ja zei ik ookal cindy .. maar hoeft niet perse he .. ik heb ook KV testen gehad waar je zonder turen n streepje zag en echt geen zwangerschap ( had niet eens een ei .. )
@ hannes ik zie ook iets spannend!! @ Peeter ja duidelijk gefeliciteerd @ momhairy mooie echo hoor @ maantje ja veel duidelijker super gaaf @ hetty jammer meis tja je had wel een licht streepje misschien wel een vmk aan gezien je hoeveelheid bloedverlies...... Zo ga weer ff verder laterssss
Thanks meiden voor jullie lieve reacties.... Ben zo onzeker ik kan wel blijven testen Ik hoopte naar de bekende weg te vragen maar soms zie ik door de hormonen het bos niet meer Ik hoop zo dat dit goed blijft gaan.(zoals iedereen natuurlijk) Ik heb nog 2 testen liggen. 1 kv en 1 CB digi. die KV doe ik donderdag en die digi zat of zon.... Dan hou ik op! BELOOF HET!!!
Ik denk het ook Hettie, aangezien je aangeeft veel bloedverlies en buikpijn te hebben. Ik heb nu ook hetzelfde. 1 en 2 dagen voor NOD een mooie positieve kruidvat test en op NOD zelf omo wit en dezelfde dag begonnen bij mij de buikkrampen en nu een flinke menstruatie
misschien een rare vraag? maar moet ik nu naar de dokter of hoef ik me geen zorgen te maken?? sorry voor rare vraag
Hettie, heb er persoonlijk geen ervaring mee maar zou je dokter gewoon even bellen. Is wel geruststellend en dan kunnen ze beslissen hoe en wat. Volgens mij is het 'officieel' niet noodzakelijk Vind t echt balen voor je!
maantje ik heb gisteren de digi met indicator gedaan en die was al posi....dus zat of zon is die van jou zeker weten positief meid!! we zijn trouwens bijna gelijk, jij een dag langer
Hahaha zo herkenbaar vooral bij de laatste zwangerschap van mij, je wilt zo graag elke keer die bevestiging het wordt gewoon een verslaving ik had er trouwens heel wat leuke kleding van kunnen kopen toen hahaha ben harstikke blij voor je meid Vind het trouwens wel leuk al die testen bekijken dus go girl!
Hettie is niet nodig hoor de dokter. Toen ik een miskraam had gehad bleef ik zo n buikpijn houden en voelde dat het niet goed zat. Maar de dokter zei ook, tsja ik kan er niks aan doen. Ik vroeg nog om een echo om te kijken of het schoon was, maar dat was niet nodig vond tie. (achteraf bleek er nog weefsel te zitten maar goed). De dokter kan er niks aan doen. En als je zo vroeg een miskraam hebt, dan was 'het' nog niet zoveel (zonder rot over te komen want het is toch je 'kindje') maar het is dan nog zo klein. Ik zou alleen even langs gaan als je zoals ik, buikpijn blijft houden nadat het vloeien al gestopt is. Liefs en sterkte!
ja ook zo`n duidelijk streepje als haar? Ik heb dit nooit gehad....hoor het steeds vaker over de kruidvat testen...vreemd he
Is wat jij zelf wilt.....voor de pijn zou je een paracetamol kunnen nemen en voor de rest kun je helaas niks meer doen... Ik zou niet naar de HA gaan want iets doen kunnen ze nu niet meer Sterkte hoor