Ik zit zelf ook helemaal met een meisje in mijn hoofd! Ik denk dus dat jullie gelijk hebben maar ja, ik baseer het nergens op! Het zijn jammer genoeg niet hele duidelijke foto's he. Als iemand nog iets ziet hoor ik het graag hoor haha
Wil iemand van de experts nog even naar foto kijken please? Hij staat op de vorige pagina. Alvast bedankt!
Alleen s1986 had gereageerd hihih.. maar wij zijn natuurlijk blij ... hihi begint ook nu steeds meer te beseffen!
hoi dames, volgens mij heb ik hier geen goede echo voor maar mijn nieuwsgierigheid wint het dus ik probeer het toch gewoon; is op deze foto een geslacht te zien? Hij is gemaakt met 15 weken.. dus misschien ook weer net te laat Mijn vriend denkt namelijk hier wel iets op te zien.. maar ik ben er nog niet zo zeker van. Dus bij deze de vraag aan de experts
Hihi kan t zijn dat ie iets WIL zien ik zie niks op deze echo en wat ik zie is geen geslacht helaas!!
haha dat zei ik ook al meneer wil graag een jongetje dus hij had een hele theorie bedacht over hoe het beebje lag en dat je dan een piemeltje zag etc Nog 2 weekjes geduld dan weten we het. Bedankt!
Adhv de nub die ik denk te zien en de manier waarop deze staat ten opzichte vd ruggegraat. Er is pas n mooie link geplaatst over de nub. Maar kan best dat ik t mis heb hoor, maar n jochie zie ik er echt niet in
Ik had om die link gevraagd, heb em gisteren helemaal bestudeerd maar snap er nog niets van. Zie jij dan iets van streepjes ofzo? Bedankt voor je reactie. De echoscopist dacht met 98% zekerheid een knul, hoop een beetje op een meid.
Nicky de nub heeft niks met streepjes te maken met t geslachtsdeel dat uitsteekt op een bepaalde manier bij een bepaald termijn wanneer krijg je weer n echo?