@jojoki; spannend hoor examen. Succes alvast! @mobius; fijn dat alles goed was bij de gyn! @jorietje; mooi geboorte kaartje! @seertje; super meid!
@star: wow nu komt het dan echt dichtbij he! Ben benieuwd hoe lang jullie uk het nog uithoudt dan @nesteldrang: hier een puinhoop in huis wil zoveel maar komt niets van mijn handen!! heb een nogal drukke week dus heb maar lijstje gemaaktw at ik per dag kan/wil doen, anders heb ik helemaal geen rust @seertje: Wat super!!!!!!! oh wat zal het heerlijk voor jullie zijn om niet meer zo ver te moeten naar het ziekenhuis!!!
Hier heb ik waarschijnlijk het zwembad drama opgelost.. Vanavond ga ik naar mijn moeder om haar badpak te passen. Zij zwemt nooit (misschien 1 keer gedaan met dit badpak, elke keer koopt ze een badpak maar na 1 keer durft ze niet meer). Mijn moeder is nogal fors dus denk wel dat hij gaat passen. Als hij past ga ik morgenochtend zwemmen met mijn zusje en de kleine meid. Heb er al helemaal zin in! Morgenmiddag naar de vk..
Zo star, gaat snel je bmh! Wel heel fijn dat het 'alleen dat' was en geen weeën. Hier geen idee hoelang mijn bmh is...vk meet dat verder nooit en zolang ik niet heel veel last heb van gekke dingen vind ik het prima. Vica: Zou lekker zijn, als je kunt zwemmen! Hier net even wezen wandelen met hondje maar kreeg na letterlijk iets van 50 meter meteen harde buiken. Zakte wel af zodra ik stilstond maar als ik weer ging lopen kwamen ze meteen weer op. Nou heb iik vanmorgen ook wel veel te veel gedaan, kan gewoon niet niets doen :S Maar jeetje, het is toch ook niet normaal om zó snel harde buiken te krijgen? Of wel?
@Star, balen dat je baarmoederhals korter wordt. Ik moet wel zeggen dat ik echt WEKEN met een verstreken baarmoederhals en 2 cm ontsluiting heb rondgelopen bij mijn dochter... Vooral de verstreken baarmoedermond heb ik best lang gehad. Het heeft bij mij niet geleid tot een eerdere geboorte, dus ik hoop dat jij ook zeker de 37 weken mag halen hoor! @Cvm, ik denk wel dat je teveel gedaan hebt dan. Maar ja, het zegt niet altijd wat. Ik heb het bij elke stap die ik zet of elke beweging die ik maak. Dan wordt mijn buik hard. Hij is dus eigenlijk continu hard behalve als ik een tijdje stil zit of lig.
Star: gelukkig niets ernstigs en is het redelijk onder controle! Seertje: wat een goed nieuws van Mauras's verhuizing!
Vica leuk kaartje zeg... en leuk dat je kunt gaan zwemmen!!!! Seertje... super om te lezen dat jullie onderweg zijn naar ziekenhuis dichtbij!!!! sorry voor de rest ben ik alles weer vergeten, echt erg... Hebben jullie trouwens ook dat de positiebroeken afzakken. Ik heb 3 broeken die echt lekker zit, 1 met band boven de buik en 2 met band onder de buik en die zitten ook het lekkerste maar ben ik wel constant het hijsen... vervelend Oja net ook controle gehad van UWV, telefonisch dan. Ze vroeg naar de klachten en werkzaamheden. Gezegd hoe en wat en wat de gyn/huisarts voor advies gaven. Ze was het ermee eens en zou me op verlof zetten. Pas toen ik ophing schoot me de schrik erin, niet dat ik nu op 10 weken verlof voor de bevalling sta en 6 erna.... daar heb ik dus geen zin in.... zal wel loslopen... toch?
@Luckey: Denk niet dat je je druk hoeft te maken. Je kunt volgens de wat niet meer dan 6 weken van te voren met zwangerschapsverlof gaan zelfs al zou je dat willen. Dus alles wat je eerder stopt is automatisch ziektewet
Heb trouwens ons kaartje op hyves gezet. In het topic van Musty, of is het de bedoeling dat we voor elk kaartje een eigen onderwerp maken, dan verander ik het even...
thanx voor de geruststelling.... doe jij maar lekker rustig aan he!!!! die harde buiken constant lijkt me geen prettig gevoel
hier 2 maten kleiner gegaan in broeken heb 2 nieuwe broeken gehaald en vind t wel best zo @ uwv... gaat niet van je verlof af meis
@ cvm ... vervelend die harde buiken, ik heb ze helaas bij elke beweging behalve stil zitten/liggen dus tja rustiger aan doen gaat niet voor iedereen op @ vica... lekker zwemmen morgen! @ hier net buikfoto gemaakt zal vanaaf posten moet aan t eten beginnen, maar manlief heeft gelijk klein groeispurtje verklaarde hm voor gek toen ie t gister zei
Mooi kaartje! En jij hebt hem goed geplaatst hoor Ik had niet goed gekeken voor ik hem plaatste, vandaar het dubbele topic.
@Seertje, sorry sorry sorry had over je bericht heen gelezen.. Super dat Maura in Almere is! Wat een timing ook! Nu kan jij lekker dicht bij je meisje zijn zonder lange ritten!
Wie doet eigenlijk de ´goedkeuring´ voor hyves?? Want ik heb me al 2x aangemeld, maar word maar niet geaccepteerd....