Nee hoor, ik ben er ook nog, 4 kids (straks) van 2 mannen. Tja soms loopt het zo! Nix geen gedoe over bezoekregelingen hoor, dat regel ik gewoon..
1 kindje van mijn ex, ik was 19 toen ik zwanger raakte door (prik)pil en condoom heen en was al 4 maanden zwanger toen ik erachter kwam dus weghalen was geen optie meer, weet ook niet of ik het anders gedaan had, op dat moment was het gewoon geen optie. De vader van de kleine was geen vaste vriend en wilde ik ook geen relatie mee. Hij had een strafblad en ik wilde toekomst bij justitie dus was geen match made in heaven. Hij heeft zn dochter gezien toen deze 6 weken oud was, verder nooit. Met mijn huidige vriend ben ik ook al samen voor ik wist dat ik zwanger was. Hij heeft de hele zwangerschap meegemaakt, navelstreng doorgeknipt en zorgt voor haar alsof het zn eigen kind is. Heeft het ook erkend en daarmee ben ik nu zwanger van de 2e. Het leuke is dat onze dochter qua uiterlijk heel erg op hem lijkt en niet op mij haha dus niemand ziet het verschil en we houden het ook zo. Alleen mensen die dichtbij ons staan weten het verhaal en voor de rest van de wereld is hij de vader van onze dochter.
2 kinderen van m'n exman, en 2 kinderen van m'n huidige man. En niks geen gedoe met bezoekregelingen enzo. Over de oudste 2 hebben m'n exman en ik co ouderschap, dus ze zijn bij ons allebei evenveel, op vaste dagen. De kinderen weten zelf heel goed wanneer ze bij wie zijn, en als ze op andere momenten willen langskomen is dat allemaal onderling te regelen. Ze hebben aan allebei de kanten hun eigen kamer en spulletjes. Hun vader en ik wonen ook maar op 10 minuten afstand van elkaar, dus ze zitten gewoon op dezelfde school, vriendjes kunnen altijd even gemakkelijk mee, en ze kunnen naar dezelfde clubjes.
Wat ik me afvraag de vrouwen die zeggen bij 1 man en dat blijft ook zo, wat als je gaat scheiden en een nieuwe man tegenkomt? Je kunt toch nooit voorspellen dat je dat niet overkomt en daarmee geen kinderen zou willen?
Wat een 2 mooie verhalen hoe het gekomen is en afgelopen is van Lovely en VrouwtjeRomy! snik snik! mooi dat het ook zo kan gaan in de wereld! lekker emotioneel meissie hier haha
1 kind bij een andere man, ik was 18 en onverwachts zwanger vader niet in beeld. De tweede is onderweg van mijn huidige vriend
Ben het met je eens!natuurlijk zou ik het liefst altijd bij mijn huidige man blijven maar wat als......ik zou nooit nooit zeggen tenzij je net als mamavansuusentessa geen baarmoeder meer hebt
Mijn eerste is onderweg en ik wil in de toekomst graag meer kindjes. Ik ben niet samen met de vader van mijn kindje, dus als er meer kindjes komen dan zal dat met een andere man zijn
1 kindje van 1 man, maar ik garandeer niet dat dit zo blijft. Ik ben nu bijna gescheiden en hoewel ik er nu niet aan moet denken, kan ik me wel voorstellen dat er ooit nog een kindje van een andere man komt.
Hmmm hoe zal ik reageren? Ik was 15 toen ik zwanger bleek te zijn van mijn ex, ik heb toen de beslissing gemaakt om een abortus te doen. Ik hoop niet dat hier een hele discussie om komt, ik heb er nu namelijk spijt van. En van mijn huidige vriend raakte ik op mijn 17e zwanger maar dat werd helaas een miskraam. En nu hebben we twee kinderen. En zal er voorlopig geen meer bijkomen.