Vrouw 63 in verwachting van eerste kind.

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Jsvlinder, 14 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Het gaat hier toch helemaal niet over niet/moeilijk zwanger kunnen raken? Sorry, ik begrijp dat dat heel vervelend is (om netjes te blijven), maar het gaat hier dus WEL over de leeftijd van die mevrouw.

    Die vrouw heeft de IVF-technologie gewoon misbruikt!
     
  2. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Damn mijn moeder is bijna 65 en zie haar nou niet met een kind van 2 lopen die dan van haar is.
    Vindt het ronduit schandalig en zielig voor het kind!!
     
  3. Zara75

    Zara75 VIP lid

    10 jul 2007
    12.035
    6.139
    113
    Happyland
    Ik weet heel goed waar het topic over gaat, maar bedankt dat je me eraan herinnert.
    Maar als er opmerkingen geplaatst worden die nergens op slaan en als kwetsend ervaren kunnen worden mag ik daar gerust op reageren.
    En het ging MIJ dus NIET om de leeftijd van die mevrouw maar om de SUGGESTIE dat je met IVF heel gemakkelijk zwanger zou raken.
    Ik hoop dat ik nu wel duidelijk ben geweest.
     
  4. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Dat was toch helemaal niet de strekking van haar bericht? Je kunt ook zoeken naar dingen hoor, maar daar heb je alleen jezelf mee. Ik denk echt niet dat ze bedoelde te zeggen dat je met IVF makkelijk zwanger raakt ;)
     
  5. tulip

    tulip Niet meer actief

    #65 tulip, 14 feb 2011
    Laatst bewerkt door een moderator: 14 feb 2011
    ik denk dat happy meer bedoelde dat het te zot voor woorden is dat zulke mensen nog toegang krijgen tot ivf, dat het dus uberhaupt nog mogelijk is om op deze leeftijd een kind te krijgen en dat het te hopen is dat dit een zeldzaamheid is en niet dat dus het hele bejaardentehuis straks zwanger rond loopt. Dat gaat dus niet zozeer om het hele ivf gebeuren, maar meer dat ze uberhaupt die mogelijkheid gehad heeft. Ik denk dat je er niet zo zwaar aan moet tillen, want dan kan er denk ik bijna niks meer gezegd worden.

    Ik kan mij heel goed voorstellen dat sommige opmerkingen pijn doen, daarom heb ik van de week ook iemand op zn nummer gezet die schreef: dat wij er voor gekozen hebben om kinderen te nemen. Want dat vind ik dus een belachelijke opmerkingen, die neem je niet, dat geluk heb je. Maar in dit geval is dat echt niet zo bedoeld meid!
     
  6. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Dit vind ik ook gezeur eerlijk gezegd. Ik word er zo vreselijk moe van dat het steeds maar weer wordt herhaalt op het forum. Ieder keer dat politiek correcte, bah.
    Dat was even mijn frustratie-uiting :D Maar we gaan een beetje offtopic geloof ik. ;)
     
  7. Laika

    Laika Fanatiek lid

    23 jul 2006
    2.334
    3
    38
    Pfff.... ik vind het te zot voor woorden dat dit soort praktijken kunnen. Ik hoop stiekem dat dit een (flauwe) 1-april-grap is.
     
  8. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Ik heb bewust gekozen voor mijn kindjes en heb het geluk dat het ons gelijk gelukt is.
    Ben blij dat wij geen gebruik hoeven te maken van IVF, want dat lijkt me inderdaad geen pretje.

    DAAROM kan ik me dus niet voorstellen dat je dus heel bewust de keuze maakt op je oma-leeftijd om dat traject in te gaan! Was zelfs net op het nieuws dat er in Indonesie (?weet niet meer zeker) iemand 70 was die na 2 ivf pogingen zwanger is geraakt.
    DAT KAN TOCH GEWOON NIET!!!!

    Dus laat nu die politiek correcte antwoorden maar voor wat ze zijn! Dit kan gewoon niet! Je kan geen kinderen nemen op je 63ste! Je hebt het gewoon niet altijd voor het zeggen qua wat moeder natuur betreft, maar al helemaal niet na je 45ste. Dan moet je gewoon accepteren dat het niet meer kan.
    Dan had je er eerder bij stil moeten staan...ook al heb je dan geen partner, dan kan je ook kiezen voor ivf of wat dan ook maar niet na je 45ste..

    Zal best hard over komen, maar tis niet anders. Die grens is er niet voor niks!
     
  9. tulip

    tulip Niet meer actief

    nou ik bedoel het niet echt politiek correct, maar ik voel dat gewoon echt zo.
     
  10. ma1

    ma1 Fanatiek lid

    14 mrt 2010
    1.211
    0
    0
    45 vind ik ook het maximum
     
  11. Lintje

    Lintje VIP lid

    9 okt 2006
    6.218
    1.423
    113
    Nederland
    Blijkbaar is deze mevrouws kinderwens zooo groot, dat ze ervoor naar Italie reist, er IVF (geen pretje) en veel geld voor over heeft op haar 63e. Ik kan alleen maar denken dat dit kindje ontzettend gewenst is, dat er (lang) is over nagedacht en vast ook heel veel liefde krijgt. Ik ga ervan uit dat ze de zaken goed geregeld heeft deze dame. De discussie is haar leeftijd, ja ze is ouder, misschien wordt ze maar 65, misschien wordt ze 103. Who knows? Ik kan wel veel ergere dingen bedenken dan iemands leeftijd.
     
  12. Zara75

    Zara75 VIP lid

    10 jul 2007
    12.035
    6.139
    113
    Happyland
    Gek he, dat er vrouwen zijn die hier inderdaad moeite mee hebben? of ben ik nu weer aan het zoeken, vervelende eigenschap zeg.
     
  13. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Sorry hoor, maar wat is je "punt" nou eigenlijk?
    Dat er niet makkelijk gedacht moet worden over IVF? Of over kinderen krijgen/nemen?
     
  14. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Maar is toch niet voor niks in Nederland een leeftijdsgrens van 45? Die is er toch niet omdat er natte vinger werk is gedaan, maar zoals de gyn aangaf, omdat er een hele hoge kans is op compicaties bij zowel moeder als kind met een hoge kans op sterfte?

    Staat natuurlijk los van de liefde die dit kindje ongetwijfeld zal krijgen, anders ga je niet zo ver....
     
  15. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    Dat suggereert ze niet, dat haal jij eruit. (en dat snp ik best, gezien je onderschrift, ik hoop voor je dat het goedkomt!)

    Een vrouw in of na de overgang hoort geen kinderen meer te krijgen, punt. En daarmee bedoel ikniet vrouwen die vervroegd in de overgang raken, maar die van 45-50 jaar oud. Ik vind het schandalig en egoistisch.
     
  16. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Ik vind zelf 45 dan nog oud hoor. Mijn ouders zijn nu beide 65 jaar en adopteerden mij en mn zus met hun 40e, nu mijn moeder wat zieker is en in het zh heeft gelegen en ook mijn vader in het zh loopt en steeds vaker dingen vergeet, ben ik elke dag bang dat ik ze vroeg zal verliezen en ik ben bijna 25 jaar...
    Mijn ouders waren gelukkig nog niet zo oud dat ze nooit met ons konden voetballen of andere dingen doen, maar ik merk nu wel hoe moeilijk ik het vind dat ze oud al zijn.
    Als ik naar mijn schoonmoeder kijk zou ik willen dat mijn moeder nog zo jong was, die is nog zo gezond en fit.
    Dus dan vind ik 62 helemaaaal veel te oud en heb ik medelijden met het kindje, who cares of die vrouw 103 wordt, leuk hoor een oma als moeder;)
     
  17. liebrando

    liebrando Niet meer actief

    zo was er toch ook een vrouw in de zestig die beviel van een 6ling dankzij behandeling in italie??

    Vind het echt veeeeeel te ver gaan. Echt gun iedereen zo prachtig wondertje maar dit gaat wel heel ver!
     
  18. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Ik persoonlijk moet er niet aan denken om op die leeftijd nog een kind te krijgen. Maar of ik het sneu vind voor dit kindje?
    Ik kan me nl best voorstellen dat dit kind zich later ook ontzettend gewenst zal voelen gezien het feit dat zijn/haar moeder zo ver is gegaan om hem/haar te kunnen krijgen. En dat hij/zij vooral dankbaar zal zijn voor het feit dat ie alsnog het leven heeft mogen krijgen ook al vindt 'men' van niet.
     
  19. Lintje

    Lintje VIP lid

    9 okt 2006
    6.218
    1.423
    113
    Nederland
    @mamavanjuul; ja of het verstandig is is een tweede.. ik denk dat die vrouw (gezien de moeite die ze er voor heeft gedaan) wel heeft gewikt en gewogen.. en ze neemt het risico. zonder haar zou het kindje sowieso niet bestaan en misschien krijgt het wel een prachtig leven. Het kind weet niet beter dan dat het een oudere moeder heeft.. ik hoop dat ze allebei in goede gezondheid verkeren. ik kan alleen niet oordelen over de leeftijdsgrens van iemand die er zó bewust voor heeft gekozen. Biologisch gezien is er natuurlijk niet voor niets die leeftijdsgrens.. maar als we alles op de biologische manier z'n gang lieten gaan hadden nu ook heel veel mamas geen kindje..
     
  20. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Belachelijk dat artsen hieraan meewerken.
     

Deel Deze Pagina