@mams; spannend dan hoor... hoop dat je wat met je huidige diploma doen kunt en dan idd later verder leren, maar ja toch moeilijk keus in deze tijd, s6 saampjes! en dan worden onze kids alweer bijna 3... pff moet er nog ff niet aan denken hoor, jij al school uitkozen? gesprek gehad, ik wou het in januari doen, maar blijf het uitstellen moet er nog ff niet aan denken...
Brenda, dank je. Maar ik bedoel de financiele kant van de opleiding. Ik wil voor kraamverzorgende leren maar hier in de directe omgeving nemen ze bijna geen BBL-ers aan. Alleen stageplekken worden vergeven. Dan zou ik niet genoeg verdienen om de opvang voor Tygho te betalen.. Stagevergoeding ligt rond de 240 euro per maand. En na wat rekenen kom ik uit dat we dikke 300 euro zullen moeten bijbetalen voor de opvang van tygho. Dan gaan we er dus op achteruit. En ik verdien dan minder dan nu en we hebben kosten die we nu niet hebben... Dat kunnen we ons niet veroorloven.
oooo dat is balen zeg, nou ik hoop dat er snel wat op je pad komt wat wel betaald leren is! Lijkt me frusterend. Misschien wel leuk, wat doet iedereen voor werk?
@brenda; tja tis ook niet mijn mening hoor, maar manlief is christelijk opgevoed en bij dit soort dingen denkt hij er juist aan... pff
maar misschien kan je zeggen dat als god het niet zou willen dat er dan geen ivf kindjes geboren zouden zijn gr brenda
Ik ben nu gastouder. Ik overweeg nu om het diploma dat ik daarvoor heb behaald uit te breiden naar een volledige mbo2 diploma helpende. In de omschrijving staat dit: Je kunt in of bij allerlei instellingen werken: een verzorgingshuis, verpleeghuis, woonzorgcentrum, woonvorm voor psychiatrische patiënten, ziekenhuis of woonvorm voor mensen met een verstandelijke of lichamelijke beperking, (dag)activiteitencentrum, thuiszorg, buurt- of clubhuis, cultureel centrum, peuterspeelzaal, kinderdagverblijf of buitenschoolse opvang. Dit legt natuurlijk heel wat opties voor werk open... En het werken met kinderen trekt me ook wel ontzettend. Plus dat ik dit ook als thuisstudie zou kunnen doen. Wat weer scheelt in de opvang aangezien ik de theorie dan thuis kan doen. Al zou ik liever gewoon naar school gaan...
ik ben adviseur zorgmakelaar bij een zorgverzekeraar. thuisstudie is wel handig, maar moet je veel erg gedreven zijn, ik vind knap als iemand dat kan. Ik ben in begin fanatiek en wordt steeds minder
Ik heb al een studie gevolgd via thuisleren. Heb alleen de helft van het examen niet gehaald(1foutje teveel:x) en had toen het geld niet om het opnieuw te proberen helaas. Ik weet zeker dat ik het wel kan... Maar ik twijfel dan weer of instellingen hier wel een stagaire of BBLer willen aannemen die een thuisstudie doet?
net wat Brenda zegt, of God heeft de techniek aan de mensen gegeven zodat er een kindje kan komen. Je kijkt elkaar toch ook niet aan en krijgt dan een kindje, je moet er ook iets voor doen hihi. welkom mams! ik lees dat je een zoontje hebt, wat leuk. Wat gaat de tijd ook snel he als je zo'n ukkie ziet opgroeien!
balen van 1 fout. tja ik kan je geen advies geven,ik weet van mezelf dat ik niet geschikt ben voor een zelfstudie hahaha oeps. zo ik ga wat doen. Ik ben vanalles op mp aan het zetten, kinderkleding, carnavalskleding, maar ook iets voor mijn pluim uitzoeken, kan alleen niet kiezen, vreselijk he! gr brenda
@zelfstudie; ik weet vanmezelf dat ik dat niet kan... helaas, @brenda; in juli nemen we pauze dan gaan we het er weer over hebben... dus ga je argument onthouden! @all; zo trots; sem vertikt het om op het potje of de wc te poepen, plassen doet hij wel maar poepen niet... nu heeft hij net uit zichzelf een grote poepie gedaan op het potje, zo trots Ga nu naar de bieb toe, tot later
ik heb net een kookboek uitgezocht! ben benieuwd! ik zag dat mijn man voor mij voor valentijn een kaart met een ballon enz laat bezorgen. (tja de bevestiging zat vanmorgen in de mail hahaha ik dacht nog heb niks besteld). maar goed, moet nu wel even iets terugdoen. Ik dacht lekker koken thuis...... of misschien uit eten.
mt 74! wow vienne is 9 maanden en gaat nu naar 74 mams welkom! zie dat je bent getrouwd op de geboortedag van onze jongste! haha was toen waarschijnlijk wat minder charmant dan jij !
Denk dat er straks wel een stilstand komt, had sander ook. Moet ik in een keer maanden met kleertjes doen hahaha
wat leuk! ik zag wat leuke dingen in het H&M boekje. ik weet nog dat ik bij Tim echt dat, groei nou eens uit maat 44 en 50. en nu denk ik, groei nou niet zo snel uit maat 74 en 80, hihi. iedereen een fijn weekend gehad?
H&M koop ik eigenlijk nooit, meestal bij v&d, mexx, cars...tuunte... zo me ongi komt er eingelijk aan!
ja idd, 2 maart gesprek op mijn oude basisschool...kijk er wel naar uit, tja de een zegt dat ik vroeg op zoek ben, maar ja wil het voormezelf nu graag weten haha