Nog tien pagina.s dan mogen we feb 2010 mama.s deel zes opstarten wat hebben we veel geschreven in een jaar haha En we zijn pas met de mama.s gegonnen toen de de laatste bevallen was Jodelahiti dus hihih
Even van af morgen. Ik ga ook aftellen nog 10 dagen dan is Karishma ook 1 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar ben zo blij ben zo blij. Heb het eerste jaar overleeft hihihhihih Ups en ze downs maar. Toch anders dan met Arun het is me bijna zonder problemen gelukt hahaah Zo even een gekke bui. Moest er even uit haha.
Je bedoelt deel 7!! Wij zijn nu al in deel 6! K ga ff wasje ophangen en dan me bedje in! Morgen vroeg op, eerst Jaylinn naar psz brengen en dan snel naar amstelveen!! En dan hopen dat er morgen een bevalling komt!! Slaap lekker allemaal!! xxx
primall wat goed dat je het zo met je vriend hebt aangepakt!! en wat fijn dat je kleine meid lekker is gaan slapen
Goedemorgen hier weer vroeg op! Devin was 6.30 uur al wakker... pfffffff!! Eerst lekker flesje melk gedronken en daarna heeft hij heerlijk bij mama gelegen een half uur!! ECht ff mama-devin momentje!! Jaylinn is net wakker en eet nu yoghurt. Zometeen haar naar de psz brengen en zelf opweg naar Amstelveen! Laatste dagje daar, en maar 4 uurtjes. Verder pa dienst, dus hopelijk een bevalling vandaag!! Fijne dag allemaal!! xxx
Hai allemaal. gisteren leuke en drukke dag gehad, eerste bezoek kwam om 10:15 en laatste ging om 23:00 weg . allemaal bedankt voor de felicitaties. zit nu op de mobiel dus reageer later wat uitgebreider.
Hoi hoi, Vanmorgen met temperaturen ineens weer een stuk hogere temp dan de dag ervoor! Terwijl hij nu moet zakken. Sjips!! Zou toch niet echt zwanger zijn? Ik moet zaterdag ongesteld worden..... Hoop toch echt wel dat ik ongie wordt anders moet ik mijn vakantie in sept annuleren!
spannend Maar als je zwanger zou zijn zou je in november uitgerekend zijn Ben met Arun ook in feb zwanger geraakt en begin november is Arun geboren. Maar ligt er natuurlijk aan wat voor vakantie je geplant hebt, Boni fijn dat het een leuke verjaardag was. suepr m fijne dag vervelend dat Devin zo vroeg wakker was. Hier gelukkig om 7.25 hihh versliep me bijna. Vanacht is ze wel wakker geweest voor een fles om 4 uur Dus het kan nog altijd slechter nee hoor daarna is ze lekker gaan slapen. Zo Karishma zit even in haar kinderstoel en ik even snel achter me laptopje. Ze heeft een lange vinger van me gekregen die ze nu met een big smile op de grond mikkert van wil uit me stoel haha. Pecchhh, O ja ze lijkt het door te hebben hoe ze uit een tuit beker moet drinken wel veel geknoei nog maar dat is bij zaak. Nu krijgt ze haar luier doekjes haha die mikkert ze zo ook op de grond, Kortom ze wil ook aan de laptop. Bumba tijd.
Kleertjes met opdruk bestellen: rainbowbabies. Mir, rot dat je zo'n last van je bekken hebt. Hopelijk kan de HA je snel doorverwijzen. En balen dat het met de moeder van Anne niet lekker loopt. Go Lila, lekker los lopen! Jeetje, super. Gup, super dat jullie sollicitatie zo goed ging! Spannend weer.. Ladytijger, lekker een paar dagen samen op stap. Lijkt me idd vreemd maar toch ook wel lekker, even met zijn 2. Ninja, alvast veel sterkte voor je onderzoek. Supermummy, hopelijk komt er een bevalling voor je. Pratende kindjes: hier alleen mama en papa (en dan nog maar heel af en toe). En ook alleen nog maar lopen. Maar ze kan al wel nee schudden en zwaaien. Nelta gefeliciteerd met Jaron! Pnir, lekker dat Karishma zo goed ging slapen gisteren. En pff lastig met je vriend zeg. Maar vind dat je het goed hebt opgepakt door hem te verwijzen naar verslavingszorg. Bloempje, spannend zeg! Kun je niet alvast testen? Zit hier lekker even rustig op de bank, kinderen liggen allebei in bed. Waren helemaal moe. Kijken hoe lang het rustig blijft
Leuke foto's! Hahaha vooral die bril echt leuk. Ik zou kunnen testen idd, maar ben bang voor de uitslag dus durf niet.