Druufke, welkom. Er zijn inderdaad al wel meerdere dames zwanger geworden met 1e iui. dus hopelijk horen jullie daar ook bij! hier: HSG is achter de rug. cupje plaatsen viel me reuze mee, de vloeistof was wel even gemeen, maar dat duurde gelukkig niet zo lang. Linkereileider konden ze goed zien, was goed doorgankelijk. Rechtereileider lag verstopt achter de baarmoeder en konden ze niet zo goed zien. Dus nadat ik op mijn zij was gedraaid zagen ze die wel. Het lijkt er op dat die verwijdt is, maar dat weten ze nog niet zeker. Dat hopen ze morgen met de controle foto te zien. Al met al is het me wel mee gevallen, maar net wel half uur liggen slapen, het had met toch wel veel energie gekost. En nu alleen nog wat menstruatieachtige krampen, maar dat hoort erbij.
Heb ik vorige zomer ook gehad een HSG, vond het maar niks en was toch best gevoelig. Hopenlijkmag je snel beginnen met IUI. Spannend, succes!!!
@Ibjet: zo dat soort succesverhalen hoor ik graag. Gefeliciteerd meid! Twee zusjes zwanger! @Druufke: welkom! Wij mogen op dezelfde dag testen, 3 maart! Kunnen we samen zenuwachtig zijn. Ik heb dinsdag Pregnyl laten spuiten in het ziekenhuis. Dit heb ik in mijn bovenbeen laten doen. Wat is dat een bijterig spul zeg! Ik hoop niet dat ik dat nog een keer krijg. Daarna heb ik geen last meer gehad. Vandaag mijn eerste IUI gehad! Ze hadden een extra klem nodig om de spuit erin te krijgen omdat mijn baarmoeder niet goed zichtbaar was. Ik moest kuchen en toen deden ze die erin. Dat vond ik niet zo fijn. Gelukkig was alles snel achter de rug. Zaaduitslag was genoeg en beweegelijk. Ik weet niet wat het totaal was, maar ze hebben de beste eruit gepikt en ze hebben 16,8 miljoen teruggeplaatst. Ik mag 3 or 4 maart testen (doe dus lekker de 3 maart!). Ik verhuis nu naar het wachtbankje bij de rest. Ik zal op Ibjet's plaats gaan zitten, misschien brengt het geluk.....
Wij hebben IUI gedaan omdat mijn hotelletje niet vriendelijk genoeg was en omdat mijn vriend geen goede zaadkwaliteit had inderdaad. Nou ja kwaliteit goed, maar niet veel. Uiteindelijk is er 1,4 terug geplaatst met IUI. Iedereen zei van joh dat is wel heel weinig, maar zo zie je maar... je hebt er maar 1 nodig! Succes!!
We hebben het zonder hormonen gedaan. Bij poging 3 of 4 zouden we hormonen gaan gebruiken.... nu gelukkig niet nodig! Ik stroom over van de hormonen nu haha. succes!!
@ibjet: dank voor je antwoord. dat geeft de burger moed! hoe voel je je?? @druufke: welkom op dit topic en welkom op het wachtbankje! spannende tijd voor je! @coco80: ook welkom op wachtbankje. vervelend dat de inseminatie niet helemaal goed ging, maar de klus is geklaard moet je maar denken! @kloko: ik heb vorig jaar ook een HSG gehad, was mij ook niet erg goed bevallen. vooral het inspuiten van de vloeistof. heb daarna geen last meer gehad van krampen, dus dat viel wel weer mee. hopelijk heb je morgen een goede controle foto! hoe gaat het met de rest?? ik heb nog zo'n 4/5 dagen tot testen te gaan, maar ik heb vanmiddag een streepje bruinverlies gespot in mijn slip en dat betekent bij mij meestal einde oefening. heb ook beetje zeurderige pijn in mijn onderbuik. vaak ook geen goed teken. ik reken dus maar vast op een 2e ronde. en dan hopelijk wat minder hectisch en met wat beter zaad...
Hoi meiden! Welkom druufke! Wel leuk dat je hier ook bij kan schrijven, maar wat vervelend dat je een miskraam hebt gehad. Ik kan me helemaal niet voorstellen hoe dat is na zo'n lange periode proberen voor een kind. Sterke meid ben je! @ zus... spannend eh? Ik heb een week achter de rug. Over een week gaan we testen of huilen. haha just kidding... ik blijf wel positief. bruinstof... klinkt als nestelingsbloedverlies!?!? toch? Zou ik wel denken! its a good sign girl @coco welkom op de wachtbank Bij mij gaat het goed. Niks nieuws ofzo. Gewoon nog een weekje wachten... en als het wel gelukt is dan ben ik super blij omdat mijn man over 3 weken weg gaat Anders.... 2e ronde met ingevroren sperma... ik wil liever dat het dit keer gelukt is, maar dat wilt iedereen toch!? ha Bree
@8bree: het is dus gelukt met het invriezen? en toch ervoor gekozen de 2e ronde op deze manier te gaan doen? groot gelijk hoor! geen tijd de verliezen! en je bent nu al over de helft van je wachttijd heen! gaat toch best snel heh? tja, dat bruinverlies heb ik elke maand wel een paar dagen voor mijn menstruatie, maar nu is dat dus al iets eerder dan ik zelf zou verwachten. het was ook echt minimaal (en ik had daarvoor nogal flink doorgefietst om op tijd op een afspraak te komen). maar ik hoop dat het wegblijft. naast beetje de zeurderige buikpijn (en nu ook rommelde darmen...) voel ik verder niets.... afwachten maar weer.
hey dames, helaas onze eerste iui is mislukt, was vanmorgen veel helder rood, echt balen. Moet zondag weer naar het ziekenhuis voor een echo.
nataik.... wat balen zeg Lekker huilen en ga vol voor de volgende ronde. Maar niet leuk hoor... @zus... ik zou echt gelijk denken dat de bruinverlies van nestelingbloed is. Wat dan anders toch? Maar tuurlijk wil je niet te veel hoop insteken op het eerste keer, maar het klinkt meer positief omdat het echt op de nestelingstijd is Maar goed, over een week zien we het zeker. @kloko... ben blij dat de HSG mee viel. Voor sommige vrouwen is dat erg pijnlijk. Over invriezen weten we nog niet zeker hoor. Vandaag is proef ronde. Dat moeten ze eerste doen om te zien als er genoeg overblijft voor een IUI na de ondooings proces (dethawing... ken ik niet in nederlands haha). Dus misschien over een paar dagen weten we meer, dan weten we ook als het nodig is over een week Countdown.... Bree
hoi meiden, ik hoop dat jullie allemaal gauw positief mogen testen. ik ga na drie jaar proberen ook voor mn eerste IUI, zonder medicatie. Kan iemand mij hier iets over vertellen? Doet het pijn? hoe groot is de kans op zwangerschap? etc Dank alvast grt
hey meiden!! Ik zit momenteel ook in de 1e ronde IUI.............mag ik met jullie meekletsen?? Even kort iets over mezelf..............ik heb al een zoontje van BIJNA 1 jaar!! HIj is er na ruim 3 jaar en de medische molen gekomen via iui (poging 2). Nu willen we heel graag een 2e en mochten we meteen weer beginnen met iui. Wel weer spannend hoor! Ik zit nu op dag 10..........gister fm gehad en links niets te zien en rechts maar 1 eitje van 12mm..........ik spuit ook maar 75IE. Daar begon ik de vorige keer ook mee en toen werd het ook niets........wil eigenlijk naar 112.5IE maar dat zullen ze vast de 2e poging doen. Morgne moet ik weer voor fm.............. Hopelijk zijn we allemaal snel zwanger!! Die medische molen is ook maar niets!
nataik, balen zeg! sterkte mooibuikje, welkom. Germini, ook welkom. Wat is de reden dat jij niet gewoon zwanger kan worden? is daar een verklaring voor? in ieder geval veel succes! Bree, spannend weekje dus voor jou!
het kan alle kanten op, lees ik her en der. maar aangezien ik elke cyclus wel een soort vorm van bruinverlies heb voor mijn menstruatie, ga ik er maar vanuit dat het een aankondiging is daarvan... spannend, die proefronde met invriezen. maar zal vast wel goed komen! hopelijk gaat die 2e week lekker snel!
@zus01; laten we het inderdaad maar op innestelbloed houden. We blijven positief, toch? @bree08; nog even vollhouden. Probeer maar veel van je nieuwe bad te genieten, zodat je goed gaat ontspannen! Dat invriezen is vast niet nodig want het gaat gewoon de eerste keer lukken!! @kloko: fijn dat de HSH nu achter de rug is. Ik hoefde het zelf niet omdat ik een kijkoperatie kreeg. Ik weet niet waar je blijer van wordt... @ Nataik; Balen zeg, maar gelukkig mag je snel weer voor ronde twee. Natuurlijk had je wat anders in gedachte. Ga maar goed uithuilen en dan vol goede moed weer verder. (makkelijk gezegd dan gedaan) @Germini en Mooibuikje; welkom! Vraagje aan jullie; hebben jullie de dag na IUI ook een harde buik met krampen gehad? Ik had vandaag om 17.00 ook bruin bloed in mijn slip. Voor innestelbloed lijkt het mij aan de vroege kant, toch?? Of zal het te maken hebben gehad dat ik een aanhaaktang in mijn baarmoedermond heb gekregen tijdens IUI? Heeft iemand anders ook ervaring met z'on tang gehad (wordt gebruikt als je baarmoeder is gekanteld)? Ik zit me zelfs af te vragen of mijn gekantelde baarmoeder niet de oorzaak is dat ik nog niet zwanger ben. Ik weet alleen niet of mijn baarmoeder zo blijft of dat het toevallig alleen gisteren zo was. Iemand hier wel eens van gehoord?
Hey coco... waarschijnlijk is het bloedverlies van de eendbek of katheter (spelling?). Dat gebeurd vaak bij vrouwen omdat het zo gevoelig is binnen de vagina. Meestal gebeurd de innesteling 5-10 dagen na ovulatie (afhankkelijk van de vrouw en cyclus). @Zus... ben mee eens met coco, laten we denken dat het innestelingsbloedverlies was! @kloko.. wannneer is je gesprek? HSG viel me ook wel mee, maar de inspuiten van de vloeistof was wel pijnlijk. Bah.... volgende stap meid! @mooibuikje ... zo'n leuke naam hoor! Ik ben ook nu bezig met mijn eerste IUI (op de wachtbankje) zonder hormonen. Ik lees dat de meeste hier wel hormonen spuite (volgens mij). IUI was niet pijnlijk... maar de HSG de maand daarvoor wel! Misschien is dat al achter de rug voor je! De kans op zwangerschap is dus 10-15% per IUI. De gewoon stel heeft 20% kans per maand, dus het is ietjes lager maar de meeste van ons hebben al minder dan de 10 dus we zijn wel blij en tevreden met zo'n kans! Wat is jullie fertiliteits probleem? @ germini... wat leuk dat je al wat positiefs heeft meegemaakt in de mmm! Een zontje Dat geeft mij echt veel hoop. Ook goed dat je gelijk kan beginnen en niet meer testen/onderzoeken doen. Lijkt me ook logisch. Ik wens je veels succes, en hopelijk duurt het maar 1 of 2 keer bij je zoals vorige jaar Bij mij gaat het goed. Als ik iets merk dan denk ik gelijk op een zwangerschaps symptoom maar het zit ook vaak in je hoofd tijdens deze periode. Ik probeer niet te veel na te denken over alles. Maar ik heb wel veel hoop dit keer. De embryoloog zei dat invriezen gaat waarschijnlijk goed omdat de sperma qualiteit goed genoeg is... dus mijn man moet over een paar weken het weer doen en dan hebben we wat te gebruiken als hij weg is, en als het nodig is. Oke meiden, fijne weekend !!! Bree moet iemand testen in de weekend?
@coco en 8bree: thanks voor jullie optimisme. beter dat iemand het is. ik voel me vooral realistisch, zoals een vriendin het gisteren noemde. zij zei: jij ziet het negatief in, maar je houdt wel moed dat er iets positiefs uit kan komen. want zo is het maar net: het kan alle kanten op. en voor 23 februari weten we gewoon nog niets. @8bree: fijn dat de kwaliteit van het zaad zo goed was. dat is vast een geruststelling voor jullie! maar hopelijk is het helemaal niet nodig, natuurlijk! @coco: denk ook dat het door die tang komt. dat lijkt me zelfs wel logisch, dat het daardoor even gaat bloeden (bruin bloed). niets om je zorgen over te maken dus! ik ga het weekend in! veel plezier dames en succes met wachten allemaal!!
pfffffffffffff krijg ik net een brief van het ziekenhuis dat mijn afspraak woensdag met de fertiliteitsarts niet door kan gaan! Is al week of 3 geleden gepland en komen ze daar nu mee. En dan ook nog via de post. Nu hebben ze dus een nieuwe afspraak gepland, maar dan ik gewoon echt niet, omdat ik dan gewoon moet werken. Plan het niet voor niks op de woensdag. En een week later betekend dat ik ook al weer in volgende rond zit, wat vast betekend dat we dan niks meer kunnen doen. Snap gewoon niet dat ze niet even bellen. Ik snap best dat er soms dingen niet kunnen zoals gepland, maar het gaat niet om het wegsnijden van een bultje. Ik wil gewoon weten wat die te wijde eileider voor consequenties heeft, of ik nog geopereerd moet worden, of ik mag starten met IUI etc. Dus mijn man gaat maandag meteen bellen om te zorgen dat we wel deze week antwoorden gaan krijgen. pfffff kan wel janken! Was er net niet zo veel mee bezig dit weekend en dan dit! Hebben jullie ook veel last van dit soort "vertragingen" ??