weer zwanger na miskraam

Discussie in 'Miskraam' gestart door Miron, 4 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Miron

    Miron Fanatiek lid

    6 feb 2009
    2.349
    106
    63
    Ik ben na mijn miskraam op 4 december weer meteen zwanger geraakt.
    Heb vorige week dinsdag getest en die was vet positief. Ook meteen een clear blue met zwangerschapsindicator gehaald en die gaf aan 3+.

    Alles zo ver prima dacht ik dat kan allemaal. Heb ook terug gerekend en we hebben de laatste keer op 25 decemeber geklust dus ik dacht al lekker ik zit zo rond de 7 a 8 weken al.

    Toen hadden we gisteren de echo en hierop was wel een zwangerschap te zien maar van rond de 5 weken ook geen hart actie.

    Ik ben nu flink aan het balen want dit heb ik in november/december ook al gehad. Ik dacht verder te zijn en bleek ook maar een vruchtje te zien te zijn van rond de 5 weken wat toen een week later mis is gegaan.

    Nu ben ik weer bang dat het mis zal gaan. want ik kan toch met geen mogelijkheid pas 5 weken zijn als we voor het laatst op 25 december hebben geklust?

    Nu over 3 weken weer een echo (als ik die 3 weken haal) om te kijken of het dan wel goed is gegroeid maar bah op dit moment kan ik wel janken.
     
  2. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ha Miron,

    Dat lijkt me niet goed nee. Zelfs als je een week na de seks bevrucht bent geraakt zou je al 6 weken moeten zijn. Ik zou voor volgende week om een echo vragen, want 3 weken onzekerheid is slopend, en dat is niet nodig.

    Lfs, Suus
     
  3. Kweenie

    Kweenie Fanatiek lid

    12 aug 2006
    3.199
    1
    38
    Ik ben het Suus eens. Zelf voor het laatst op 23 december bezig geweest en zou nu op ongeveer 8 weken hebben gezeten. Niet dat ik je wil ontmoedigen, je leest wel vaker dat het er slecht uit ziet en 2 weken later zit de echo ineens weer op termijn waar het op zou moeten zitten. Maar goed, dat zijn natuurlijk uitzonderingsgevallen.

    Oh meis, ik hoop het zo voor je! Probeer inderdaad wat eerder weer een echo te krijgen. Drie weken wachten is toch veels te lang?

    Sterkte! -x- K
     
  4. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    Nou ik dacht ook 7/8 weken zwanger te zijn en dit bleek later 5 weken. Terwijl ik precies had bijgehouden wanneer we het gedaan hadden. En het kon niet anders dan dat ik 7/8 weken was.
    Dit even om iets positiefs te zeggen. Bij mij is het ook goed gegaan. Dus wie weet, ik duim voor je!
     
  5. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Je hoort weleens wonderlijke verhalen, maar daar zou ik me niet al te hard aan vasthouden. En ik zou dus geen 3 weken gaan zitten hopen. Gewoon volgende week een echo vragen, dan weet je waar je aan toe bent, ook als het wel goed is.
     
  6. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Nou... niet te hard roepen meiden! Ik ben bij Thirza ook flink teruggezet toen: bij de eerste echo 2,5 week en de echo daarop corrigeerde dat naar anderhalve week.
    Onze echoscopist legde uit dat de innesteling tot 2 weken kan duren, dus als je geklust hebt een paar dagen voor je ei, (sperma blijft max 72 uur goed), en de innesteling heeft ook die 2 weken geduurd, en de echo is nog niet helemaal duidelijk geweest, dan kan die termijn toch wel kloppen.

    Ik wil je natuurlijk geen valse hoop geven, dus het is ook verstandig om daar niet alle kaarten op te zetten, maar ik zou zeker nog niet ervan uitgaan dat het dus mis is!
    Ik zou bellen met je VK en zien dat je eerder dan die 3 weken toch al weer een echo kunt hebben, omdat het de vorige keer mis is gegaan en 3 weken nagelbijten dan toch echt veel te lang is!
     
  7. Miron

    Miron Fanatiek lid

    6 feb 2009
    2.349
    106
    63
    Dat klopt 3 weken is lang wachten vooral in onzekerheid maar ik heb zelf zoiets van als er voor die 3 weken niets gebeurt is heb ik al wat meer hoop. En ja de wonderen zijn de wereld nog niet uit en gelukkig ben ik normaal geen doemdenker. ik hoop nog steeds dat alles goed zit. Ik voel me nog zwanger ben met vlagen misselijk en heb nog steeds last van mijn borsten wat ik bij de miskraam dus niet meer had. Ik had gewoon net een moeilijk moment en moest het effe kwijt. Ik kan het ook niet kwijt bij mijn moeder want die is nog emotioneler dan ik die heeft de vorige keer dat het mis ging 2 dagen liggen janken en ik had nog zoiets van nou ja het gaat een keer mis volgende keer beter.
     
  8. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ik roep dat louter vanuit mijn eigen ervaring met 5 miskramen en de miskramen van vele andere vrouwen die ik ken. Jouw verhaal is erg uitzonderlijk, Rozemarijn, dat wil ik alleen maar zeggen.

    Suus
     
  9. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ik zou echt bellen voor een snelle echo. Daar heb je echt recht op als je al een keer een mk hebt gehad.
     
  10. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Volgens de echoscopist kam het zeer regelmatig voor hoor! :) En ik hoor het hier op ZP ook vrij vaak, dat vrouwen behoorlijk teruggezet worden... worden nogal eens wat topics over geopend... ;)

    Maar zoals ik al zei: het kan nog beide kanten op. Maar TS klonk me al een beetje erg in de oren van: ';t is echt mis, en dat hoeft dus bepaald nog niet...

    Duimen dus met z'n allen! :)
     
  11. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ik geloof best dat veel vrouwen teruggezet worden, maar als er na 25 december geen seks meer is geweest, is de kans dat dit een goeie zwangerschap is echt erg klein. Tuurlijk, het kan, alles kan, maar waarschijnlijk is het niet. Ik weet hoe erg het is om nog weken te hopen en dan alsnog het deksel op je neus te krijgen. En natuurlijk hoop ik dat het goed zit, zeker.

    Suus
     
  12. Miron

    Miron Fanatiek lid

    6 feb 2009
    2.349
    106
    63
    Ja het gevoel is heel erg dubbel je hoopt gewoon dat alles goed is maar mijn gevoel na die echo zegt me gewoon dat het niet goed is.

    Als ik mij na het weekend nog zo klote om alles voel ga ik zeker bellen of ik de echo wat eerder kan hebben en zal dan het verhaal uitleggen.

    Gisteren overviel het me een beetje tijdens de echo dat ik er niet over ben begonnen dus ze konden er toen nog niet over mee nadenken.

    maar vind het fijn dat ik hier mijn ei effe kwijt kan
     
  13. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ja, je schrikt van dat nieuws hè, dan klap je dicht. Ik ken het. Denk er rustig over na, en wacht niet te lang met de echo als je er een rotgevoel over hebt. Die onzekerheid is waardeloos, en onnodig. Als er volgende week een hartje klopt is het geweldig, maar zo niet, dan kun je het maar beter weten. Als je weet dat het niet goed zit, kom de miskraam vaak ook sneller op gang, naar verluidt.

    Ik duim voor je.

    Suus
     
  14. Miccie

    Miccie Actief lid

    18 okt 2010
    348
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heel veel sterkte en niet 3 weken wachten hoor!
     
  15. Miron

    Miron Fanatiek lid

    6 feb 2009
    2.349
    106
    63
    nee ga niet 3 weken wachten als het aan mijn man lag had ik vanavond nog een echo om me gerust te stellen maar 2 dagen later een echo geeft mij denk ik niet die zekerheid die ik wil hebben.

    en het ergste aan alles vind ik de onzekerheid want als het mis is kan ik dat wel accepteren.

    ik ga maandag de praktijk bellen en het verhaal voorleggen en dan kijken wat ze zeggen. gelukkig doen ze helemaal niet moeilijk over echo's
     
  16. sjorsjette

    sjorsjette Fanatiek lid

    31 mei 2010
    3.251
    0
    0
    Docent
    Rotterdam
    @Miron
    Lieve meid ik heb even alle berichtjes gelezen... en ook ik wil niemand valse hoop geven, mensen beschuldigen van negatief zijn of wat ook.. maar ik zou idd zoals je zelf nu ook al aangeeft na even bijkomen dat je niet gaat voor 3 weken wachten... Dus dat i al een begin.. en meid..
    mijn schoonzus had het zelfde en is nu 37 weken en 3 dagen.. een vriendin had ook het zelfde en is nu 24 weken. Beide na een mk.. en beide 2,5 week terug gezet terwijl ze net zoals jij rekende ivm klussen enz... ze zijn nooit meer de 2 of 2,5 week vooruit gezet.. er zijn dus idd uitzonderingen.

    Ik hoop en duim voor je.. en blij het nog ff volgen.
    take care girl!

    LiefssSjors
     
  17. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Nee, maar een week wachten wel hoor! Ik hoop op een wonder voor jou.

    En ik wil ook zeker niet negatief overkomen, maar ik weet hoe erg het is als je hoop wordt aangepraat, er dan toch weer in gaat geloven, en dat het dan toch mis is, terwijl je zelf eigenlijk al een slecht gevoel had. Daarom ben ik liever realistisch. Diapauze komt inderdaad voor, maar 3 weken diapauze is uitzonderlijk. Ik heb me scheel gelezen over dit onderwerp, geloof me.

    Suus
     
  18. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Terwijl de echoscopist ons dus vertelde dat het wel ongeveer aan de orde van de dag is hoor :)
    Maar goed, voor TS is het nu vooral belangrijk om volgende week een echo opnieuw te kunnen hebben, zodat ze kunnen kijken of er vooruitgang is of niet. 3 weken wachten vind ik echt bizar! Heel vreemd dat ze zelf niet voorgesteld hebben om met een week opnieuw te kijken...
     
  19. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ook in gevallen dat er al 6 weken geen seks is geweest? Lijkt me toch niet.
     
  20. Miron

    Miron Fanatiek lid

    6 feb 2009
    2.349
    106
    63
    Nou ze hebben niet voorgesteld om na een week opnieuw te kijken omdat ze niet weten dat ik dacht 7 of 8 weken te zijn heb ze dit gisteren niet verteld was gewoon weer te overdonderd om het hier over te hebben wilde naar huis en het met mijn man erover hebben tja stom van mij.

    en over 3 weken terug is ook helemaal mijn schuld. ik had eigenlijk volgende week de intake staan en die heb ik verzet en toen hadden ze het erover misschien kunnen we die echo en intake wel samen doen. Ze wilde me eerst weer over 2 weken inplannen maar heb toen gezegd doe maar later. Met ook in mijn hoofd dan is er weer veel meer te zien als alles goed gaat.

    De verloskundige zijn echt super aardig en maken echt geen probleem van nog een echo hoor.

    Het is alleen dat ik vanmiddag effe in een flinke domper zat maar dat gaat nu alweer een beetje beter nu ik het effe van me kan afschrijven.
     

Deel Deze Pagina