zo irritant!!

Discussion in 'De lounge' started by snoet, Feb 12, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. snoet

    snoet Bekend lid

    Feb 3, 2009
    901
    0
    0
    Hoofddorp
    Echt ik heb een hele lieve man die alles voor ons over heb. Maar....

    Zijn sjaggie en koffie komen eerst en s'avonds zijn biertje.

    Vanochtend na een zware nacht van Dilano dan ben ik dus wakker en hij ligt te snurken.

    Zeg ik pak hem even dat gaat wel met wat gemopper gepaart maar hij doet het vervolgens haalt hij hem zo uit bed (luier al 11 uur om) en zet hem binnen en gaat roken en dan op de bank wakker worden het was 8.15 iets later weer roken en dan koffie drinken.

    Ik boos uit bed want Dilano moest eten hij liep te dreinen want had honger. Dus ik zet zijn brood neer ik had het al voor hem uit de vriezer gehaald en loop weg. Boos me bed in.

    Ik zeg geef je kind niet te eten ja zo eerst koffie!!

    Na een 1/2 uur uiteindelijk dan toch maar Dilano aankleden en dan weer roken en koffie drinken.

    En vervolgens heb ik niet kunnen slapen omdat ik telkens Dilano hoorde huilen en mezelf mateloos irriteerde. Dilano om 10.30 naar bed en ik er maaruit om de honden uit te laten omdat manlief zijn bed in duikt
     
  2. Inderdaad héél irritant.. Als het vaker gebeurt zou ik het er toch met 'm over hebben.. Dat je een kop koffie en een sigaret lekker vindt, fine, maar om je kind daarvoor aan te kant te schuiven en te weigeren hem te verschonen en zn eten te geven..
     
  3. snoet

    snoet Bekend lid

    Feb 3, 2009
    901
    0
    0
    Hoofddorp
    hij weigert niet maar eerst zijn behoeftes en ik heb het er al zo vaak over gehad dan zeg ik wij komen op de laatste plaats eerst je roken en koffie, dat kan niet en dat zeg ik ook.

    Maar daar heeft hij niet zo veel op te zeggen. Ik lust graag ook koffie s'ochtends maar die drink ik aan tafel terwijl wij samen eten.
     
  4. Tamale

    Tamale Niet meer actief

    Ooh ik ben blij dat dit niet mijn vriend is, want hij had van mij echt zn sjaggie in zn reet kunnen krijgen.
    Ik irriteer me al mateloos door dit alleen te lezen.. ( mijn schoonouders waren net zo, alleen kwamen de kinderen dan nooit, ook niet op de 2e plek.. maargoed ik begrijp dus redelijk wat je bedoelt. )
    Praat er eens duidelijk over zou ik zeggen, want vind het niet echt netjes van hem. Beetje ego.
     
  5. Meissie2008

    Meissie2008 Bekend lid

    Feb 6, 2011
    769
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Holland, Drenthe
    dat meen je meid....Mannen!!!zou er idd even goed met hem over hebben, en hopelijk ook dat het eens helpt...misschien zijn shag verstoppen en pas terug geven als je zoontje alles heeft gehad of heb je dan vette ruzie...ik thuis wel als ik dat deed hahaha
    die van mij is altijd chagarijnig als hij 1x in de zo veel tijd er uit moet voor onze meid terwijl ikke altijd er vroeg uit ben...vraag zo wieing en dan nog mopperen verschrikkelijk vind ik het en dat heb ik hem laten weten ook haha
     
  6. denise89

    denise89 Bekend lid

    Dec 22, 2010
    820
    1
    16
    partime baan
    hier ook zo'n vent soms.
    heeft moeite met wakker worden en als ik hem altijd al de eerste voeding om 7 uur laat liggen klaagt hij af en toe nog als hij liam tussen half 10 en 10 uur weer uit zijn bed moet halen na zijn ochtend slaapje.

    nou na veel gezeur gepuf en weet ik veel wat moest en zou hij voorheen altijd eerst een sjaggie doen. ook al huilt de kleine en zegt dan doe speen er wel ff in. (helpt maar 2 min en meneer is zeker wel 10min aan het roken en bijkomen)
    nou dan wordt liam opgehaald en in de box gedumpt en dan is het nog een sjaggie en een bak koffie.
    vervolgens is het zo maar weer 11 uur en dan heeft hij weer honger. maar voor de tijd moet hij nog wel ff in bad en omgekleed worden.
    tenminste normaal gesproken. aangezien hij op de een of andere manier nooit weet wanneer hij wel en niet in bad moet. dus dan maar snel de kleren aan doen.

    mijn vriend werkt dus in ploegendiensten en 2 van de 3 weken is hij sochtends dus niet eens aanwezig of slaapt hij nog wegens nachtdienst en in die ene week deed hij niks anders als klagen.
    ik mag ook nooit eens uitslapen!!! sorry??? ik sta elke dag tussen 6 en 7 op. en hij mag altijd tot minstens 10 uur uitslapen.

    heb er wat van gezegd een tijdje terug en nu intussen gaat hij er niet met plezier uit maar neemt wel gelijk liam mee naar beneden. wordt nog wel in de box gelegd maar gelukkig vermaakt hij zich wel even en kan vriend lief roken en koffie drinken. dan worden de mails gelezen, sociaal gedaan op de pc en serie gekeken als hij tijd over heeft. om kwart voor 11 staat hij klaar om de kleine om te kleden. badderen zit er nog steeds niet in dus op de badderdagen doe ik dat zelf maar. dus nog steeds niet ideaal en ik erger me af en toe nog wel maar ben al blij dat hij de kleine niet meer laat huilen alleen omdat hij zo nodig zijn sjaggie moet gaan roken.
     
  7. Ellenore

    Ellenore Fanatiek lid

    May 13, 2008
    2,035
    0
    0
    Oh wat herkenbaar!!!

    Mijn vriend was net zo! Moeilijk wakker worden en 's nachts mopperen als hij er een keer uit moet. 's Ochtends eerst een sigaretje (buiten) dus de kleine in de box of nog in bed. Dan koffie er onder en dan pas de kleine verzorgen. Vervolgens hoor je je kindje de hele tijd jammeren/huilen en hoor je verder niet of hij getroost wordt. Bed weer uit om te checken of vaders niet op de bank in slaap is gevallen...nee hoor, leest rustig zijn krantje...

    Maar, mijn vriend is sinds de tweede zwangerschap gestopt met roken en gaat dus niet meer eerst naar buiten. Verder hebben we een heel serieus gesprek gehad (met dreigementen hem naar zijn moeder te sturen voor een maand) als er niet snel wat zou veranderen en dat hij moet weten wat zijn verantwoordelijkheden zijn. Dit heeft enorm geholpen. Hij is een veel betere vader als een jaar geleden. Ik merk ook dat hij er meer van geniet.

    Geef de moed niet op en praat er over met hem! Jij hebt ook recht op je rust en je moet hem wel kunnen vertrouwen, maar dat kan pas als hij bewijst een goeie vader te kunnen zijn.
     
  8. tantetil

    tantetil Bekend lid

    Jan 1, 2010
    768
    162
    43
    Female
    Noord Holland
    Hier ook een moeilijk wakker wordende man...mijn man werkt ook in ploegendiensten en ik ben werkloos geworden, dus ik vind ook wel dat ik meer moet doen thuis dan hij. Maar hij is in een jaar tijd misschien 3 keer eruit geweest voor een nachtvoeding, de eerste fles in het weekend heeft hij ook zelden gegeven. Hij wordt gewoon niet wakker, dan maak ik hem wakker, valt hij weer in slaap, dochter huilt gewoon door, weer wakker maken, gekreun en gemopper, zuchten, lenzen in doen, eerst naar de wc gaan, dochter nog harder schreeuwen pff dan denk ik ik doe het zelf wel! Die keren dat hij het dan deed was het ook, waar liggen de schone flesjes, welke pap moet ik geven, ze heeft een poepluier wil je helpen. Ik ben het maar zelf gaan doen omdat dat een hoop geirriteer scheelt.
     
  9. mora27

    mora27 VIP lid

    Nov 25, 2009
    6,381
    0
    36
    webwinkel eigenaar
    in een huis
    wat een lamzak zeg! ik had hem zn tabak allang in de ton gegooid! niet normaal dat hij dat belangrijker vind dat zn kindje te verschonen en eten te maken!! kan me voorstellen dat je je er mateloos aan het geirriteerd hoor... vind je zelfs nog mild voor hem! had hij aan mij een verkeerde gehad...
     
  10. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief


    dito!!!
     
  11. 3112

    3112 Actief lid

    Feb 15, 2010
    217
    20
    18
    Hoi,
    Dat kan echt niet hoor! Ik raak al gefrustreerd door dit te lezen. Opvoeden die man!

    Gr.
     
  12. Djamila

    Djamila Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    2,221
    3
    0
    Zo herkenbaar, hier doe manlief ook altijd eerst een pafje roken, maar gelukkig vind onze kleine meid dat niet erg en speelt ze eerst even in de box. Daaarna gaat hij wel altijd meteen met haar bezig zijn.
     
  13. Sensea

    Sensea Niet meer actief

    tjah, het blijft een man hé. ik vrees dat je er weinig aan kunt doen. een plaat van beton voor hun kop. je kunt boos, worden op je kop gaan staan, weglopen maar een man verander je niet zomaar. vrouwen zeuren en overdrijven alleen maar.
     
  14. mora27

    mora27 VIP lid

    Nov 25, 2009
    6,381
    0
    36
    webwinkel eigenaar
    in een huis
    nou niet alle mannen zijn zo hoor! mijn man doet dat echt niet! die zorgt eerst dat onze dochters ontbeten hebben en een schone luier hebben en daarna gaat hij koffie drinken en roken... ook gaat hij eruit snachts als dat nodig is... en staan we om de beurd vroeg op in het weekend voor onze dochters.... vind wel dat je dat samen moet doen.. en als er 1 mag uitslapen dat de ander dan ook echt opstaat en leuke dingen doet met de kids.... anders kan je volgensmij niet echt lekker blijven liggen en ga je er toch wel uit...
     
  15. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    Wat een 'vent' zeg...Mijn vriend rookt ook, maar het is toch eerst onze zoon!! Die wordt eerst verschoond en krijgt zijn fles en dan mag hij doen wat ie wil.
    Ik zou hem maar snel duidelijk maken dat je hier niet van gediend bent hoor. Als mijn vriend zo zou doen zou ik alle shag naar buiten pleuren of nat maken of zn sigaretten breken...
     
  16. Sensea

    Sensea Niet meer actief

    en dan koopt ie gewoon weer nieuwe.
     
  17. tulip

    tulip Niet meer actief

    gelukkig niet herkenbaar, maar wat een voorganger al zei: ik zit mij al op te vreten als ik het lees. Ik denk dat je man zn prioriteiten eens bij moet stellen.
     
  18. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    Jan 12, 2010
    3,872
    0
    0
    ik hoop niet dat de mijne zo gaat doen als de kleine er is belachelijk je hebt samen een kindje dus ook samen voor zorgen en niet alleen de vrouw
     
  19. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief

    Ik doe hetzo.

    Maak fles en rook heel snel een paar trekjes en zet meteen koffie dan is de fles klaar. Alles te gelijk he;)

    Maar moet zeggen dochter is wakker ga gelijk fles maken en snel een paar trekkies zijn blijft even in de woonkamer snel met mijn telefoon spelen en dan is het gelijk fles of brood geven.

    Ik moet vaak s morgens ook een schooltas klaar maken voor zoonlief en doe alles binnen vijf min.

    Dan drink ik koffie heeft dochter haar fles zoon zijn ontbijt en tas klaar ondertussen moet ik hem aansporen om aan te kleden.

    Wat nu bij komen haha.

    Vanmorgen mocht ik uitslapen. Kom net de woonkamer in speelgoed werkelijk overal dochter nog in slaapzak. Wel fles gehad die heb ik klaar gemaakt de afwas staat er nog de rotzooi ect ect en ze lagen samen te slapen dochter en vriend. wel heel lief om te zien maar dan zie ik de bende er om heen en denk grrrrrrr:(


    Dus ja ken bijde kanten maar eten gaat te gelijk met een paar trekkjes hihih,. Maar een poep broek gaat zelfs voor een paar trekjes.

    Nu niet veroordelen omdat ik rook. Zeg alleen hoe ik het doe met de kids wakker worden roken eten geven ect.;)
     
  20. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    yep is zo maar toch even laten voelen...
    maar goed mijn vent doet dit gelukkig niet;) dus ben blij dat ik er niet mee hoef te dealen.
    neemt niet weg dat het voor TS echt enorm k*t is!
     

Share This Page