April 2011 mama's deel 2

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Vica86, Dec 24, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    Aug 2, 2010
    3,692
    32
    48
    Goodmorning,

    Luckey, begrijp je wel hoor, tuurlijk denk je over al die dingen na. iedereen heeft dat wel denk ik. Tis toch maar afwachten hoe het gaat! Kan de kleine niet langer thuisblijven, als je man dan vakantie heeft? En wennen...8 weken is wel erg jong hoor, de ervaring leert dat kids onder de 4 maanden eigenlijk niet hoeven te wennen op het kdv, die hebben nog geen besef van afscheid nemen enz. Het wennen is dan meer voor de mama's dan voor de beebs. Ik geef op mn werk altijd het advies de beeb niet voor de 10 weken te brengen, dan met 10 weken een keer 1 halve dag (zodat het voor de ouders niet te lang is) en daarna gewoon starten. Vaak zijn ze met 8 weken nog net niet in een kdv-ritme (drinken vaak nog erg onregelmatig enz) terwijl dat met 10 weken al een wereld van verschil is.
     
  2. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    Aug 2, 2010
    3,692
    32
    48
    Vica: balen van je nacht zeg! Hier hetzelfde gehad, stiefzoon werd gisteravond 6x huilend wakker van de keelpijn, en vannacht ook 2x maar sliep gelukkig wel na een paar minuten weer door. Hondje had last van haar darmen dus tot 3x toe zat ze te huilen en gillen beneden in de bench, dus die moest er steeds uit. Arm beessie, had zo met haar te doen. Als ze dan buiten was geweest was het weer twee uur even rustig, maarja, eer ik weer in slaap val....Manlief lag in coma, heb hem er ook een keer uitgeschopt maar hij reageert dan zo chaggy tegen kind en hond dat ik de rest maar zelf heb gedaan, was toch wakker :S Nu is er overigens niets meer aan de hand met kind en hond!

    Straks komt mn broer en zwangere schoonzusje op visite met mn lieve neefje van 11 maanden (broerlief wil de playstation verkennen) en daarna mn schoonouders. Cake staat in de over en verder doe ik NIETS meer, heb wel genoeg gedaan vannacht, dus manlief mag de visite bedienen ;)
    Vanmiddag hebben we een kinderverjaardag met eten , erg leuk weer, word flink gerookt daar. Dus als ik uberhaupt al ga heb ik een goed excuus om ook heel snel weer weg te gaan ;)
     
  3. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10......
    GRRRRRRR......

    Hoevaak moet je tot 10 tellen voor je knettergek wordt????
     
  4. spirit70

    spirit70 Fanatiek lid

    Sep 3, 2007
    1,389
    0
    0
    Friesland
    Even een korte reactie,kan alles hier niet bijbenen hoor!
    Minime wat een mooie collage, wat een verschil zeg!!

    seertje wat een goed nieuws, verhuisd en ook al in een warmtebedje slapen!!

    Foeske succes met de verbouwing van jullie huis, een hoop werk nog te doen!

    Cvm dat was ik met het huis van de buren erbij. We hebben de slaapkamers inmiddels klaar dus de baby kan lekker slapen. De rest gaat nog wel even duren maar we hebben als voordeel dat we gewoon in ons bestaande huis kunnen wonen dus we zitten niet constant in de rotzooi.

    Vica wat fijn dat je buren gaan verhuizen, ik hoop dat je nu normale buren krijgt.
     
  5. Musty

    Musty VIP lid

    Jul 2, 2008
    10,414
    0
    36
    goei morguh, zal wat stil zijn hier vandaag ben helemaal gesloopt

    @ vica.... rollen behang nodig? ennuh jij bent baas over je tv.... dan gaat 1 van de kids maar eens gewoon normaal spelen als een kind ipv alleen voor de tv hangen;)

    @ luckey.... uiteindelijk komt t wel goed meis, maar met 8 wk naar kdv gaat hier niet gebeuren zal ook rond een mnd of 4 / 5 zijn

    @ fb.... smulse bij de mac

    @ cvm... bij jou ook al niet lekker met stiefzoon hopelijk vandaag betere dag

    @ bloeddruk meten altijd zittend :)

    hier gisteraaf er effe tussenuit geweest, mn meis was ook mee in dr nieuwe autostoel (pas aangeschaft, zelf hebben we geen auto) dat vond ze helemaal geweldig, langs mac geweest wat rond gereden, bakkie gedaan bij mn ouders en 9 uur waren we weer bij mij thuis
    mn meis was helemaal KO :) en voor mij ook net iets teveel maar ja wel effe lekker
    hij begon erover om binnenkort naar maastricht te rijden en bakkie bij mn opa en tante te doen, of ik mee wilde, ja tuurlijk maar of t wijsheid is
    we zien t wel
    savonds nog bordspel gedaan met ons 3en dus was weer lachen ;)
     
  6. Musty

    Musty VIP lid

    Jul 2, 2008
    10,414
    0
    36
    vanacht overigens weer irritante buiken gehad en weer een flinke bal slijm verloren, kleine is ook rustiger dan normaal dus effe aankijken
     
  7. foeske

    foeske Fanatiek lid

    Jul 25, 2010
    1,732
    0
    0
    Werkbegeleidster psychiatrie
    prov. Zeeland
    @ verbouwing, We hebben een deel van het oude huis laten staan zodat we geen nieuwbouwregels zouden hebben :D Tnx voor alle complimenten ;)

    @ CVM, zo je hebt behoorlijk wat kunnen regelen gister, fijn, het kan maar gedaan zijn :)

    @ Musty, hoe was het gister om er ff uit te zijn met je broertje?

    @ FB, balen dat je zo snel last van je buik/bekken had gister. Gaat het beter nu? Ik was overlaatst ook ingebouwd, lekker handig met een zwangere buik ;)

    @ Bedsteun, Dat ziet er idd comfortabel uit! Goed om te weten dat zulke dingen bestaan...

    @ saona, Fijn dat de 9mnd beurs goed is bevallen (op vermoeidheid na dan ;))

    @ Ziekenhuisbevalling, weten jullie of je zelf je flesvoeding mee moet nemen alsje in het zh bevalt?

    @ bloeddruk meten, Hier wordt het ook altijd zittend gedaan.

    @ Luckey, onrust wordt idd snel opgemerkt ;)

    @ FB, hmm ontbijt bij de mac :p

    @ CVM, veel plezier vandaag!

    @ Musty, Leuk om naar Maastricht te gaan. En tja of het wijsheid is... Kdenk dat je dat beter op dat moment kunt bepalen ;)
    Als je het niet vertrouwd betreft de kleine, dan bellen he!

    @ Hier,
    Gister heerlijk uit eten geweest. Ik had er eerst niet zoveel zin in maar moet eerlijk zeggen dat het toch erg gezellig was.
    gister de hele middag m'n gemak gehouden, gelukkig maar want anders had ik het 's avonds echt niet volgehouden (was 01.00uur eer we thuis waren).

    Vandaag ook lekker rustig aan doen, we gaan ff de grens over omdat met hubby een bouwradio wil kopen en dan kan ik meteen ff kijken voor doopsuikers en de kosten...
    Ik begin hier steeds meer vocht vast te houden... Vooral in m'n benen, ook m'n handen zijn behoorlijk opgezwollen, net met pijn en moeite m'n trouwring nog kunnen uitkrijgen :$
    O heb hier trouwens als 2 dagen af en toe last van een soort van menstruatiekrampen... zijn dit voorweeen??
     
  8. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    @Musty, hopelijk blijft het rustig met je buik! Rollen behang lijken niet echt meer nodig.

    @Foeske, klinkt idd als voorweeen. Wel goed opgelost met het huis zeg. Wordt erg mooi! fijn dat het toch gezellig was gisteravond!

    @Cvm, jij ook al zo'n lekkere nacht gehad! Gelukkig gaat het nu beter met ze. Haha heel goed dat je man de visite mag bedienen! Doe jij maar lekker rustig aan!

    Hier nu lekker rustig aan doen. Hubby is zijn bed uit inmiddels. Vanavond lekker zuurkool eten. Jullie verder nog plannen?
     
  9. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    Luckey en anderen die over de toekomst piekeren, ik ken dat wel. Er gaat zo ontzettend veel veranderen en het is gewoon totaal niet in te schatten hoe het uit gaat pakken. Misschien gaat alles van een leien dakje, misschien wordt het heel zwaar. Misschien staan we straks weer te trappelen om aan het werk te mogen (even wat tijd voor onszelf, tussen de grote mensen, ipv alleen maar babygedoe), misschien zijn we aan het eind van ons verlof er nog lang niet aan toe. En hoe duur het gaat worden dat is ook nog een beetje onduidelijk. Kan me heel goed voorstellen dat je daar over ligt te piekeren, dat doe ik nl ook ;) Ik denk wel vooral aan alles wat nog vóór de bevalling moet, en hoe we het rondom de bevalling en de opvang van onze peuter moeten doen. Over daarna maak ik me nog niet echt druk, gewoon omdat er daarvoor al genoeg is om me druk om te maken :D Nou ja, ik hoop dat we allemaal uiteindelijk de dingen goed kunnen regelen en het beter uitpakt dan we in onze donkere piekeruurtjes soms vrezen...!
     
  10. Hanna79

    Hanna79 Niet meer actief

    Hallo allemaal,

    Ik ben een paar dagen op familiebezoek geweest en zie dat ik 31 pagina's heb gemist... Dus echt teveel om op te reageren...
    Vandaag even een relax-dagje en de baby-kamer wat verder op orde maken :D

    Fijne zondag iedereen!
     
  11. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    Mar 3, 2009
    6,374
    0
    36
    Female
    Doktersassistente
    Limburg
    :) :) :) Heb gewoon 42 pagina's gemist :) :) :)

    Wie brengt me even de belangrijkste zaken bij ?? :) :)

    Gelukkig morgen nog 1 dag werken en dan verlof !!! Dan kan ik jullie tenminste weer bijhouden :D (moet volgende week wel nog een extra dag werken omdat mijn vervangster dan niet kon...)

    Ben hier begonnen aan de babywas.. De rompers, hydrofiel luiers/washandjes & monddoekjes zijn schoon..
    Komende week dan nog de kleertjes, sokjes, beddengoed en slabbers..
     
  12. luckey

    luckey VIP lid

    Feb 16, 2010
    5,129
    0
    0
    Iedereen die moet bijlezen.... Mauri ligt in ziekenhuis dichtbij en in een warmtebedje!!! Super goed dus!!!
    Verder gaan de buren van vica verhuizen en krijgt ze dus rust en verder valt me even niks in haha.

    Werkgedoe.... ik breng mijn beeb liever niet zo vroeg maar heb geen andere keuze.
    Ik heb 10 weken verlof na de bevalling en dat betekent dus 20 juni afgelopen. Ivm vakantie man heb ik hier dagen aan vastgeplakt en heb dus 30 juni mijn eerste werkdag.
    Ik wil toch wel even minimaal 1 week wentijd voor mij en kleintje om te zien hoeveel ze daar wil drinken enzo ivm kolven.
    Thuisblijven kan ik me niet permiteren dus helaas moet ik eraan geloven om beeb met 2 maanden daarheen te brengen.....
    Ze zal dan ongeveer 10 weken zijn (als ze 11 april geboren wil worden)......
    Kon ik maar gewoon thuis blijven tot 6 maanden ofzo maar ouderschapsverlof is onbetaald en dat redden we gewoon niet.....
     
  13. luckey

    luckey VIP lid

    Feb 16, 2010
    5,129
    0
    0
    Heerlijk he al die babykleertjes opd e waslijn!!!!!
    Hoe is het lichamelijk met je??? Beter dan tijdje terug of nog zoveel pijn???
     
  14. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    Aug 2, 2010
    3,692
    32
    48
    @Luckey: balen hoor, dat verlofgedoe enz enz. Blij dat ik hier 6 weken vakantie mag opnemen na mijn verlof! Zijn wel al mn uren meteen op maar goed, tis dan nog maar 4 maanden tot 2012 ;) En heb recht op 34 uur zorgverlof voor als de beeb ziek is op kdv dagen, dus dat moet lukken :)

    Net eventjes op een kinderverjaardag geweest, maar dat was niet echt een goed plan. Echt gekkenhuis daar met bergen kids in alle leeftijden. Had het gevoel alsof ik vanaf een afstand zat toe te kijken al zat ik er middenin, echt heel vaag. Ben dus na een half uurtje weggegaan, man en kids heb ik daar gelaten. Over een uurtje haal ik ze op, dan gaan de kids weer naar hun moeder. Héérlijk, kijk er naar uit! Kids kunnen er niets aan doen dat ik niet lekker in mn vel zit maar kan daardoor maar weinig hebben en doordat ze dat aanvoelen zijn ze extra aanwezig :S
     
  15. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    @Nikske, heerlijk dat je begonnen bent met de babywasjes! En wel balen dat je volgende week een dag terug moet komen..

    @Luckey, wat een gedoe zo met die opvang zeg! Geloof wel dat je het fijn vind als ze nog even went voor die tijd. Ik ben blij dat mijn dochter pas met 1 jaar naar de opvang ging, maar ja.... nu moet ik er ook aan geloven! Met 10 weken eindigd mijn verlof en dan moet ik echt aan inkomen komen.

    @Cvm, jeej dat lijkt mij zeker ook geen pretje zo tussen de drukke kids juist als je je rustig moet houden.

    @Hanna, is het nog een beetje gelukt met de babykamer?

    @Chantico, jij ook al van die pieker momenten..

    Hier voel ik me niet lekker. Al dagen heb ik het gevoel dat ik mega vol zit. Ik kan niet veel eten, drink alleen maar mega veel. Zelfs mijn lievelingschips ging er niet echt in. Vind het maar niks. De kleine is ook enorm rustig sinds gistermiddag/avond. Af en toe nog wel de beweegmomenten maar niet zoveel als normaal.

    Vanmiddag nog weer even een flinke aanslag op mijn bloeddruk.. Dat hele stalk-gedoe wat jullie inmiddels kennen wordt alleen maar erger..... Verder zeg ik er maar niks over hier.

    Hier even een moment zonder man en kids. Mijn meis komt binnen nu en een half uur thuis en hubby is de kleine jongen naar huis brengen. Even rusten... kan ik wel gebruiken want mijn bloeddruk is toch aan de hoge kant nu..
    Straks de kleine meid op bed leggen en dan had hubby nog een rugmassage beloofd. Dus ben benieuwd of ik die ga krijgen hahaha.

    Ik had net ook een domme actie. Ik ga de frituurpan wegzetten.. Hij staat hier hoog, boven op de magnetron die op de koelkast staat haha. En ja hoor... Ik stoot dat ding tegen de magnetron aan. Frituurvet over mij heen ;). Echt weer wat voor mij! Gelukkig was ik wel zo slim om te wachten tot het afgekoeld was. Snel maar mijn shirt in de wasmachine gestopt maar denk niet dat ik die nog schoon krijg.
     
  16. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    Aug 2, 2010
    3,692
    32
    48
    Aii vica valt allemaal niet mee hé?! Ik voel met je mee hoor! Wat stalkers betreft, ben blij dat ik daar geen last van heb!

    Nog ff een fotootje van mn schoonzus (links, 30 wk) en mij (rechts, 32 weken) Leuk contrast toch :p
     
  17. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Mooie foto!!! Jij bent wel een stukje groter he haha.
     
  18. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    Mar 3, 2009
    6,374
    0
    36
    Female
    Doktersassistente
    Limburg
    Mauri meisje wat doe je het toch goed,, papa en mama zullen super trots op je zijn,, maar ook wij hier hebben nu al respect voor jou wilskracht en vechtersmentaliteit !!!

    Vica wat heerlijk dat je andere buren krijgt :)

    Luckey ja konden we inderdaad maar tot 6 maanden thuis blijven als moeders.. Hier gaat de kleine man 2 dagen in de week naar opa en oma, de rest van de week ben ik of vriendlief thuis.. Hoeveel uur ga je werken na de bevalling ???

    CVM zo'n kinderverjaardagen kunnen inderdaad een gekkenhuis zijn..

    Vica ow heerlijk een rugmassage.. die zou ik ook wel willen.. frituurvet over je heen ?! Wowww gelukkig dat het was afgekoeld !!!

    CVM wat een leuke foto :D En leuk dat jullie zo kort na elkaar zullen bevallen.. Hier scheel ik precies 2 weken met een nicht van mij.. zij is 2 weken eerder uitgerekend !!
     
  19. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    Mar 3, 2009
    6,374
    0
    36
    Female
    Doktersassistente
    Limburg
    Ja heerlijk die babyspulletjes op de waslijn :D :D

    Lichamelijk gaat het hier hard achteruit,, heb zo'n krachtsverlies in mijn rechter been dat ik soms niet eens de prullenbak open krijg !!!

    Morgen heb ik een gesprek met de neurochirurg die mij in 2008 geopereerd heeft om te bespreken hoe dit verder moet de laatste paar weken.
     
  20. luckey

    luckey VIP lid

    Feb 16, 2010
    5,129
    0
    0
    Nikske... ojee... klinkt niet echt prettig zeg!!!!! doe maar lekker rustig aan dalijk....

    Werken..... ik werkte voor mijn verlof 15 uur en blijf dit ook doen. het vervelende is gewoon de wisselende dagen.
    Ik kan ingezet worden op maandag, dinsdag, donderdag en zaterdag. Het rooster is normaal 2 weken vooraf bekend.
    De opvang is geregeld:
    Maandag: oma
    Dinsdag en donderdag: KDV
    Zaterdag: papa.
    Stel ik moet dus maandagmiddag, dinsdagochtend en zaterdag hele werken, gaat beeb dus wel gewoon de di en do naar KDV.
    (niet gaan is toch gewoon betalen nl)
    Baal ik nu al van met Sem, dat zal met beeb niet anders zijn....
     

Share This Page