Zo, eisprong weer achter de rug, en nu heeeel lang wachten Wij klussen overigens wel minder na de eisprong, aangezien de kans dan heel klein is, maar dan klussen we dus als we zin hebben
@Rachel: gezellig welkom! Jah Als ze op zijn dan maar zonder he Succes meid. @Mick: Balen meid, baaldag mag je wel hebben hoor. Had t vandaag ook ff moeilijk. Succes verder. @Casss: Ik heb dat nu dus ook met dat carnaval. Als ik een x niet drink vragen ze gelijk: Ben je zwanger? En ik ga ook dezelfde smoes gebruiken denk. Alhoewel ik dan waarschijnlijk net mn ei heb gehad, wil t risico toch niet nemen. Heb ook van iemand anders gehoord dat t de eerste weken niet zo erg is, want dan is er nog geen direct contact met t kind. Je moet je natuurlijk niet klem zuipen, maar een drankje kan. @Swaan: hoop dat je posi test. en een paar drankjes kan niet echt kwaad. Althans zeiden ze tegen mij. heb die vraag ook ergens gedropt. @Vlinder1981: je kan jezelf soms zo gek maken, En hoop voor je dat je op roze mag. @Rody12: welkom kom er maar bij Succes. Zo weer bijgelezen. Als ik iemand vergeten ben, sorry dus bij deze: balen, succes, beterschap enz enz. Ben er klaar mee voor vandaag, zo nog een verjaardag jippie
Die ging geloof ik 2 weken flink door werken! Dus niet op het forum! Ze houdt het goed vol moet ik zeggen....
haha ja als ze 2 weken aan het klussen is word hij vast wel een keer moe, maarja dat was het niet geloof ik, ze liep veel te veel achter met haar werk dacht ik... Ergens bij dit topic vast wel terug te vinden.
Tja...ik ben nu een beetje in de war! Ben nu 4 dagen overtijd, ben met vlagen misselijk, heb buikpijn en heb ook wat bruine/rode afscheiding gehad sinds 3 dagen. Het is anders dan wanneer ik ongesteld ben. Volgens internet zou dat een innestelingsbloeding kunnen zijn. Gisteravond een test gedaan, maar negatief. Ook geen last van zere borsten of iets. Heb dus geen idee hoe deze 1e cyclus ervoor staat! Wat een verwarring en onzekerheid, bah bah
Welkom Rachel! Ik hoop dat jullie ook gauw een kleine kunnen verwachten.. Is altijd zo verleidelijk als er in je omgeving kinderen komen! Veel plezier met proberen!
Oh wat vervelend voor je.. Die onzekerheid is echt lastig, hou je het nog vol met wachten? Maar proberen een paar daagjes af te wachten hoe het gaat met de bloeding en dan maar weer een test doen. Dat is zo lastig met zwanger worden, alle symptomen kunnen echt van alles betekenen. Ik hoop voor je dat je gauw duidelijkheid krijgt!
Dag dames, Ik ben nieuw hier en vind het nu al een super site. Hier kunnen wij de ervaringen mooi uitwisselen. In januari ben ik gestopt met de anticonceptiepil en wij proberen ook zwanger te worden. Krijgen jullie ook acne na het stoppen van de pil? 3 kleintjes, maar toch. En is het normaal dat je voor de eisprong (rond dag 11) het gevoel hebt ongie te worden? Natuurlijk allemaal veel geluk met zwanger worden in 2011.
Hey Maud, welkom op het forum! Leuk dat je mee doet.. Na het stoppen met de pil heb ik niet opvallend meer of minder last van acne gekregen, maar wel meer buikpijn tijdens de ongesteldheid! En rond de eisprong hebben veel meiden wel last van wat buikkrampjes die lijken op die van de ongesteldheid geloof ik.. Ikzelf heb dit ook maar niet zo heftig..
Ja dank je! Dat is idd verleidelijk en ik werk ook in de kinderopvang waardoor mijn verlangens groter worden... Ik slik al jaren geen pil meer dus ben al ontpilt ergens rond 3 maart mag ik testen dus benieuwd.. Nou ga ik er niet van uit dat het de eerste keer meteen raak is maa als het wel zo is, zijn we er superblij mee!
Oh leuk hoor werken in de kinderopvang! Wie weet is het meteen al raak! Ook dat hoor je nog wel eens voorbij komen dus duimen dan maar Spannend?
Oh balen zeg.. is niet fijn he? Maar positief door naar de volgende ronde. Hoeveelste ronde was dit voor je? 'jonge leeftijd' hoe oud ben je dan als ik het vragen mag? Ik ben 21 en ga ook alweer door naar ronde 4...
Dankje voor de steun.. Dit word dan mijn 3e ronde en ik ben 20, in maart 21 "alweer" Ik vind dat ze op scholen wel beter mogen informeren over zwangerschap hoor! Het lijkt net of je na minimaal contact zo 'ploep' zwanger bent maar dat is niet (altijd) zo.. Maar ik heb goede hoop op februari! Hoever ben jij in de 4e ronde?