weer een toppunt hoor: leg ik justin in bed en ik zeg, mama kan ook wel slapen mag ik er bij liggen? zegt ie gewoon : nee, dit is mijn bed! mama heeft eigen bed! whahahaha bijdehandje!! en nu gaan we maar weer verder aan de strijk! heerlijk zo'n terugkomend ellende ding! fijne avond!!
blegh, de keelpijn begint weer op te zetten . nog maar een keertje ab pakken en paracetamol.. Mika was net ook al aant huilen door het hoesten.
Hallooo! Ik heb niet teruggelezen want 't zijn mij teveel pagina's. Heb ik nog wat bijzonders gemist? Hier alles lkkr.... Alleen weer last van zo'n besluitloze vent! Ik wil een vakantie boeken, Zeeland kan al niet meer die periode is al geboekt en ik wil niet te vroeg in Juni... Nu heb ik een andere gevonden, wel in het buitenland. Ik wilde daar 2 jr geleden al naar toe, nu is er een beschikbaar en wil dus gelijk boeken mja meneer weet het allemaal niet...zucht!
Goed hoor! Zoek nog steeds een ritme tusse werk en gezin maar goed dat zal wel los lopen... Verder doen de kids het goed dus gaat het automatisch met moeders ook goed Nu zegt Hugh weer dat ie niet te ver wil reizen! Arghhhhhhhhh ik word gek van die kerel!
ja maar wat is niet ver reizen? 1 uur, 2? of 10 uur? zit nogal een verchil in hoor. en weet je dvdtje in de auto en de kindertjes zijn al snel blij!! (weet ik uit ervaring )
heb weinig bijgelezen. Had 2 erg drukke kids vandaag. Ivy vrat van alles uit en Aelinn huilde en huilde. Blij toe dat ze nu allebei lekker slapen. Mijn enkel gaat vandaag gelukkig wel wat beter. Loop in huis alle kleine stukjes met 1 kruk. Alleen de trap op gaat nog erg lastig. Zit nu hard na te denken met een leeg mailtje voor mn neus wat uiteindelijk naar mn schoonmoeder moet. Ik merk dat Zen er echt verdriet en zorgen van heeft en dat doet mij dan ook weer verdriet. Tijd voor een mail dus, alleen ik weet bij god niet wat ik schrijven moet. Er is al zoveel gezegd wat maar niet binnen komt.