zwangerschapketting proud mama babybel deluxe swarovski Wie heeft deze ketting en vindt hem in het echt ook heel mooi en bevalt de ketting goed of toch minder dan verwacht? Ik hoor graag jullie ervaring met deze ketting! Bedankt alvast
Hoi, Ik wou deze ook gaan kopen alweer een hele tijd terug. Maar toen zeiden ze dat het kettinkje rond december verstelbaar zou worden gemaakt en dus wilde ik daarop wachten. Nu heefd de ketting nogsteeds geen sluitinkje zodat je hem kan verstellen en de ketting schijnt nogal lang te zijn. Dat vind ik best zonde van het geld bij zoeen dure mooie ketting, dat er geen eens een sluiting inzit. Ik ben nogal klein dus volgensmij hangt dat ding echt bijna bij me doos dan. Daar zou ik dus wel even overnadenken, maarja er is vast een site waar je hem mag retouren dan bekijk je hem toch even in het echt?
Nee geen ervaring mee sorry! Maar ben zo trots op mijn birthdaypresent dat ik toch even wil vertellen dat ik gewoon een antieke zwangerschapsketting heb. (Naja het belletje zelf) Zo'n mooi geluidje zit erin.. zo zacht en hoog..
ik heb een andere ook van Zwarovski. is niet speciaal gemaakt voor je zwangerschap maar het poppetje doet je wel denken aan een baby. Draag het elke dag. En krijg hele leuke reacties erop overal waar ik kom. Zelf op de 9 maanden beurs werd steeds gevraagd oh wat leuk ... waar heb je die vandaan?
Ik heb een andere ketting van proud mama en ik vind ,em super , hij hangt idd vrij laag ( onder je borsten) maar ik vind juist daarom gewoon een stoere ketting . En iedereen die ,em ziet vind ,em ook gaaf !!! Liefs Edith Mama van mees*
Ok nou iig bedankt! En ik zou het wel handig vinden om hem te kunnen verstellen indd, want ja het is niet goed als die te hoog hangt maar geen gezicht ook als die te laag hangt iig bedankt wel echt stom dat ze daar niets op gevonden hebben! @Genesis, schattige ketting !
Ik heb hem (Gekregen van mijn man) Ik vindt hem ook heel erg mooi! Alleen hij was beetje te lang, maar mijn man heeft hem kleiner voor me gemaakt gemaakt...
zit er ook een belletje in? want als die er in zit ik het juist de bedoeling dat hij laag hang hè. dan gaat je kindje mee naar beneden ivm het geluid. als hij te hoog hang kan het zijn dat het kindje in stuit gaat liggen om het geluid te kunnen horen
Ja hoor er zit ook een belletje, hij hangt ook laag, maar eerst was het extreem laag Iedereen in mijn omgeving vind 'm super staan, krijg alleen maar complimentjes
Ja precies, amfy daarom bedoel ik dat t handig is om te kunnen verstellen zodat hij wel onder je navel hangt maar niet bij je doos haha hij is nl 140 lang!
o das heul lang!! ik vind het ook erg gaaf. maar in hoorde dat ze bij juweliers ook hele leuke hebben die wel verstelbaar zijn
Ja snap ook niet waar ze zo'n lengte vandaan halen, misschien voor 8-lingen Ok thanks voor je tip! Ga zeker even kijken of ik daar slaag, vind via internet altijd zo moeilijk namelijk!