Juli 2011 mama's DEEL 3!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Rono, 26 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Frummel

    Frummel Niet meer actief

    Kaatje: Ik heb 14 februari de 20 weken echo + bmm meting:D ipv 21 febr'

    Dit is verzet toen ik van de verloskundige overging naar de gyn:)
     
  2. danitjuh

    danitjuh Fanatiek lid

    19 jun 2007
    2.888
    0
    36
    West-Friesland
    Kaatje dank je wel voor het erop zetten.

    Frummel werkze!

    Straks weer een echo ;) Me moeder en oma gaan mee :cool: Oma heeft dit nog nooit gezien dus zal wel lachwekkend worden met de "amsterdamse" opmerkingen die ze maakt :D
     
  3. Marlous

    Marlous Fanatiek lid

    19 nov 2010
    2.066
    0
    36
    Goedemorgen!!!

    oooh en mij ook? Met de wintervacht valt het wel mee, maar straks in het voorjaar.... :(

    Zo, de rest ga ik nu lezen :) Ik moet echt het paginanummer gaan onthouden, ben elke ochtend aan het zoeken waar ik ben gebleven, haha!
     
  4. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.568
    3.068
    113
    marlous.. uhh hoe zal ik dat uitleggen... als je dit topic aanklikt en je dan op de 1e pagina beland..kan je bovenin "bekijk eerste ongelezen" klikken. dan ga je naar pagina waar je bent gebleven
     
  5. MNM

    MNM Fanatiek lid

    18 okt 2010
    3.844
    0
    0
    Goedemorgen,
    Hier heeeeerlijk geslapen!
    Mijn meisje heeft ook weer doorgeslapen ondanks al het hoesten.
    Vandaag wat boodschapjes doen voor mijn verjaardag.
     
  6. MNM

    MNM Fanatiek lid

    18 okt 2010
    3.844
    0
    0
    Rono, jaaaa je weet het, een jongetje, GEFELICITEERD!!!

    Frummel, succes met werken vandaag.

    Danitjuh, heerlijk zo'n middagdutje.
    Hoe was de echo met je oma erbij?
     
  7. MNM

    MNM Fanatiek lid

    18 okt 2010
    3.844
    0
    0
    Marleen, wat lees ik nu. :$
    Nouja zeg wat een ***. Belachelijk dat sommige bazen zo reageren.
    Wat ben ik blij voor je dat je vk achter je staat. Komt goed meis.
     
  8. Marlous

    Marlous Fanatiek lid

    19 nov 2010
    2.066
    0
    36

    Ooooh wat voel ik me een slimpie!!!! :):) Maar goed, als ik zo lekker aan het zoeken ben, zit ik wel weer in het verhaal, hahaa!!

    Gelukkig ben ik toch alles weer vergeten, dus klets nu gewoon even mee... We hebben straks de crematie van manliefs oma, dus ben vandaag maar even hier en ga daarna rustig weekend vieren.

    oh ja, Marleen, wat een vreselijke reactie kreeg jij op het werk. Maar het is heel simpel hoor, je gaat gewoon de ziektewet in! En zoals je al zei, je gezin gaat voor hoor!
     
  9. jac

    jac Fanatiek lid

    12 nov 2010
    1.027
    0
    0
    binnenvaartschipper.
    aan boord van een schip
    goedemorge dames.

    wat hebben jullie een hoop gekletst gister. Heb wel alles gelezen maar lang niet alles onthouden hoor.
    als eerste welkom nieuwe dames. Leuk dat jullie er ook bij komen. Gezellig. gaat alles goed??

    rono jeej een jongetje. gefeliciteerd.

    marleen. idd eerst voor jezelf, kleine en gezin zorgen hoor! die zijnhet belangrijkste.

    frummel werk ze. maar doe voorzichtig. 1 spannende dag is genoeg voor deze zwangere (grapje)

    aarrggh. de zwangerschapsdementie schiet er weer in. Sorry dames die ik vergeten ben.

    ega. We mogen straks eindelijk weer gaan varen. EN dan zijn we vrijdagavond in kellheim. En dan weer kleine 6 uur in de auto om lekker vrij weekend met de kids te hebben. En dan zijn we eindelijk op onze bestemming. We hebben er 2 weken langer over gedaan dan normaal. niet normaal meer.

    En gister de slaapkamer van mijn zoontje behangen. die had met pen en weet ik veel allemaal wat op demuur getekend. maar pffft viel een beetje tegen. Voor de eerste keer deze zwangerschap wat harde buiken gehad. en sávonds weer languit op de bank. Trouwens ik weet niet of het van iemand op toepassing is. maar ik was na 4 mnd weer zwanger van de tweede. en toen heb ik ook heel heel heel veel harde buiken gehad. (zelfs voorweeen) en toen zeiden ze tegen mij dat het kwam omdat ik al weer zo snel zwanger was. Wie weet helpt het iemand. zo ik ga mijn best weer eens doen om bij te blijven met jullie gebep vandaag. groetjes fijne dag iedereen.
     
  10. Marlous

    Marlous Fanatiek lid

    19 nov 2010
    2.066
    0
    36
    Ha Jac, fijn dat jullie weer varen! 2 weken vertraging is echt niet grappig meer...
    Moest wel lachen dat jij deze week het soepblikje hebt! :)
     
  11. schildje

    schildje Fanatiek lid

    4 feb 2008
    1.665
    0
    0
    Huisvrouw
    Gelderland
    @BB10, zo was dat bij mij ook even met mijn grijze haar maar opeens zaten ze heel erg in het zicht. Nu gelukkig niet meer! :D
    Ik ben begonnen met ziek zijn en gisteravond heeft de jongste zijn hele bed ondergespuugd. Voorals nog gaat het nu goed met hem.

    @gesloten forum zo zit ik op een nov2008 forum. Ook alleen maar voor de mama's van nov.'08. Wel zo fijn geen pottekijkers die je misschien kent. ik ben er nog niet overuit ofdat ik hier het geslacht gaat vermelden. Omdat ik niet weet of er familie hier kijkt enz.

    @mermaid, gefeliciteerd een jongen!!!

    @Kimm fijn zeg dat je het af mag maken. Niet zo leuk dat je verkouden bent.

    @Rono jij ook gefeliciteerd met een jongen!

    Nu wil ik oooooookkkkkkk. :D
     
  12. BB10

    BB10 Niet meer actief

    Goeie smorgens meiden, ik heb weer eens voor de verandering pien in de kop:(
    Mams komt vandaag voor mij boodschappen doen (zoo lief)
    Nu ff zp bijlezen.
     
  13. Zonnebeertje

    Zonnebeertje Fanatiek lid

    1 jul 2007
    4.257
    0
    0
    ja dat is heeel gezellig bij de november 2008 mama's ;)

    Marleen: ik heb ook op een kdv gewerk toen ik zwanger was van mijn zoon. Ik ben wel boventallig gaan werken. He was een verticale groep, en ik deed voornamelijk flesjes geven, knutselen aan tafel, en was vouwen en verder aanwezig zijn :)
    Prima volgehouden tot het eind.

    Jac: fijn dat jullie weer varen, jammer van de vertraging!
     
  14. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Middag allemaal!

    Hier een lekker ochtendje gehad. Moest weer naar rotterdam voor controle voor me pols. Heb er nu een 2e zachte spalk bij gekregen omdat de andere spalk 's nachts behoorlijk knelde. Hopelijk werkt deze wel.

    Kleine man ligt net lekker op bed, die was moe maar slaapt nog niet. Heb net al gestofzuigd. Straks nog even een dweil erdoor gooien en wat boodschapjes doen. Misschien ook nog even strijken, dan hebben we alles weer gehad. Heb alleen wel wat last van me banden, dus we zien wel hoever we komen.

    Tis rustig hier vandaag!
     
  15. Donkies

    Donkies Lid

    18 jan 2011
    80
    0
    0
    Hoi dames!

    Poeh, jullie kletsen echt heeeeel veel ;)

    Zie dat de jongetjes inmiddels voorlopen, spannend!
    Hier doet een hele dierbare vriend, soort van "reservevader" voor mij, altijd voorspellingen aan het begin van de zwangerschap. Hij heeft er nog nooit langs gezeten en hij voorspelt toch al aardig wat jaartjes!
    Vanmorgen was ik bij hem op bezoek en het is volgens hem toch echt wel een meisje. Dus ik ben heel benieuwd naar de 18e, dan weten we het zeker :D En ik heb stiekem al wat roze spulletjes liggen :)

    Verder lijkt mijn lijf wel te denken, 3e kindje dus alles 3x zo snel dan maar... Mijn buik groeit echt 3x zo hard, niet normaal! De buik die ik nu heb had ik bij mijn zoontje echt pas met een week of 24.
    Maar daarentegen voel ik dit kleintje nog helemaal niet, terwijl ik zowel mijn dochter als zoontje al wel voelde bewegen bij deze termijn. Zoonlief zelfs al met 11 weken... Ach, misschien ligt de placenta voor, dat zou een hoop verklaren.

    Zo, zoontjelief ligt op bed dus ik ga gauw nog even wat werk verzetten! Ben druk bezig met het verkopen van alle te kleine kleding van de kids op Marktplaats en het loopt als een trein, dus nog een paar pakketjes inpakken etc.

    Ik kom straks nog eens spieken en reageren :)
     
  16. BB10

    BB10 Niet meer actief

    Zo Bellie goed op dreef. Ik heb net een bak brinta achter mijn kiezen. Nu even mijn kipjes eten geven, heb ik mijn frisse neus ook weer gehaald.
     
  17. Miracle08

    Miracle08 VIP lid

    6 mrt 2008
    6.426
    0
    0
    Verkoopster
    Noord brabant
    * Zwaai Zwaai *

    Ik haak hier weer in, afgelopen dagen niet online geweest.
    Hoe gaat het hier?
     
  18. Rono

    Rono Niet meer actief

    Ik hoop dat de vernieuwde spalk helpt bellie!

    Begin steeds meer aan een jongetje te wennen haha! Snapte er gister helemaal niks van! Vind het echt wel helemaal geweldig, maar vind mezelf echt zo'n meisjes moeder haha

    De kleine is voor zover te zien gezond en dat is het belangrijkst! Hersenschotje was goed, hartkamertjes goed, blaasje en maagje gevult :) Deze man waar we de echo deden doet namelijk in het zkh ook de 20 weken echo's dus die kan dat allemaal al zien, 8 maart hebben we de 20 weken echo en toevallig heeft hij dan dienst :d

    Moest wel lachen want hij dacht eerst ook een meisje te zien.. hij zag 3 streepjes, maar de kleine had het beentje iets verkeerd.. Dus ff porren in mijn buik en toen kwam het piemeltje tevoorschijn hahaha
     
  19. Juud74

    Juud74 Fanatiek lid

    15 jul 2010
    1.264
    0
    0
    Utrecht
    hey ladies, jullie kletsen niet alleen heel erg veel. jullie poetsen ook heel veel! Haha!
    Zie de hele tijd verhalen voorbij komen over vieze ramen, schoonmaaktips met azijn, dweilen, stofzuigen etc etc...

    Waar halen jullie de tijd en energie vandaan zeg, respect! Ik ben zowiezo al geen Mien Poetsgraag, dus heb een poetsmevrouw, die komt maar om de week (anders wordt het me te duur) maar daarbuiten doe ik bar weinig hoor. Keertje extra dweilen en woonkamer stofzuigen OK als het echt echt nodig is, maar voor de rest, mwaaah.

    Verder alles goed met iedereen? Nieuwe dames welkom! Niet gedacht dat er nog nieuwe julimama's bij zouden komen op deze termijn, gezellig hoor!

    Iemand al iets gehoord van Nienke? Wat is dat een verdrietige gebeurtenis, had de tranen in de ogen staan toen ze het schreef en denk veel aan haar.

    Hier gaat het goed, gisteren heerlijk met Noor en een vriendin plus haar zoontje naar het park geweest en de speeltuin, het was lekker in het zonnetje zeg! Moeders lekker beppen en de kindjes lekker spelen, wat hadden we het goed!
    Ondertussen voel ik kleine Bertus heel veel bewegen, wat een druktemaker, fijn hoor.

    BB10, heb jij kipjes? Wat leuk! Nu ik het zo lees begint het me ook te dagen dat jij op het platteland woonde nietwaar?
     
  20. fightforlove

    fightforlove Niet meer actief

    Goedemiddag

    Ik maak altijd de banken schoon met schoonmaakazijn
    Heet water scheut azijn en geel doekje en alle haren zijn weg
    Laptop is geen redden meer aan dus ga een nieuwe kopen
    Mazzeltje dat ik binnekort jarig ben haha
    Ik ga zo ook aan de poets
     

Deel Deze Pagina