zowwww er zijn meer kippetjes.. gezellig hoor @leo.. ja ik zei ook al tegen mijn kleine baarmoeder in spe dat overdrijven toch zeker ook een vak is. In de tussentijd zit ik hier met een pop op schoot die met enige reglmaat een pamper moet van haar... 't is niet een ijverige moeder.. Daar gebruikt ze oma voor @eternity.. Nou de kans lijkt mij uitermate klein. Dus inderdaad geeft dat een hoop rust ivm de testdrang Dus dat helpt zeker mee Maar ook gewoon omdat mijn lijf niks zegt wat wijst op een zwangerschap.. Dus tja.. Da's dubbel op
Ja joh, wa zijn met hartstikke veel. Je hebt helemaal geen eigen leven of hobby nodig! Practisch toch met oma in 1 huis wonen.. snap haar wel..
Mag ik mag ik mag ik haha.... kan heel goed gek doen dus wat dat betreft??? Enne ik vind Remi stoer dusseeeeh. Geweldig dat je nu al oma mag worden, gefelciteerd meis, en weet ze al wat ze krijgt een zoon of dochter... toch een roze wolk in jullie huisje @marjolijn, heel veel succes vandaag meis, ik ga heel hard voor je duimen en ik hoop dat je een stuk wijzer en gerustgesteld weer terugkeerd!! @Mvl. heel veel succes vandaag, ga ook voor jou duimen dat alles oke is! @Alex, tegen mij is wel eens gezegd dat je niet meer op je bordje krijgt dan dat je kan dragen maar ik heb er altijd aan getwijfeld of degene die het uitdeelde wel goed kon verdelen. Zou willen dat ik je last soms wat lichter mocht maken maar helaas gaat die vlieger niet op. Blijf delen hier meis als je dat goed doet, wij kippetjes kunnen heel goed luisteren en misschien je wel tot steun zijn... we zullen het iig blijven proberen knuffel!! @alle kippetjes, ik vergeet jullie echt niet alleen mijn brein wel... snorry!!
@Kris, als je nou samen met Jolanda hier komt, stappen we over op mijn auto en pikken we lente ergens op.
Ooooojeeeh, bijna vergeten we hebben een jarig kippetje vandaag.... Dus dames in koor... lang zal ze leven lang zal ze leven in de gloooooriaaaa Lieve Jolanda, van harte gefelciteerd met je verjaardag, hoop dat je een fijne en gezellige dag hebt met je prachtige gezinnetje om je heen!! dikke knuf Rieanne
Hey Goofy!! Hoe is het met je? Hoe gaat het met Toine.. heeft ie zijn draai blijvend gevonden?? Dus jij gaat ook mee met uitje? top! ik ook.. toch maar..
@Beschuitje *knuffs* @Nanette Als ik of m'n lief zielig eenzaam zijn zingen we altijd "Aaaaaall byyyyyy myyyyyseeeeeeheheeeelf.... Don't wanna be.... aaaalll byyyy myyyyyyself" en dan heeeeeuuuul zielig kijken, onderlipje laten trillen en schoudertjes laten hangen." Is heel effectief om de ander mee te krijgen! @Lentebloempje Beterschap!!! Leuk dat je ook meegaat naar het kippenuitje!!! (Nee, ik heb geen woordje 'misschien' gezien.) @Leo's list Woot! You go girl! @pooldaters Aaaaall byyyy myyyyseeeeeelf.... don't wanna be... alll byyyy myyyyseeelf. @Eternity Goed dat je eventjes wat rust hebt gevonden. Maar je moet niet je hoofd in het zand steken hoor, want dan krijg je zand in je ogen. Ook jij en je man beterschap! @Rieanne Nou aangezien zich verder niemand heeft aangemeld: succes als Remi-aapje! Tja, en diegene die de bordjes vult moet nodig eens langs de opticien, want dit lijkt nergens naar.
Och, ik hou m'n ogen gewoon stijf dicht, en dan komt er geen zand in hoor! Dank je voor de beterschapswensen. Pff, het wordt een lange dag vandaag! @jolanda: gefeliciteerd met je verjaardag!!!!!!
alllllllllllllllllllllllllllll byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyhhhhh myyyyyyyyyy selfffffffffffffffffffffffffffffffff, I don't wannabe. snif.. snotter.. huilll allllllllllll byyyyyyyyyyyyyyhhhhhhhh myyyyysellluuuuuuuuuuuffff Zo? maak ik indruk?
hey eternity.. Jijj hebt je blog aangepast! ziet er goed uit! En weer goede blogs geschreven meis.. Je klinkt weer "iets meer in balans" of zit ik mis en is het uiterlijke schijn?? Lief je collega die zo voorzichtig is naar jou toe.. lief.. maar doet nog steeds zeer he.. Ik heb een hele lieve vriendin die mij afgelopen donderdag vertelde dat ze zwanger is van hun 3e kindje.. Dan heeft ze er straks 2 gekregen in de tijd dat ik alleen maar aan het aanklooien ben met een hoop niet effectieve zwangerschappen en rennen en vliegen om uberhaupt onderzoeken los te krijgen.. slik.. zucht.. en weer doorgaan