September 2010 mama's deel 3!!

Discussie in 'De mama's' gestart door Mama van Sepp, 9 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    6 jun 2009
    3.926
    422
    83
    Dank je Cin, ja ik vind het echt niet leuk hoor. hij is zo zielig en dan toch nog lief lachen he. Hij huilt ook heel zachtjes en verdrietig, ben ik niet van hem gewend en klinkt echt heel zielig.... Ik weet niet wat hij heeft, misschien komt het door de tandjes, maar die zie ik verder nog niet eraan komen. Verkouden en hoesten is ook akelig voor zo'n kleintje en dan zo schor zijn. M'n kleine menneke.... heb zo met hem te doen. Hij ligt nu lekker te slapen en ik ben nu wel erg blij dat hij naast mij ligt op de slaapkamer. Lig de hele nacht te waken, manlief en ik schieten bij alles recht overeind..... Vannacht schrok ik van mijn vent, hij vloog ineens het bed uit als een gek rende hij om het bed heen naar Olliver toe. Ik was de hele tijd al beetje wakker en vroeg, wat is er joh... Ja, Olliver is aan het spugen zegt hij, nee joh zeg ik, hoe kom je erbij.... Hmm, zeker gedroomd... maar wel lief en zorgzaam van hem!
     
  2. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    heel veel sterkte vannacht
     
  3. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    6 jun 2009
    3.926
    422
    83
    Lief dat je het vraagt....! (en nog weet) Gaat heel goed. Ik spuit nog 1 keer per dag en slik een tabletje. Maar het lijkt erop dat het genormaliseerd is. Ik zit steeds redelijk goed met mijn waardes, dus internist is dik tevreden en ik ook natuurlijk!!

    Jij was het toch met de ziekte van crohn? Heb je na de bevalling nog zware opvlammingen gehad?
     
  4. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    och jee mss heeft hij een verkoudheid of griep te pakken. ik hoop het niet meid. mag wel ff jullie deur passeren hoor
     
  5. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    de foto's zijn te zien op de hyves van de dames;)
     
  6. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    6 jun 2009
    3.926
    422
    83
    Dank je... hij slaapt nu gelukkig lekker
     
  7. Amigo1985

    Amigo1985 Fanatiek lid

    9 sep 2009
    3.300
    0
    0
    Gastvrouw
    Limburg
    Nee dat zal niet denk ik, heeft 2 weken geleden een buikvirus gehad.. Gewoon een day off, hebben wij ook wel eens..
     
  8. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    6 jun 2009
    3.926
    422
    83
    Ik ga ook naar mijn bed meiden, morgen weer een lange dag op school. Gelukkig is mijn man thuis en kan ik wel naar school. Ik zou anders niet zijn gegaan met Olliver ziek. Maar moet morgen ook een examenopdracht inleveren, dus wel ff belangrijk. Maar als Olliver naar de oppas had gemoeten, was ik niet gegaan hoor

    Slaap lekker allemaal en Mejojo, ik hoop dat je toch nog een beetje een redelijke nacht zult hebben meid! Sterkte en beterschap voor je meiske!

    Anne, kan je een foto van die canvas laten zien? Ben best benieuwd!

    Sleep well all!

    Hadassa
     
  9. Amigo1985

    Amigo1985 Fanatiek lid

    9 sep 2009
    3.300
    0
    0
    Gastvrouw
    Limburg
    Hadassa, krijgt Olliver ook al tandjes dan? Weet je ook waar?
     
  10. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    goede morgen,

    de nacht ging beter dan verwacht,
    maar of i kdaar nu blij mee moet wezen..... ze heeft gewoon maar 2 flessen gehad.....en heeft daar de hele nacht op geslapen,

    de laatste fles om 3 uur in de middag..... is toch niet gezond !!!!
    wel heeft ze om 22.00 nog 20 of 30 cc gedronken maar dat is ook niets.... dus eigenlijk om 15.00 de laatste fles....

    ze heeft tot half 8 geslapen, zoonlief ook... dat was dan wel weer heerlijk, maar ik denk dat ik liever had gehad dat ze wakker was geworden van de honger, dan zou ze tenminste drinken.



    over een uur naar de dokter,
     
  11. Alita

    Alita Niet meer actief


    yep...:p
     
  12. Alita

    Alita Niet meer actief

    @Mejojo ja dat doet echt vies pijn zo`n oorontsteking...arm meisje..hoe is het gegaan vannacht? Gelukkig straks naar de ha ...
    lees dus nu niet zo goed...ja ze heeft gewoon erg veel pijn daarom drinkt ze niet denk ik...maar ze zal wel een ab krijgen dan gaat het snel beter gelukkig;)

    @Amigo ja ik hoor overal dat iedereen ziek is....er hangt echt iets in de lucht!
     
  13. Alita

    Alita Niet meer actief


    aaahhhhhhhh lief van je man!!! Ja als de kindjes iets doen ben ik gelijk wakker en superalert! Ze slapen nu samen op de slaapkamer dus de jongste is niet meer bij ons op de kamer...wel lekker hoor. Zij heeft 4 maanden bij ons gelegen maar ik zou het zo weer doen!

    Ja ik wordt altijd een beetje bang als de kimdjes ziek zijn, bij de oudste nu niet meer zo zij is ouder he....maar bij de jongste wel bah..

    Ik hoop dat hij zich snel wat beter gaat voelen hoor....maar iedereen is ziek echt niet normaal!
     
  14. Alita

    Alita Niet meer actief

    Zo goedemorgen dames....wat is het opeens weer koud buiten...grrrr.... ik wil lente!!!
     
  15. Michelle1979

    Michelle1979 Bekend lid

    1 jan 2010
    917
    0
    0
    Thuismama
    Schiedam
    Goeiemorgen,

    @ Mejojo: beterschap met je kleine meid. Oorpijn is echt zo pijnlijk. Ik hoop dat ze snel weer lekker in haar vel zit.

    @ Hadassa: beterschap voor Olliver. Wat zielig als die kleintjes niet lekker zijn hè?! Succes op school vandaag.

    @ Mamavanseppenizzy: wil je me je hyves pben? Ik ben ook erg benieuwd naar de rest van de foto's :D

    @ Pisum: heb je ook hyves? Ik heb jou ook nog niet, lijkt me wel leuk om wat foto's te kunnen zien ;)

    @ Blinky: gaat het al wat beter met Denny? Is zijn temp. in ieder geval weer normaal?

    @ Sabbe: beterschap met de ziekenboeg!

    @ Teddybeer: hoe is het met Lizzy?

    @ Tandjes: Twan heeft wel vaak hele rode en warme wangen. Maar ik zie nog niets wat op een tandje lijkt. Ook geen echte bobbels onder zijn tandvlees ofzo. Luka had zijn eerste met 6 maanden, dus ben benieuwd.

    @ All: gisteren een schaakwedstrijd gesupport. We hadden een teamgenoot in de auto en die kwam al half lazarus aan. Jeetje wat een tiepje!!! Die kerel stond halverwege de avond op zijn benen te wankelen. Niet echt een goede indruk laat je zo achter zeg. Dus mijn pa (zit in het bestuur) gaat binnenkort even een gesprek met hem aan. Hij stond op een geven moment als een idioot te schreeuwen op de wc daar. De hele schaakzaal kon hem horen :$
    Het gekke is, dat hij wel won...

    Hier gaat het goed. Twan zijn hoofdje wordt om half 11 opgemeten. En daarna ga ik even langs het inloopspreekuur op het cb. Wil even kijken hoe groot hij is, want ze zouden een nieuwe afspraak sturen omdat de 5e zijn prikjes niet doorgingen, maar we hebben nog niets ontvangen.

    Allemaal een fijne dag!
     
  16. Alita

    Alita Niet meer actief

    @Michelle...pff wat een sul....en wel gewonnen hahaha...
    Nou ben eens benieuwd dan met zijn hoofdje..zijn veel kindjes hier he die hun hoofdje opgemeten moeten krijgen..

    @Tandjes...de oudste begon pas na 1 jaar!! Niet erg voor mij met de bv, maar ben nu eens benieuwd wanneer de jongste begint
     
  17. Michelle1979

    Michelle1979 Bekend lid

    1 jan 2010
    917
    0
    0
    Thuismama
    Schiedam
    @ Cindy: jeetje wat laat! Ik vind het altijd erg schattig als ze zo lang tandeloos blijven hoor :p Zeker met bv idd haha.. Maar ik denk dat Twan binnenkort wel gaat beginnen.
     
  18. Michelle1979

    Michelle1979 Bekend lid

    1 jan 2010
    917
    0
    0
    Thuismama
    Schiedam
    Het schijnt te komen doordat kindjes nu op hun rug moeten slapen. Ze zien veel kindjes met voorkeurshoudingen enzo.
    Luka moest toen juist op zijn zij liggen, dat veranderen ze elke keer volgens mij.
     
  19. Alita

    Alita Niet meer actief


    haha ja laat he en nu heeft ze nog niet alles:p
     
  20. Amigo1985

    Amigo1985 Fanatiek lid

    9 sep 2009
    3.300
    0
    0
    Gastvrouw
    Limburg
    Morgen!

    Finn heeft sinds een paar weken al 2 tandjes.. Alle 2 voren naast elkaar. En vlijmscherp dat ze zijn, niet normaal!

    Ik ga straks Finn weer wegen, hoop dat ie goed is bijgekomen..

    Fijne dag allemaal..
     

Deel Deze Pagina