Frummel succes! MamaChantal oei harde buiken. Rustig aan doen, maar ik zie al dat je dat doet Tja ziekenhuizen zijn soms best wel raar
@nienke heel veel sterkte echt verschrikkelijk .. @marloes fijn dat de 20 weken echo goed was en feli met een zoon een echt jongens mama. @rono leuke boom @mamachantal doe rustig aan meid! @frummel succes in het zkh hopelijk is het niks ernstigs. @de rest sorry mn hoofd is net een zeef. hier nog steeds het zelfde hoofdpijn,last van mn buik, hartkloppingen last van mn rug, vanmorgen de vk gebeld en ze bellen me vandaag terug. ga proberen hier ff te stofzuigen en dweilen .
bij dochterlief geen last van gehad. heb al aantal keer gevraagd hoe het kan dat ik nu al harde buiken heb maar ze geven er niet echt antwoord op. Ja alleen word er gezegd : met rust moet het over gaan daar heb ik dus niks aan.En tot 24 weken doen ze niks,ze kunnen niks doen zeggen ze behalve rust houden. Daar heb ik weinig aan want als ik slaap word ik ook wakker van de pijn en harde buiken dus schiet niet echt op. Moet nu 8x500 mg paracetamol slikken tegen de pijn. Gelukkig nemen ze me wel serieus en het tegen mij ook duidelijk gezegd dat IK het serieus moet nemen..
Zo op controle geweest en gelijk wat gezonde boodschappen gedaan. Alles was goed. Mijn gewicht is maar 400 gram meer dan de alle 1ste keer. dus dat is netjes. Met Rick was ik allang 3 kilo aangekomen en met Bart denk ik net 1,5 kg. Bloeddruk was zeer netjes zei ze 110/65 Nu mag ik over 4 weken weer komen en dat is de dag na de 20 wk echo en als wij het dan nog niet weten wat wij krijgen dan moest ik het even zeggen want dan gaan hun even kijken wat het is. Niet verkeerd dus.
Frummel: Je laat me schrikken! Hoop op goed nieuws! Mamachantal: Jeee! wel rustig aan blijven doen! Desnoods oppas voor je dochter Puistjes: Check aanwezig grrr Aankomen: Geld afvallen ook? zo'n 13 kilo? Hier wordt ik steeds zenuwachtiger voor morgenavond 20.00 ben nu wel heel benieuwd na het geslacht haha
ik wil ook weten wat het word! ik denk een meisje.. had vorige week mee gekeken met echo natuurlijk en daar zag ik 3 streepjes! maarja heb nu hele andere zwangerschap dan bij mn dochter dus dan denk ik weer jochie.. gister kwam het niet in beeld helaas.
Frummel: succes!!!! hooooop echt heel hard dat het niks is! Mamachantal: nog steeds die harde buiken, idd rust houden is het enige wat je kunt... Ik moet vrijdag naar het zkh om ede operatie te plannen, aaaaaaahhhh Mijn s.zusje werkt in zkh, en heeft de chirurg zelf gevraagd of ze nog konden operen (mijn galblaas) en dat kon nog tot ongeveer 20 wk.... Ik zal dus zo snel mogelijk geholpen gaan worden. Ben echt zooooo zenuwachtig! kan narcose geen kwaad voor de baby?
Zonnebeertje, toch een galblaasoperatie? Spannend, maar dan ben je wel lekker van af. Neem aan dat de narcose geen kwaad kan, anders zouden ze het niet doen toch? @aankomen, schaam me er best voor, maar ik ben dus al 10 kilo(!!!!) aangekomen. Aaaaah! Snap er echt niets van, okey, ik snoep wel iets meer, en sport nu niet echt meer, maar jeemig, 10 kilo das toch niet normaal! vlos maakt zich er niet druk om en vriend zegt dat er behalve de zwangere buik niet echt dikker uitzie (de schat), maar ik voel me echt een teletubbie. Bij de eerste zwangerschap was ik rond 20 weken volgens mij zo'n 4/5 kilo aangekomen. Vrees met grote vreze hoe dit verder gaat verlopen....
Zo boodschappen zijn in huis. Op het dorp zei Levi opeens dat hij moest plassen. Snel de zeeman in en daar mocht hij gelukkig even plassen. Zonnebeertje, dus je galblaas gaat eruit ? Heb er geen verstand van of narcose slecht is voor de baby, maar zou zelf het risico liever niet nemen. Heb wel eens gehoord dat zwangeren ook (spoed)operaties krijgen, bv ontstoken blinde darm. Ga er vanuit dat er ook een gyn ofzo bij is om de baby in de gaten te houden Juud, 10 kg is idd heel veel ! Wordt je niet extra gecontroleerd op zwangerschapssuiker etc ?
ja, en denk ook wel dat ik dan wat langer blijf als een niet-zwangere. vind het wel heel spannend. Maar als ik hem nu nog laat zitten, heb ik wel kans dat ik heel veel aanvallen nog ga krijgen, vooral als die buik gaat drukken.
Ja dat is idd wel zo. Ik zou je in het ziekenhuis iig goed laten informeren. zowel door chirurg als gyn. Moet zeggen dat ik de operatie best vond tegenvallen. Tenminste de napijn. Had de eerste 3 dagen echt zoveel pijn dat ik niet eens rechtop in mijn bed kon zitten. alleen maar plat kon liggen Edit : Ben even gaan googlen,maar er zijn dus heel veel ziekenhuizen die bij zwangerschap 16 weken als de limit nemen om een galblaasoperatie te doen omdat daarna je darmen in de weg zitten. Iemand werd met 20 weken opgenomen door ernstige aanvallen en daar werd dus niet bij geopereerd,maar pas 6 weken na haar bevalling
Kaatje, ik heb in december al bij de vk aangegeven dat ik vond dat ik wel errug snel aankwam (toen al 5/6 kilo bij 14 weken) en ook vond dat ik misschien gecheckt moest worden op zw-diabetes, maar zij deed daar ook al zo laconiek over (net zoals mijn harde buiken), ze zei alleen, ja je suiker is nu gewoon goed, dus waarschijnlijk ben je iemand die gewoon heel veel aankomt in de zwangerschap. Ik vind dat niet zo'n bevredigend antwoord eigenlijk. Ik krijg geloof ik wel een extra glucose test met 24 weken, maar das meer omdat er diabetes bij mij in de familie zit. Ik vind dat aankomen zelf wel echt best gek, en helemaal niet leuk ook!
Hoi, Nienke oh meis wat erg ! Ontzettend veel sterkte in deze hele zware periode. Dikke dikke knuff. Marloes jee wat een ochtend! Maar dus knulletje nummer 3 is een feit? Tevreden of toch een beetje balen dat het geen meisje is? Ik ben benieuwd of onze uk ook weer voor ligt op de groei. Was bij Kyano ook zo en toen moest ik ook een suikertest doen, pff wat een k*t test zeg. Rono fijn dat je een goed gevoel hebt bij deze gyn! Jac jeetje dat is midden in de nacht , zo vroeg als jij eruit moest!! Kleine voelen: gelukkig nu echt wel dagelijks. Vanochtend lag ik met mijn benen opgetrokken en toen vond mevrouwtje dat ze te weinig plaats had en stampte voor mijn gevoel best hard, dus ik liet hubbie voelen maar hij voelde het toch nog niet. Het is dus duidelijk dat de placenta voorligt. Bapsie gelukkig is de oorzaak van de bloedingen bekend en hopelijk trekt het nog omhoog. Belliebel fijn dat alles goed was met jullie kleine grote man Danitjuh grr bouwvakkers, je zou ze :x MamaChantal wat erg zeg die harde buiken. En idd je bent nog zo vroeg in de zwangerschap. Duimen draaien dat het vol te houden is en ukkie lekker blijft zitten tot 36 /37 weken. Knuff!! Frummel ook voor jou heel veel succes en hopelijk niks ernstigs!
Juud, vind ook dat je vk daar erg makkelijk over doet. Zou zeker naar je HA gaan en het daar laten checken. Je kan beter het zekere voor het onzekere nemen. Ken meer meiden die 20 tot 30 kg aankwamen,maar dit was voornamelijk vocht en kwam ook pas echt in de laatste weken,en niet al zo vroeg.
Hier alles rustig. Gisteren met Kyano naar de ha geweest en hij heeft weer opnieuw oorontsteking Hij had buisjes maar blijkt dat er eentje dus niet meer op z'n plek zit en ja hoor gelijk weer raak. Nu een nieuwe afspraak bij de kno-arts gemaakt voor 21 februari en kijken wat die zegt. Net mijn ouders gebeld waar hij nu is en het ging alweer een stukje beter, hij was in elk geval vrolijk en speelde.
Ik was bij Noor 19 kilo aangekomen en ook vooral op het einde veel vocht, was 2 dagen na de bevalling 11 kilo kwijt. Lijkt mij stug dat dit nu al vocht is. Beebje is trouwens niet te groot ofzo, maar gemiddeld en mijn bloeddruk is verder ook goed. Zal het eens bij verloskundigen hiero voorleggen en anders misschien toch even naar de HA. Bedankt voor de tip!
MnM Mijn beide ouders zijn nog jong. Mijn vader is dus gister 49 geworden, mijn moeder word in mei 49. Ik ben zelf 27. O heerlijk zeg, naar tenerife! Daar zal het vast lekker warm zijn! Bulldog Hoe is het nu met je? Jac Nog steeds aan het varen? Rono Mooie boom toch?! Paso Handig van die bekende om te vragen of ie de bedpoot kan komen lassen. Moest je niet heel hard lachen? Kimm Haha, zat je buik er 'ineens'? Mooi buikie hoor! Sherry Wow 2.17 lang!! En hoe lang ben jij? Frummel O wat heeft Declan een heerlijk bekkie zeg! Hoihoi! Heb de laatste 10 pagina's niet door kunnen lezen, moet zo Jara uit bed plukken en naar de peuter brengen. Alles ok met iedereen? Vanmorgen ben ik naar de vk geweest en daar het advies gekregen om minder te gaan werken ivm met rug en bekken. Vanmiddag naar de fysio, even horen wat die zegt. Verder weer goed gekeurd. De stagiare kon het hartje bijna niet vinden omdat uk het te druk had met schoppen en bewegen. Leuk om te horen, en op die manier konden we er even wat langer van genieten Later!!
Marleen, ik denk dat je het nieuws van Nienke18 gemist hebt Die heeft gister te horen gekregen dat haar kindje is overleden tussen de 14 en 15 weken. Wordt morgen ingeleid
zonnebeertje: Pfff das wel eng! Weet eerlijk gezegt ook niet of ik me nog wel zou laten opereren. Ik ga straks lekker indisch maken babi ritja