volgens mij is vanillesuiker in ieder geval heel wat anders en ie andere 2 volgens mij ook maar dat weet ik niet zeker
Heel veel beterschap voor alle zieken Daan, dat jullie maar snel beter mogen zijn. Liefs van een andere zieke.
Nee vandaag heb ik daar even de kracht niet voor. Ik heb een goed gesprek gehad en volgende week deel 2 van het gesprek waarbij we zaken op papier gaan zetten. Ik heb duidelijk aangegeven dat het werk wat ze willen wat ik ga doen in geen verhouding staat met wat ik nu betaald krijg. Daar moet t.z.t. naar gekeken gaan worden want wat ik ga doen is een niet bestaande functie. Ook over de invulling gaan we zaken op papier zetten. Kan ik wel mooi aan een stukje opleiding doen dit jaar (waar eigenlijk geen geld voor is maar dan maken ze een uitzondering) in de vorm van kwaliteit/proces management. Heb ook een leuke klus gekregen waar ik wel even zoet mee ben voor ik alles in kaart heb gebracht maar daar kom ik wel uit. Eerst nu beter worden en dan weer met frisse moed aan de gang.
Zaten je spieren zo vast dan? Ik had er om 7.30 uur ook al 1 met een poepbroek en dat vond mijn maag ook niet zo fijn.
Ik hoest me ook de longen uit mijn lijf.:x Wilde vanmiddag slapen maar dat is helaas niet gelukt door het vele geblaf.:x Heb van ellende maar de ha ass. opgebeld en codeïne gekregen. Ik moet wel mijn longen goed in de gaten houden en de koorts omdat ik 3 1/2 jaar geleden ook al een longontsteking heb gehad en dat willen we nu voorkomen.
Wat bakken betreft komt het dan wel mooi uit dat ik nu ziek ben dan heb ik er ook de energie en de trek niet voor.
Lekker zeg dat Joucke zo gegroeid is. Ik ben benieuwd of je de hoortest dan wel morgen krijgt voor Joucke als hij nog zo verkouden is.
O heerlijk, kijk ik naar buiten zit er een roedeltje staartmezen in de tuin wat voedsel te nuttigen uit het vogelhuisje. En ze tjilpen ook zo opvallend.
Dan staat het nu vast al even in de oven. Ik weet nog niet of ik trek heb in boerenkool stamppot, misschien neem ik wel gewoon een boterham of zo.