Oh hier wel iemand die met plezier shopt in de zeeman.. Ik koop echt alleen wat als ik iets vind wat ik superleuk vind. En ja, dat zie je minder vaak daar dan in de duurdere winkels. Maar ALS ik het vind ben ik helemaal gelukkig met de prijzen daar hahhaa.
Ik kijk af en toe wel eens bij de Zeeman, maar kan er slecht slagen. Laatst wel een shirtje voor 3 euro, dan laat ik 'm niet hangen. Hij heeft z'n 1e wasbeurt in elk geval overleefd.
de vraag van toppicschrijfster was wat de rede was van de moeders om merkkleding te kopen) en daar heb ik dat antwoord op gegeven en als je al mijn posts hebt gelezen weet je ook dat ik bij vend hema enz shop en koop en weet je ook dat mijn vinginos tussen 15 en 20,00 euro kosten en zou je ook weten dat ik niet iemand aanval die geen merk koopt ik kan bij niemand in zijn potomonee kijken ik heb alleen mijn eigen antwoord gegeven snap dus niet al die frustratie
Nu is dat wel een trui in maat 176 he. Bij kleding stijgt de prijs met de maat. In maat 92 is alles al een stuk prijziger dan in maatje 62. Tegen de tijd dat mijn zoon in maat 176 koopt ie zelf maar van z'n eigen geld wat ie mooi vindt
Chebu zodra het van baby naar kinder gaat veranderd het, daarna vaak niet meer. Dus 50 tm 86 is goedkoop (ooit tot 92 en hij burberr zelfs tot 98) maar dan wordt het echt ineens een stuk duurder!
ik moet wel boven naar 92 kijken voor mijn zoontje. dan is het inderdaad kinderkleding, hij is best flink.broekjes wel toch in maat 86, maar petit B bijvoorbeeld zit hij op 3a, dat is 94.
Ik kijk eigenlijk nooit zo naar merken maar meer naar wat ik mooi vind. Toevallig is dit heel vaak Burberry, Jottem en Ralph Lauren maar ik koop ook weleens bij H&M of Hema voor mijn dochter. Ze is nu helemaal gek op de shirts van Vingino dus daar heb ik er voor het voorjaar ook een stel van gekocht. Als het er mega groot op staat valt het voor mij meestal al af maar voor de rest is het gewoon een stijl die bij haar past of niet. Ik moet eerlijk bekennen dat ik nog nooit bij een Zeeman ofzo ben geweest dus daar kan ik niet over oordelen maar Hema enzo vind ik erg leuk voor meisjes.
Wij kopen ook echt alleen wat we mooi vinden en dan maakt het niet uit wat het kost en van welk merk.. we hebben pyama's van zeeman maar ook jurkjes van hugo boss..
limegreen:je bent mijn soort van mens.prettig om te weten dat die echt bestaan! sommige opmerkingen hier klinken voor mij soms nogal arrogant moet ik zeggen.
Hilarisch dit topic. Duidelijk dat smaken verschillen. Wat ik wel even wil zeggen is dat ik echt geen verschil in kwaliteit zie hoor als het gaat om duurzaamheid tussen Ralph Lauren, DKNY, Hilfiger, Juicy Couture, Guess, Calvin Klein, Laura Ashley, Benetton, Oilily en weet ik het allemaal of iets van de Hema. Ik heb dit allemaal in de kast liggen maar dat spul van de Hema ziet er over het algemeen nog perfect uit na twee jaar wassen. En zo leuk. Dus leve de Hema. Ik zou wel weten waar ik mijn geld aan zou besteden.
Persoonlijk vind ik merkkleding om het merk ook onzin. We kunnen het best betalen, maar ik zie het verschil tussen een h&m spijkerbroek en een broek van Ck, Guess etc. niet. Ons mannetje klimt, rent en kruipt de hele dag. Als ik de broekjes met de hand uit zou spoelen zou er zwart water van af komen. En dat voor hooguit een maand of 2. Dat is het me echt niet waard. De centjes die ik op zo'n peperdure broek bespaar stop ik dan liever in z'n spaarpot!
wtf 149 euro voor een kindertrui!! (als dan nog mooi was... ) vind merk leuk maar kunt ook overdrijven ja
Ik zie hier toch echt wel verschil tussen Retour spijkerbroekje á 50 euro (heb ik er niet voor gegeven!) of een H&M spijkerbroekje á 15 euro die binnen no time vaal was. En de Hema vestjes beginnen hier toch wat te pluizen na een paar keer wassen en ook de basic longsleeves vind ik wat minder mooi vallen. Maar hier heb ik wel aardig wat Hema in huis en af en toe wat merkkleding outlet.
vind niet helemaal dat je gelijk hebt... De hema en h&m spijkerbroeken blijven hier even mooi als de vingino, retour mcgregor of de imps en elfs (ik ben zo'n zeikmoeder waarvan zoontje de broeken alleen aan krijgt thuis en NIET naar het kdv)... Misschien ligt het aan het wassen? (niet dat ik jou wassen nu afkeur maar ik was alles binneste buiten) en op de vingino embleem die je erbij krijgt staat zelfs dat de washing minder gaat worden naar maten je wast omdat het met de hand gedaan is... Moet wel zeggen dat ik hier geen goede ervaring heb met RL..Snel pluizen... Tommy hilfiger, Mc gregor. Lot en Binc en Boriz ben ik over het algemeen heel tevrede over!