hallo meiden, Ik kon het niet zo snel vinden in dit forum dus stel toch even mijn vraag. We wilden graag een geboortebedankje geven aan iedereen die op kraambezoek komt. Nu wil ik het graag zelf samenstellen en heb de snoephartjes al gekocht. Maar nu weet ik niet waar het verpakkingsmateriaal kan vinden bijv. een leuk doosje of tulle zakje voor de snoepjes in te doen. Ik ben zelf al eens gaan kijken op internet maar daar word alles comleet met snoepjes aangeboden. Heeft iemand van jullie misschien een tip! alvast bedankt
Weet niet og je in de buurt van Belgie woont? Daar heb je de Ava en kan je alles zelf samenstellen hoe je het zelf wilt.
ja ik heb een leuke site maar dan moet ik hem even opzoeken en moet nu eigenlijk ergens even heen snel. Stuur mij even een prive bericht dan stuur ik hem naar je zodra ik weer hier ben (vandaag nog )
Tule halen in een stoffenwinkeltje en mooie lintjes en creabea gaan doen! Zo heb ik het met mijn trouwbedankjes gedaan!!!
ok heb het even snel voor je opgezocht had nog even snel de tijd haha Overzicht themafeesten voor de kinderverjaardag - Partykids
Hoi Dit is ook een leuke site, je kan er van alles bestellen, doosjes/ stofjes/ flesjes. kleine speentjes om te versieren. LINT/ TULE | vrolijke-muisjes geboorte en kindertraktaties Edit: oeps ik zie dat tijdelijk gesloten zijn.
Ik heb een zeepje in een bepaalde kleur van een baby stukje folie eromheen strikje erom en klaar erg leuk
Ik heb het besteld bij Organzazakjes of organzakjes zoiets losse zakjes blauw, gelukspoppetjes jongen, en kaartjes voor eraan. Snoephartjes heb ik zelf bij supermarkt gekocht en erin gedaan, zie resultaat.
Op GeboorteXpress ( voorheen 3D-geboorteborden-4U ) | geboorteXpress kun je ook van alles bestellen. Zij zit hier in het dorp en wij hebben er goede ervaringen mee, goede service. Ze hebben o.a. leuke kartonnen en metalen doosjes om je bedankjes in te verpakken, maar ook kleine plastic papflesjes waar je blauwe manna ofzo in kunt doen.
Ik ga ook idd alles los kopen en zelf samenstellen. Die zakjes heb ik hier gevonden; OrganzaStore Babyzakjes En organza zakjes
Allemaal erg leuk om te zien! Nu toch wel lastig dat ik nog niet weet wat het gaat worden.. hahah dus gaat hier niet lukken ben ik bang
die met zeepjes kan je ook een neutrale kleur doen of een andere kleur naar wens dat scheelt heel veel... je hoeft alleen maar een kaartje o.i.d. erbij te doen als je dat wilt. (kan je ook laten maken bij hen) geheel je eigen wens enzo
Hier maak ik gewoon de zakjes met cellofaanpapier(waar kim de zeepjes in heeft gepakt) met hart snoepjes er in, met lintjes dichtgeknoopt en een baby gelukspoppetje er aan.. http://www.dekokado.nl/contents/media/l_40302%20collage_000.jpg
Flowertje: Als je even googled kan je veel sites vinden die ze verkopen, maar vond et nog al prijzig 0,35 - 0,50 cent per stuk en dan nog verzenden.... Ik kwam op het laatst uit op www.dekokado.nl... Het nadeel is wel dat je ze daar niet per stuk kan bestellen, maar per 100 stuks. Het lijkt heel goedkoop want er staat 15 euro.. maar daar komen nog 9 euro verzendkosten bij, en btw word nog berekend... maar al met al incl verzend kosten, betaal je dan ongeveer 0,27 per stuk, en dat valt dan weer reuze mee!