Thanks! Ben wel benieuwd naar nog meer foto's van verjaardagen, hoe is dat bij jullie gegaan met de taart? Hier was het erg leuk, slagroom overal enzo, hihi.
Gefeliciteerd!! En idd...wat een lekker koppie heeft je dochter. Hier moeten we nog een paar dagen geduld hebben, maar ik beloof dat ik een taart foto zal plaatsen. Uiteraard krijgt hij zijn eigen meptaart en ik heb er nu al zoveeeeeeeeeel zin in. Wat hebben jullie haar cadeau gegeven?
Julia op haar verjaardag. Geen geknoei hoor, gewoon een leuk feestje! Note: wat was het hier nog super zomer en wat was ze nog kaal
Ik zal wel eens een fikse 'knoei-foto' opzoeken Onze man heeft heerlijk met zijn handjes een stuk fabeltjeskranttaart opgepeuzeld! Staan alleen wel op een andere computer, dus ff geduld
@ Romy; ik kon op een gegeven moment echt niet meer wachten, jullie zijn zondag aan de beurt!! Spannend hoor, heel veel plezier alvast. We gaan van het weekend kijken voor een driewieler, die hebben we nog niet aangeschaft. Maar ze is sowieso niets te kort gekomen haha.
Wow wat een geweldige taart!! Echt prachtig. Mijn zoon gaat ook gruwelijk verwend worden weet ik nu al. Wij hebben zelf de vtech babywalker gekocht voor hem. Moest je niet elke keer denken aan een jaar geleden? Ik zit nu al elke dag te denken aan een jaar terug. En dan zie ik mijn zoon en wordt ik alweer emotioneel (jaja..ben een huilerd hoor)
Ja, hij is zeker goed gelukt! Ik kan niet geloven dat het al een jaar geleden is! Tijd gaat zo ontzettend vlug, maar ik geniet met volle teugen, elke maand heeft weer iets anders leuks (of minder leuks natuurlijk) en ik vind dat helemaal geweldig.
ja leuk is dat he en vooral rond deze leeftijd leren ze ineens zoveel dingen erbij. Wij hebben speelgoed waar je een bal in moet stoppen. Sinds een week snapt hij ineens waar het balletje in moet. Ja dan is mams weer trots he... Nou ik ga het forum weer verlaten. ff lekker tv kijken. Ik meld me hier maandag!
Gefeliciteerd!!!Wij zijn al even lid van de dreumesclub, maar hier nog even een foto. Dit is Tygo bij oma op schoot, en zijn meptaarje (waar hij alleen zijn vinger in stak)
Haha, leuk! Hier ging het eerst heel voorzichtig, maar op een gegeven moment had ze de smaak te pakken en ging haar hele hand erin. Zo leuk!
Hahaha nou dat had ik ook verwacht maar Tygo vond het maar vreemd. Nu heeft hij de smaak te pakken en probeert zelfs zijn broodje tot moes te slaan
A.s maandag is het hier feest kan niet wachten. Ben zelf al jaren lid van de dreumsclub en dan nu voor de tweede keer hihih. Maandag stuur ik me foto wel in met geplette taart van dochterlief heerlijk. Geen speciale taart er bij haal er een stukje van af dat mag ze pletten. P.s vier het zondag. De 20 ste ach ja was ik 45 min eerder bevallen was het ook de 20 geweest haha.
Oh lieve Zoë is alweer 1 jaar!!!! Gefeliciteerd! Wat een droppie is ze ook!! En een prachtige taart heb je laten maken! Toen onze Zoë 1 werd zaten we op een zonnig eiland met 30+ aan zee! Heerlijk op vakantie! We hadden bij de lokale bakker een chocotaart laten maken (groot succes!). Toen we terug waren hebben we haar verjaardag met familie en vrienden gevierd! Ik plaats nog wel ff foto's maar lukt nu niet omdat ze niet op de laptop staan (en ben te lui om naar boven te lopen... ).