Ik ben net terug van de HA mijn spiraal is eruit. Ik kan ook mee gaan doen. Ik slik sinds januari foliumzuur. Heb wel een raar gevoel in mijn buik maar dat zal wel overgaan. Ben ik nou gek of is deze topic verhuisd van zwanger worden naar hier??
Jeej! Hopen dat het gauw raak is En nee je bent niet gek, we zijn indd verhuisd haha We zijn een clubje nu
Gelukkig heb ik dit topic weer teruggevonden!!! Ik kom hier dan wel niet zo heeeeeeeel vaak om te kletsen, maar als ik dat doe dan wil ik natuurlijk wel op de hoogte blijven van het wel en wee van iedereen!
Haha daar zijn dit soort topics ook voor Al getest? Ik wil dat er iemand zwanger is hier van ons clubje haha
Jeeejj! Heerlijk.. je kan ook lekker gaan beginnen Goed dat je bent begonnen met foliumzuur! Ik hoop voor jou dat je een hele mooi cyclus gaat krijgen, helaas is daar helemaal niets over te zeggen. Bij mij duurde het minimaal een half jaar voordat mijn cyclus een beetje 'normaal' werd. Nou heb ik nog steeds een onregelmatige cyclus, maar wel normaler dan voorheen. Mijn ongi heeft soms wel 2 maanden op zich laten wachten.. gelukkig was ik toen niet bezig met zwanger worden, dus dat scheelt. Maar laten we hopen dat jij gewoon meteen een mooie cyclus krijgt Jep ik gebruik ook testen van de kruidvat! Zijn prima (ook al heb ik nog nooit positief getest ) Heel veel succes en dat je maar snel zwanger mag worden!
Heb ik mijn eisprong nou wel of niet gehad? Aan mijn kaartje te zien, lijkt het er wel op, maar dat is toch super vroeg? Wel heb ik dinsdag en woensdag steken in mijn onderbuik gehad, maar gisteren niet.
Heb niet heel veel verstand van het tempen, maar je temp moet toch een paar dagen hoger zijn? En als ie daarna weer zakt, word je ongi, en als ie hoog blijft ben je eventueel zwanger..toch? Ik hoop dat er hier mensen zijn die tempen die je kunnen helpen Lijkt me wel vroeg nu al eisprong, maar alles is mogelijk in vrouwenlichamen haha
oh vannacht ong. geworden nu heb ik een vraagje ik heb echt altijd zo'n erge buikpijn de eerste 2 dagen kan niet goed liggen zitten noem het maar op en zelfs vannacht...sory over moeten geven van de buikpijn! heeft iemand anders dit toevallig ook zo erg?? of heeft iemand tips????
Ik weet het ook niet precies, is de eerste keer dat ik dit doe hahah dus vandaar.. maar het zou eventueel kunnen als ik deze keer een korte cyclus heb, van 24 dagen ofzo.. Maar misschien is mijn temp morgen nog wel wat hoger? Ach we wachten af en ik zie het vanzelf wel.. pfff wachten, wachten, wachten en we klussen gewoon lekker door!
Ja ik heb het helaas ook sinds 2 maanden.. Erg vervelend is dat he? ze zeggen dat je zulke buikpijn hetzelfde voelen als voorweeën.. nou dat kan ik dan heel goed begrijpen. Ik moest de laatste keren ook bijna overgeven, zo misselijk was ik Wat wel goed helpt tegen erge buikpijn is een warme pittenzak op je buik leggen.. Hopen dat het snel overgaat joh, want het is erg vervelend!
Wat leuk dat jullie allemaal zo snel reageren!! één pluspunt heb ik al, dat is dat ik zelf diëtist ben en dus goed op de hoogte ben wat betreft de voeding voor, tijdens en na de zwangerschap. Het duurt inderdaad wel zo'n 4 weken voordat je een voorraad foliumzuur hebt opgebouw. Dus je kan maar beter gelijk beginnen, je weet tenslotten nooit hoe lang het duurt voordat het raak is. Ik moet zeggen dat het zo wel een prettige manier is om ervaringen met elkaar uit te wisselen!!
Ohh handig zeg dat je diëtist bent. Ik ben momenteel bezig met afvallen (gewoon gezonder eten en meer bewegen). Dit is toch niet goed als je zwanger bent, maar kan toch geen kwaad als je zwanger wílt worden? Fijn inderdaad om zo ervaringen, vragen, problemen met elkaar uit te wisselen he?
hoi babywens..!! thnx voor de reactie! het is idd erg vervelend ...nou dat overgeven heb ik normaal gesproken nooit dacht vannacht nou dat kan er ook nog wel bij ...maar bedankt voor de tip... groetjes
Het is inderdaad niet goed om tijdens de zwangerschap bezig te zijn met lijnen, de kans is groot dat je dan te weinig voedingsstoffen binnen krijgt, die heb je dan uiteraard hard nodig voor jezelf en het ongeboren kindje. Voordat je zwanger wilt worden is het niet zo erg om wat af te vallen, het is alleen niet zo goed om dat met behulp van een crashe dieet te doen. Belangrijk is namelijk dat je voeding volwaardig is. Maar eventueel minder snoepen en meer bewegen kan dus geen kwaad
Ik ben nu pas 1 keer echt goed ongesteld geweest na de prikpil en had 6 dagen lang onwijze buikpijn en kon zowat niet lopen nu heb ik gewoon paracetemol geslikt en dat hielp wel goed ook iets warms op me buik is wel fijn Ik ben ook misselijk geweest van de pijn gelukkig niet zo erg dat ik moest overgeven. Maar ik hoop dat je menstruatie snel over is voor je Liefs Kim
Ik ben juist toen ik nog aan de prikpil zat erg bezig geweest met afvallen en dat lukte maar niet, nu ben ik waarschijnlijk helemaal ontpilt en ben ik al haast 3 kilo afgevallen, ik eet niet minder wel s'avonds probeer ik niet meer te eten want dat deed ik nogal vaak voordat ik naar bed ging iets lekkers en dat helpt al aardig. Ik heb wel gehoord als je een crash dieet volgd en je wilt zwanger worden dat het dan minder snel gaat of zelf helemaal niet. Het is wel fijn als je al iets bent afgevallen voordat je zwanger word dan hoef je misschien straks maar wat minder af te vallen Liefs Kim
hoi kim... 6 dagen!! ik vind de eerste 2 dagen al vershrikkelijk laat staan 6! parcetamol werkt helaas niet bij mij! gebruik wel aleve feminax werkt gelukkig wel! maar ooh jee als die uitgewerkt zijn!! idd dat hoop ik ook .... liefs...
Lekker zeg dat je af bent gevallen, nadat je gestopt bent met de prikpil. Ik ben juist door de pil wel 20 kilo aangekomen in totaal.. Nou is het gelukkig nog niet dat ik heel dik ben, aangezien ik daarvoor té mager was, maar wil er toch wel wat vanaf Haha inderdaad als je eenmaal bevallen bent, dan ben je ook weer flink wat kilootjes eraan gekomen.. Ik eet nu gewoon wat minder ongezond, want ik kon snoepen als een malle
Ja ik ben ook zo aangekomen door de pil en de prilpil op mn 14e begonnen met de gewone pil toen overgestapt naar een andere pil toen weer een andere pil en toen de prikpil ik ben in 1,5 jaar tijd zo'n 30 kilo aangekomen ook wel door samenwonen en slecht eten hoor maar gelukkig zit ik nu weer onder de 70 kilo dus het gaat de goeie kant op het liefst wil ik naar de 63 kilo dus moet er nu nog 5,5 kilo af maarja hopen dat het vanzelf gaat hihi en anders zie ik na mijn zwangerschap wel, mijn gewicht vind ik nu ook niet erg maar er mag iets af Liefs Kim
Vervelend is dat he? Dat je zoveel aankomt van de pil.. maar ben jij dan alweer zoveel afgevallen of was je voorheen ook wel erg mager.. Ik kon alles eten wat los en vast zat, maar kwam geen grammetje aan.. Nu moet ik echt super goed opletten wat ik eet Ben jij dan ook kort? Want als je onder de 70 zit, dan zit je toch super goed? Ik ben 1.77 en zit nu op de 78/79...