Hoe is het nu met je ricmar? En met jou IS? Hier alles goed. Moe, maar verder goed. Minder last van de borsten dan vorige keren, maar dat vat ik maar op als een gunstig teken! Ik zal nog een keer spammen, hoop dat jullie het niet erg vinden...
Dit zijn hele fijne spam berichten!! Dus ik zou zeggen: blijven spammen Ziet er echt super mooi uit! @Ricmar: wat vervelend dat je je zo voelt... Hopelijk gaat het snel weer beter! @hier: alles nog steeds heel rustig. Ben benieuwd wanneer het gaat beginnen...
Hallo All Liesben dit was de test waar je zo lang op hebt gewacht geniet ervan ego vandaag vanmorgen diarree en de hele dag weeiig in de maag. ook al had ik net gegeten ik heb steeds het gevoel dat ik honger heb... Borsten lijken en cupmaat groter sinds gisteren en doe flink pijn. verder weet ik niet wat ik er van moet denken.. was het maar vrijdag
Ja, ach gaat wel weer hoor ..... thnx! Mooi rijtje testen Liesben. En wat je borsten betreft .... geen 1 zwangerschap is hetzelfde zeggen ze toch altijd .... nou dat blijkt dus Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
Goed idee! Waarschijnlijk geef je 'm zo'n harde slinger dat jouw 40 weken voorbij zijn! Dat betekent dat ik mijn bevalling ook al achter de rug heb, jeej!
Wat vervelend dat je je zo rot voelt ..... of misschien niet?!?! ..... als het voor het goede doel is bedoel ik dan natuurlijk. Je weet niet zeker dus of dit een buikgriep is? Diarree bij een zwangerschap ..... is dat ook een (vroege) ZS-kwaal? Heb je normaal nooit lasten van jouw borsten? Lief dat Bramtim de klok ff een slinger heeft gegeven Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
ik heb eens gevoelige borsten en had het net na ei ook, maar anders zeg maar. ze passen nu niet eens normaal in de bh, het zit gewoon niet lekker. ik weet niet of diarree een zw kwaaltje kan zijn.. maar heb het vandaag verder niet meer gehad en het is niet net al buikgriep, want daar ben ik meestal goed ziek van
Even een rondje: BB Hoe gaat het met jou. Het bloedverlies en krampen zijn hopelijk toch wel inmiddels gestopt? Volgende week ga je naar Maastricht toch? BEG Alles OK? Bramtim Hoest met jou?? Houd je genoeg rust? Kirrebir moet nog even wachten op haar gehoorzame zoon .... die moet namelijk nog even bij mamma blijven!! Gaat het goed meis? L78 Hoe is het in jouw ziekenboeg? Heb je de internist nog gebeld? Liesben Met jou gaat het supergoed natuurlijk? Heb je last van andere kwaaltjes, dan de gevoelige borsten? Ricmar Met jou gaat het dus niet zo lekker. Ik hoop dat de tijd bij jou sneller gaat, dan bij mij afgelopen week. Timon Ben je vandaag naar je werk geweest? Hoe ging het? ZJ Nog moe of valt het mee? Ben ik nou iemand vergeten ..... staan nog wel meer meiden op de lijst, maar die zijn hier nooit of bijna nooit. Zwaai wel ff naar jullie!!
Is lief dat je op iedereen reageert ik hoop dat we jou ook snel met positief nieuws hier zien. ik gun het je zo. knuff
Ja dan kan je niet anders dan iets gaan denken toch!! Nu een blanco gedachte ..... nee dat zou niemand hebben. Ik hoop het voor jullie .... ik duim iig! Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
Ik ben me toch zo gigantisch aan het ergeren. Bij ons in de wijk moet je het huisvuil in containers aanbieden. Elk huishouden heeft er 1 voor huisvuil, 1 voor groenafval en 1 voor papier (de laatste sinds sinds een klein jaar). Nu hebben verschillende bewoners er een handje van om de containers, nadat deze geleegd zijn, gewoon dagen (soms weken) buiten te laten staan. Ik vind dat ontzettend asociaal. Het is mij sinds wij hier wonen al een doorn in het oog. Het staat erg armoedig al die containers op straat. Maar nu met de storm vind ik het zelfs onbegrijpelijk dat mensen hun container niet binnen halen. Waarom zijn mensen alleen maar met zichzelf bezig? Waarom vinden anderen het nou ook niet van belang om de eigen woonomgeving zo gezellig mogelijk te maken en houden? Hoe vaak ik in onze straat al de hele straat heb geveegd. En andere maken er gewoon weer een zooitje van, trekken zich er niets van aan. Bah ..... stelletje asocialen. Zo, sorry, moest ik ff kwijt. Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
is ja je kan er een soms vreselijk aan ergeren, zo moeten wij plastic inzamelen, maar met die wind?? het ligt overal ik denk dan bewaar het even voor de volgende keer..
Ricmar klinkt goed blijven hopen IS ben je al een beetje opgeknapt... Liesben, heerlijk he die testen zo zien Kirrebir je bent er bijna nog even volhouden Dit is wat ik zo snel las, zal wel weer dingen missen sorry Hier iets minder moe, begin mijn energie iets terug te krijgen, maar nog lang niet adhd zoals normaal (heb geen adhd, maar dat denken mensen vaak). Leerlingen zijn trouwens echt lief, vandaag kwam een geslaagde van vorig jaar lang, speciaal om mij te feliciteren met mijn zwangerschap, had het van het weekend gehoord tijdens uitgaan. Hij had ooit iets opgevangen dat het niet vanzelf is gegaan zo lief
Ja we moeten door toch. Heb al genoeg drukte in mijn hoofd, pijn in mijn lichaam en stres .... dus de teleurstelling van de afgelopen ronde ben ik maar weer gauw vergeten Fijn dat je energie weer wat terugkomt. In het 2e trimester is dat toch ook vaak zo? ..... dat is geloof ik toch het beste trimester, dan voel je je het best, althans dat heb ik weleens gelezen. Zeker attent van die oud-leerling zeg. Moet wel lachen wat je schrijft over jouw 'adhd'. Ik ga weer ff strijken (jawel Timon nog steeds bezig met strijken .... nee hoor is van de was van afgelopen weekend ) Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
Dag lieverds, hoe is het? Ik heb even snel bijgelezen, maar eigenlijk meer met schuin oog. Ik las iig dat Ricmar buikgriep had of zwangerschapssymptoom? Ik hoop het zo! En I S, hoe reageerde manlief? Erg teleurgesteld? Ik las ook je stukje over het afval en de containers. Kun je geen klacht indienen bij de gemeente? IK erger me af en toe ook gek aan dat soort dingen hoor! Nu weer aan een hoopje hondenpoep recht voor ons tuinpaadje. Dat ruim je toch gewoon op?! Timon, de visite was wel gezellig. Vandaag weer bezoek van mijn collega's, vond het wel leuk om weer ff wat te horen. Veel bezuinigingen (ik werk als beleidsadviseur bij een gemeente) dus best turbulent. Ik popel nog niet om te gaan werken, maar zou ook niet voor altijd een thuismama willen zijn. Denk dat ik in april wel weer zin krijg. Leuk om te horen over je concert. Hoe is het verder op werk? Ik heb even gemist wat er nou precies gebeurd is, behalve dan een opmerking die verkeerd opgevat werd, maar ik begrijp wel dat de situatie niet fijn is en je veel stress oplevert. En das niet fijn. Lies, ik vind je spam helemaal niet erg hoor. Fijn om zulke mooie testen te zien, maareh je zou toch stoppen met testen :-D BB, hoe is het nu? Kirrebir, voel je je nog goed? Je gaat qua verlof wel een fijne periode tegemoet, hoop dat het lekker zonnig wordt, in alle opzichten. Ik heb internist gebeld vandaag en bloed laten prikken, ik word donderdag teruggebeld voor uitslag. Ben benieuwd. fijne avond!
Ricmar, ik hoop met je mee dat het maar snel vrijdag zal zijn. Meid, wat spannend met jouw kwalen. Liesben, wat heb jij geweldige testen. Ik hoop zo ook snel te hebben.