@ Geboortekaartjes: Ga denk van de week bij de drukker bij ons om de hoek wat boeken halen we hebben de tekst al voor in het kaartje dus alleen nog het kaartje zelf uitkiezen. Het hoeft niet uniek te zijn, als het maar een beetje leuk is
Hihihihi... Je hebt nog tijd.meid... Komt goed.. Kraamzorg hier geregeld de beste vriendin van me zus komt hier kramen en dat vind ik fijn hahahahaaahaha... Vooral omdat ik een keizersnede krijg en niet veel kan enz... Bah heb maagzuur hahaa
google: drukkerij en je woonplaats!! zo hebben wij die van ons ook gevonden.... kaartje is gevonden.. heb proefdruk hier liggen nu nog een naam hahaha!!
Haaaiii! Hier helemaal gesloopt. Kan niet lang de stad in of ik loop al te zanikkenn dak moe wordt en mn buik me tegen werkt. En ik ga dan vrijdag naar de 9MB Dat beloofd wat. Rianne wat een lieve fotoos! Bloemm nice to see you here! Google anders ff op een drukker bij jou in de buurt? Of op telefoonboek.nl? Palma ik ben idd minder gaan werken en dat bevalt echt super! Flower ik vrees dat Romy haar bedje met meeerdere dames hier moet delen Mutsy stoere bak! Dip, ja hier ook al paar weken. Ben niet vooruit te fikken en droom hele dagen van mn bed! All you need: ja natuurlijk weer voor de buis vanaaf. Lekker met een groot kussen en een dekentje. Alleen jammer dat ze het muziekje hebben veranderd. Hier vandaag lekker mezelf aan het vergrijpen aan ijsjes. Vaqn die watetstaafjes van 50cent per 10 bij de appie En op al dat gesodemieter ga ik niet in. Is alweer genoeg over gezegt.
Amen hahahahaa.. Mijn tong hangt op de grond mijn kind van 2 zet gewoon een puzzel in elkaar sta echt te kijken als een gek zo he... Wat is dat kind slim
Ik ga inderdaad eens google'en op drukkers hier in de buurt. Heb wel een hele leuke op internet gevonden!
Hier ook nog geen kaarten. Wil ze denk ik via internet gaan bestellen, lijkt me wel erg makkelijk. Maar moet nog even snuffelen.
Als je van internet besteld, dan kan je dat pas doen als de baby geboren is toch? Anders weet je het gewicht en de lengte etc. niet neem ik aan.. Of vraag ik nu iets heel doms?
Bekijk bijlage 129580 deze zet ze helemaal alleen in elkaar rustig draaien echt niet te geloven laats zeiden ze al op school dat ze zo slim is met puzzel enz
wat goed van der flower!! zij heeft MORGEN een xtra snoepje verdient... mag van mij kaartje: ongeveer 1,30 per kaartje.. weet nog niet hoeveel ik er nodig heb.... bestellen via internet: wij hebben een kaartje via mercard/intercard en op die site wordt je doorverwezen naar een drukker..... enne bloem je kunt altijd de kaartjes pas bestellen als beebje geboren is... lengte/gewicht/datum en tijd zijn pas bekend als beebje er is AYNIL: getverdemme!!! flower wat gaan wij kijken???
Is weinig op tv iemand een stuk appeltaart hahahahahahaaha heb hier een taart waar 8 stukken uit kan dus wie wilt
Hallo! Hier even ego hoor vandaag. Ik ben net thuis, hele dag geweest zodat mijn man hier de hele dag kon klussen (en geen rekening hoeft te houden met mij en de slaapjes van dochter). Het is klaar, alleen nog even wat kitrandjes hier en daar. Maar wat een stof! Eerst maar even de stofzuiger er door heen en opruimen en dan nog maar even All you need is love zien. Vroeger vond ik het geweldig, ben een beetje bang dat het nu een beetje tegen gaat vallen, omdat ik het zelf stiekem mooier heb gemaakt dan dat het was.. Morgen meer, tot dan!
aukje wat fijn dat alles af is!!!! geeft niet hoor dat je ego-bericht stuurt... vind het allang fijn dat je ons op de hoogte houdt ondanks dat je moe bent... hihi meimamma.... 100 and counting down to lift off eehmmm hier nog ongeveer 85.....