Ik had het niet met de datum, maar wel heel sterk de hele tijd het idee gehad dat het niet goed zat... Toch echt intuitie hoor!!
ja mykelti ik herken dat.. zo'n onderbuk gevoel dat je heel hard probeert te overschreeuwen omdat je het niet weten wilt..
@mykelti, Sterkte meid! Bij mij is gisteren helaas oma ook weer langs gekomen dus gaan we voor de volgende ronde... Daarnaast ben ik ook nog ziek en wordt ik vrijdag alweer 32 Hopelijk wordt 2011 ons jaar... fijne avond dames! xxx
@mykelti Had in het andere hok al gereageerd, maar hier nog even een knuffel van mij. *knuffel* @all 2e ICSI is mislukt
Alex neeeee meis...wat ongelofelijk klote:x Ik vind het heel erg voor jullie, ik gun het jullie zo ontzettend... Een hele warme, dikke knuffel voor jou! Mykelti ik herken dat ook heel sterk. Ik had het bij mijn miskramen en bij Luna* ook. Inderdaad net als Nanette niet met de uitgerekende datum maar wel heel sterk t gevoel dat t niet goed zat. Ik hoop dat je ondanks alles toch een fijne dag kunt hebben.. Sonja balen zeg oma. En dan vrijdag alweer 32. Tuurlijk is dat niet oud, maar ik snap je gevoel wel. De klok begint nu voor je gevoel toch wel heel hard te tikken... Sterkte meid!
@mykelti: ook hier even: wat een ontzettend kl*te nieuws!!! Sterkte!! @alex: ook voor jou nog even een berichtje hier: Godver^*&@%^#(&()&#&^%&*^@!#$!!!!!! Ik had zo gehoopt voor je!!!! Dikke knuf!
Ow, wat balen. Alex, tis niet eerlijk. Ongelofelijk balen! Mykelti, wat k*t. Maar je hebt de nieuwe medicijnen!!!! Ik hoop dat ze je een volgende keer wel een goed resultaat geven!!!! Nanette, jeemig naar Haarlem, ik hoop dat ze je goed kunnen helpen. En dat je dan gauw zwanger bent. Ik ben ook bij het mcl geweest op de fert afdeling. Ze zijn wel aardig he. Welke gyn heb jij? Marjolein, ik hoop dat ze je met deze wetenschap nu serieus gaan helpen en niet met een kluitje het riet in sturen, ook als het gaat over zwanger worden. Son, alvast gefeliciteerd voor vrijdag! ..Jeal, welkom hier, al is je rede niet zo leuk. Poeh, wat heb jij veel op je bordtje gekregen. Had je voor de vorige zwangerschap wel behandelingen gehad bij de gyn? Gaan ze je nu dan niet eerder helpen? Ik ben bij de gyn geweest. Zaad was goed, bloed ook. Conclussie nog een jaar proberen. En met die conclussie ben ik niet zo blij. Dat wordt weer een jaar spuitjes en potjes. En dat is killing voor het weinige sexleven dat we al hadden. Ik vind het lastig, om steeds mijn man om die gunst te vragen. Al wil hij ook graag een kind. Maar op een of andere manier, baal ik dan meer van mijn vaginisme. Maar dit vond de gyn geen argument. Verder gaat het ook k*t op m'n werk omdat m'n baas lelijke dingen over mij zegt. Ik heb 1 moeilijke klas (rest van de klassen gaan prima) en de helft van de lessen loopt goed en de andere minder. Maar daarom ben ik nog niet de meest waardeloze leraar in town. En dan nog dan hoeft mijn baas dat niet met mijn collega's te bespreken, of als ik er een leerling uitgooi en naar haar toe stuur, mijn oordeel in twijfel te trekken bij zo'n leerling. Het voelt gewoon niet goed. Het voelt onveilig. Bij mij roddelt ze ook over een andere collega en dat voelt niet prettig. Ik wil dit met haar bespreken (al heb ik het ook al een keer gedaan) maar er is steeds geen tijd voor. Ze heeft het steeds te druk. 1e afspraak pas in maart, damn, lijkt wel een gynaecoloog of zo . Maar ik voel me in zo'n gesprek ook niet serieus genomen, omdat ik dus een probleem heb met die klas, voel ik me minderwaardig. Al met al, ik baal en m'n rug doet ook nog steeds zeer al bijna 3 jaar. Al heb ik wel een stuiten kraker gevonden (op 2.5 uur rijden afstand) en dat hielp wel. Dus wie weet schuilt er nog hoop. Maar goed vandaag baal ik van alles! Het spijt mij.