eerlijk gezegd was er echt niets aan de hand. hij belde mij op en vertelde wat hij van zijn moeder had gehoord,ik vertelde dat het niet waar was waarop hij daarna vertelde dat hij niet meer naar huis toe komt,en dat hij liever nu bij ons kan weggaan dan later. hoop dat het nu beter verwoord is. ik denk dat hij vandaag niet meer komt,anders was hij er allang geweest:x
dus sch-ma heeft tegen je vriend gezegd dat jij hem niet serieus neemt en daarom wil hij niet meer thuis komen. gezellige vent dan. :S
Zo he dat is niet niks ! Wat een vreemde situatie. Laat hij zich altijd zo snel beinvloeden door zijn familie? Wil je sterkte wensen meis en ikhoop zo voor je dat hij straks wel thuis komt zodat er over gesproken kan worden. Dikke knuf!
Ik dacht dat ie dat van zijn zus had gehoord? Hoe dan ook, waarom bel je niet zijn zus/moeder om te vragen waar dat belachelijke gedoe opeens vandaan komt? Zal wel aan mij liggen maar vind dit te kinderachtig voor woorden allemaal.
Helaas zijn er nog genoeg mannen die voor hun moeder/ familie kiezen. Ik vind het een rot situatie voor je, meid. Maar als dit echt de reden is dan is hij jou en jullie kind niet waard. Ik hoop dat je dit met hem kunt uitpraten. Ik kan je alleen het beste wensen en sterkte met dit ik hoop voor je dat het goed komt.
daarom schreef ik ook het ging juist super goed om dit soort reactie's achter wegen te houden we zijn 6 jaar samen en hebben 2 kindjes en stabiel? in elke relatie komen wel dingen voor alleen ik vertel het en een ander houdt het voor zich!!!
Wat een top vent, daar kun je op bouwen!! Helemaal dat hij zegt: ik kan beter nu bij JULLIE, dus ook je kind(eren), weggaan, dat zegt toch al genoeg... Een gemiddelde tam gemaakte kraai is betrouwbaarder. Vind het een vaag verhaal, maar ik wil je wel sterkte wensen!!
Pfff...nou, als het hierdoor stuk gaat. Dan was het ook niet veel. Sorry als dit heel hard overkomt hoor..maar dit lijkt toch nergens naar.
Lieve meid, ik las even je berichten historie na want vond het zo warrig en onduidelijk. Nu blijk je vaker van deze topics over hem te hebben geopend waaronder in November en Juli een keer.. Iedere keer dreigt hij weg te gaan. Ik heb je in de laatste topic van november het volgende advies gegeven Zo te zien is er dus nog steeds niks verandert en wordt het toch echt hoogtijd dat je voor jezelf gaat kiezen!!
Al hebben jullie wellicht een moeilijke tijd qua relatie achter de rug dan nog vind ik dit een zeer onvolwassen manier van brengen. Als hij wilt breken kan je daar niets meer aan doen maar hij had op zijn minst naar huis kunnen komen en dan het 'nieuws' vertellen. Zodat je ook nog vragen had kunnen stellen en erover had kunnen praten. Erg onbeschoft en onvolwassen. Veel sterkte iig, en als hij wel thuis komt en toch verder wilt met je dan zou ik hem goed in de oren knopen dat dit geen manier van omgaan is met zijn vriendin en tevens moeder van zijn kind.
Of de relatie nou wel of niet wat was is niet aan ons! Maar ondanks of het nou wel goed of niet goed gaat blijft zoiets toch wel heel erg naar!
Dit las ik na mijn geplaatste berichtje, maar super ging het dus niet echt aangezien jullie in november nog trammelant hebben gehad... Maar goed je geeft aan dat je niet wil dat dit er bij gehaald wordt. Ik denk dat ik qua advies nog weinig voor je kan doen, aangezien je ogen potdicht zitten. En kan ik niet anders dan hopen dan dat het goed gaat, maar nogmaals kies voor jezelf je bent zoveel meer waard.
Ben het met je eens. Dit is geen leuke manier om er een 'punt' achter te zetten hij had het ook persoonlijk kunnen zeggen.
Ik lees nu ook alle andere reacties, en kan niet anders dan ook je oude toppics gelezen te hebben... door te zeggen. Kies voor jezelf!!!!! Pak je kinderen op en vertrek, je laat toch niet over je heen lopen door zo'n eikel?????? Lekker weg laten blijven! Kan me hier wel boos om maken! En het feit dat de laatste 2 mnd je relatie redelijk gaat wil toch niet zeggen dat alles weer top is? Het kan ook gewoon zo zijn, dat jullie niet voor elkaar bestemd zijn. Je laat je toch niet ongelukkig maken?
ze hebben me gewoon een vieze streek geleverd en meer dingen gezegd!!! haha vieze mensen zeg ik kan zijn moeder niet bellen praat bijna geen nederlans8) maar hij heeft gebeld en gelooft mij toch niet helemaal lijkt wel,hij komt morgen maar die zus die krijg ik wel waarom zitten mensen toch altijd te stoken??
ahaaaaaaaaa....ben ook eens even terug gaan lezen...en hij is die vriend die regelmatig tegen je zei "ik ga bij je weg, ik ga vreemd maar dat heb ik niet verteld vanwege de kinderen en dat soort onzin" Nou heel mooi lekker niet naar huis laten komen die vent
Je zegt dat hun stoken, maar het is toch echt JOUW vriend die het gelooft en voor hun kiest en niet voor jou. Dat zegt toch wel iets over jullie relatie... Nogmaals ik wil je opbeuren en ik besef best dat ik dat met mijn berichtjes niet bepaald doe maar ik vind je wel naiëf overkomen. En je laat het zelf gebeuren door hem zijn gang te laten gaan.
hij is een beetje een apart man hoe apart als hij boos is zegt hij dus dit soort dingen om mij boos te maken en pijn te doen! en echt eerlijk ik weet zeker dat we bijelkaar blijven,nee hij zegt ook ik vond het zo raar dit te horen,en had dat niet verwacht,maar omdat het van zijn zus afkomt die ik ook echt gesproken heb en er andere dingen ook zijn gezegd die wel kloppen twijfelde hij. nou hij heeft me net weer gebeld en het zit wel goed nu de braag wat moet ik met die zus doen???