nou dit is dan echt de laatste jullie zijn mijn buik onderhand nu wel zat maar ik vind hem zelf erg groot mijn lievie noemt me nu al dikkie het lijkt wel of het met de dag groter word en mijn baarmoeder kan ik al heel duidelijk voelen die ligt halvewege mijn navel ook als ik naar het hartje luister zit het rond die plek en zeker niet helemaal onderin
Wennietje, mooie buik zeg Ik had 2 dagen geleden ook een mega buik, nu is ie ook verdwenen linn, net nu ik positiekleding heb gekocht
Het wordt echt noooodig tijd dat ik weer een buikfoto ga maken, de laatste is van toen ik 8 weken zwanger was. En dat zwangerschapsdagboek ligt hier ook te verstoffen @Wennietje, wauw! Super mooie buikje meid!
Ik ga maandag 14 feb trouwen dus dat is al bijna maar mijn jurk is precies hetzelfde model lijkt er heel erg op alleen heb ik onder mijn borsten een randje met steentjes grappig
Hoi hoi, Aangezien ik ook een augustus mama ben.. Meld ik mij ook hier ff... Ga morgen even uitpluizen hoe ik hier foto's plaats.. want heb vandaag een super mooie echo gehad van onze 2de.. Liefs..
Welkom, @Sloppyslayer; mooie jurk! Wennietje,ook alvast heel veel plezier 14 febr! en geniet ervan! Wij mogen zo naar de verloskundige, ben heel beniewd wat die gaat doen. Wij hopen dat ze een echo gaat doen,maar dat weten we dus niet zeker. We willen zo graag kleine beeb weer zien
hallo mede-augustusmama's! wat een leuke topic over buikjes, kwam ook maar eens kijken (zit meestal bij andere topic augustusmama's bij bevallingslijst forum) wat een mooie buikjes al!! ik vroeg me af of er meer dames zijn met nog een heel klein, bescheiden buikje? ik ben nu 15 weken maar er is nog zo weinig te zien, vind ik wel jammer en maak me er stiekem soms een beetje zorgen over.. maar ja er gebeurt wel iéts merk ik zelf, alleen als ik zo rondkijk hebben veel dames al een veel meer zichtbare buik!
@Ros Da's inderdaad een bescheiden buikje. Kan me voorstellen dat dat soms jammer is, je weilt er af en toe toch mee pronken..
@Ros: dat is zeker een bescheiden buikje! Mijn vriendin is nu 14wkn zwanger en die heeft ook nog bijna niks hoor Bij mij is het de 2de en dan groei je veel sneller.
Succes vandaag meid! Hoe voel je je???? Ik voel me nu echt zo'n verliefde puber die niet kan wachten om haar nieuwe vriendje weer te zien; helemaal vlinders in mijn buik, geen honger.....
@Ros..Ik heb ook bijna geen buik, maar toch zijn we allebei 15 weken zwanger!! Wel fijn, dan heeft je huid de tijd om te rekken, misschien minder streepjes op onze buik? Knuff!
Haha, nou, hier nog zo'n puber hoor! Vannacht geen oog dicht gedaan! Zullen de zenuwen wel zijn.. Heb alleen wél honger! Haha, vreetbuien gewoon Maar...net een prachtig kloppend hartje gehoord En ons Ukje groeit goed! Zat al halverwege naar m'n navel! Dus ik hoef me helemaal geen zorgen te maken gelukkig... En m'n buikje was er vanochtend ook weer! Wanneer mag jij weer kijken/luisteren? @Sloppy: Mooi hoor... Mooie buik, maar ook mooie jurk! @Wennietje: Mooie buik hoor meid. Voel je je alweer wat zekerder? Of komen nu de zenuwen voor je trouwdag maandag? Heel veel plezier alvast! @Nikki: Welkom Liefss!!
Wij zijn vanmiddag om 13:40 uur aan de beurt.... Zou je in het ziekenhuis ook printjes e/o filmpje meekrijgen? Neem voor de zekerheid de camera maar mee, you never know; zie op Youtube etc. altijd zoveel filmpjes...
Ow, je gaat voor de NPM zie ik in je onderschrift? Vind je het spannend? Wij hebben er voor gekozen het niet te doen, dus ook geen extra echo (dat is dan weer de keerzijde)... Ik denk wel dat je fotootjes mee krijgt. Maar voor de zekerheid kun je altijd een camera in je tas stoppen. Heel veel succes en plezier!
@ Ros; mijn buikje is ook nog heel bescheiden hoor. Ik vind het ook jammer, maar ik ken meer mensen bij wie je bijna niks zag en die gewoon een gezonde beeb hebben dus don't worry. Ieder lichaam is nu eenmaal anders.