Ja dat slapen verschilt zo he per kind... ik snap er niks van dat jullie kids wakker kunnen blijven... Fenne slaapt echt van 13:30 tot 16:00 uur... elke dag... Nou, ben er echt vandoor... Maak ff een leuke slaapfoto op de bank Sizzel, vind ik zo cute!
te laat.. ze spotte de mandarijnen en is dan ineens weer wakker.. zit nu lekker een mandarijn op te peuzelen!!
Mooie fiets heeft Nora gekregen zeg! Past ze daar al op joh? Sofie scheurt nog wel een tijdje op haar 12,5" fietsje. Ze heeft eigenlijk nooit hoeven leren fietsen. Ze stapte erop en was meteen vertrokken. Sturen, remmen, trappen, ze kan het als de beste Heerlijke foto van Fenne in het zonnetje in de zandbak! Sturen jullie een beetje zon deze kant op. Vanochtend een paar stralen hier gehad, maar verder is het gewoon bewolkt Mooie tuinset Wen! Is het van steigerhout gemaakt? Ik zal deze eens aan Piet laten zien. We zoeken nog een eetset voor buiten... Zoiets maakt hij zo na. Nu ga ik de aardappels alvast schillen. Zo moet ik eerst Eva bij een vriendinnetje ophalen en dan Stijn nog van school halen. Hij heeft nu typeles daar. Tot later!
Hoiiii! Gwen nog niet fit dus, sneu! Heb mooie foto's gezien Stoere Daan en mooie Nora en Fenne Zo leuk om de kids van iedereen af en toe te zien! Ik wil ook zo graag lente.. dit duurt te lang! Als er weer sneeuw komt zak ik weg in een depressie denk ik haha! Wen, gave tuinset! Laat je die maken? Is vaak een stuk goedkoper. Wij hebben een meneertje gevonden via mp die onze steigerhouten tuintafel heeft gemaakt, woont toevallig ook nog in de buurt! Timme ligt met een schor stemmetje te piepen op het speelkleed met z'n gezicht in het kleed en z'n kont omhoog Raar kind. Volgens mij zijn dit zijn eerste tijger/kruippogingen maar het ziet er wel een beetje vrumd uut Ik ga straks stamppot zuurkool maken en daarna hardlopen. Niet teveel eten dan, kom ik geen meter vooruit natuurlijk met een pokkel voor zuurkool. Jak.
Aha dat bloemenmeisje, ja wel eens gezien! Meiske, kan Piet er dan niet ff twee in elkaar hatsieflatsen? Het is idd steigerhout en ik ben dol op die kleur oudgrijs! Hihi Nora die wakker wordt van mandarijntjes... Hoe schattig! Mupke slaapt nog, die buitenlucht heeft haar goed gedaan denk ik... Dat wordt nergens meer heen gaan voor het eten... Ach ja, blijven we lekker rondom huis...
oeh.. jammie.. zuurkoolstamp.. En timme dus tijgerpogingen.. met de nadruk op pogingen.. hahaha sofie kan dus ook al zo goed fietsen! geweldig toch! nora kan al makkelijk op een 16 inch fietsje.. gaat prima!
Nora gaat toch naar de psz.. nou zingt ze vandaag dit liedje.. denk dat ze dat daar gehoord heeft.. (ze hebben daar boekjes met de liedjes die ze zingen, maar die heb ik nog niet!!) goeiemorgen Nora blij je weer te zien, kijk eens wie er naast je zit, weet je dat misschien..
Hello! Hier lekker druk met het regelen van reizen! En vanavond weer naar school, heb mondeling. @ Sizz, wat een leuke fiets zeg! Leuke foto's gezien van Daan, Nora en Fenne
vakantie zin in nog 3 weekjes wachten..duurd lang grr zat net ff te kijken op vakanties iemand anders al zomer plannen??? ik denk naar luxemburg ..
ik denk dat we naar belgie gaan.. naar erperheide of vossemeren van centerparcs.. maar we gaan pas eind september! iemand een idee welke van de 2 het leukste is voor kids van Nora en daan's leeftijd!
Wij gaan volgende week lekker een midweekje naar Weert! Zo'n zin in!!! Zomervakantie moeten we nog ff bekijken!
Wij gaan in mei een lang weekend met vrienden naar Terschelling Ze hebben een zoontje van 1 jaar. Heb er nu al zin in. Zomervakantie gaan we niet op vakantie denk ik. Ik vind een vakantie met een kindje wat nog niet kan lopen en nog veel slaapt niet handig en we kunnen het geld beter gaan sparen omdat we tzt ook wel willen verhuizen.
Wacht maar dat kan van de een op de andere dag over zijn. Hier sliep Sara ook iedere dag 2 a 3 uur smiddags en van de een op de andere dag helemaal niet meer!