Ik wilde hier inderdaad al op reageren. Ik ging er wel eens heen met 2 A4tjes helemaal volgeschreven met vragen. Dacht ie dat ie klaar was, draaide ik het blaadje om haha! Niet gek om voelen hoor, is heel belangrijk dat je gewoon antwoord krijgt!!
Zwaailichten komen er aan. Stoere mannen stappen uit de auto. Allemaal trekken ze hun wapen en de hoofdagent roept heel hard "Heeft er iemand hier SORRY geroepen?"
oh zegt hubby...dat zijn die lui die geen bierestafette kunnen! Hij zat bij het CB uit Groningen... Klinkt als een mooie, uitdagende baan!
Ik heb trouwens gelogen. Hij is area super indentent raffinery, Ofzoiets. Ehm wie won er ook alweer elke jaar de oncs?
jajajajaja...maar in zijn tijd...en de bierestafette was hét evenement voor de zuipschuiten uit Grünn.... wanneer heeft je vriend bij Japie gezeten?
Hubby heeft van zijn vrienden een herenweekend Antwerpen gekregen (lees: zuipen, zuipen en nog eens...). Waar we nu wel mee zitten is de cyclus. Het is al zo erg dat we gewoon de opgegeven data zijn afgegaan om te kijken wanneer het zou kunnen... Maar gevonden!
Hij is nu 5 jaar geleden afgestudeerd. In 2002/2003 heeft hij in het bestuur gezeten. En hij heeft er volgens mij 5,5 jaar over gedaan. Dus dat betekent dat hij 1999 tot 2005 bij japie heeft gezeten als ik goed gerekend heb
Inderdaad misschien moeten we naast het kippenuitje ook maar eens een hanenuitje moeten gaan organiseren. "Hahahaha
hoe gaat het hier? graai even wat drop mee, hihi, mn bloeddruk gisteren 107 over 46.....controle verloskundige was goed, alleen nog maals orders gekregen om rustig aan te doen ivm bekken en harde buiken Doe alles in het belang van dat kleine mensje in mijn buik, maar rustig aan doen is zo makkelijk gezegd. Heb er nog twee rondlopen en een huishouden en wil ook op mijn werk nog wat dingen afronden op straks ook echt van mijn verlof te kunnen genieten. Maar goed....we doen ons best.
Jee Saffron heb je dan daar helemaal geen last van? Van die lage bloeddruk? Fijn dat alles goed was bij de checkup. Doe maar lekker rustig aan meis
ahh ik heb nu door hoe het werkt bij de chiemienerds ze zuipen gewoon een krat bier leeg. schrijven dan alles op wat er in hun naar boven komt en noemen dat een proces
hehe jij snapt het. En dan komen ze later terecht in de samenleving en vinden ze het heel raar dat de wereld toch weer anders in elkaar steekt dan ze dachten. Komt door de benevelde toestand. Daarom zijn ze ook niet echt (lees helemaal niet) sociaal vaardig (ik mag het zeggen omdat mijn vent ook een chemienerd is)
hey, ja ik merk het wel dat ik af en toe draaierig in mijn hoofd ben, zeker bij plotselinge activiteit (opstaan uit bed bv)....maar gelukkig kan het verder geen kwaad....en mag ik lekker blijven snoepen van de drop
dan zijn ze elkaar mss wel tegengekomen. Mijn hubby heeft ook van `99 tot 2005 gestudeerd! Een hanenuitje!
Getver.. loop nu ook tegen dichte deuren aan in zkh.. dat was nooit en het bevalt me niks.. Moet echt wachten tot mijn afspraak met de gyn de 18e.. en dan hoor ik pas of ik nog een keer voor een hystero moet.. (ik verwacht het niet want, weer eisprong en dito klachten) Maar de tijd die zij nemen voor zo'n uitslag heb ik niet.. althans zo voelt het.. Wachten dus..
Hmmm, je hebt gebeld voor de uitslag begrijp ik? Wel rot dat ze zo star zijn, terwijl je toch al in zo'n rotsituatie zit...
Is blijkbaar iets wat ze persoonlijk wil bespreken.. (ohjee) of het is teveel info.. of ze weet het gewoon niet, want bereid patenten die komen een dag van te voren pas voor..? (zo gaat dat bij ons iig, dus dat snap ik wel.. maar baal gewoon.. Lekker dubbel he?!) Ach.. ik loop gewoon te piepen.. alles doet het weer, het is weekend en er is wijn in huis..