Wie o wie heeft voor mij een patroon voor het kussentje dat in de stokke triptrap kinderstoel hoort? Ik vind de originele erg duur en heb wel een handige mama..!
Misschien even posten bij de zelfmaak-mama's in de algemene clubs? En als je m gevonden hebt, zou ik een pbtje mogen?
Ik heb de vraag ook daar ook maar even gesteld..! Ben benieuwd! Als ik hier of daar wat hoor, dan horen jullie het ook! Als jullie ergens wat weten of horen: hoor ik het ook graag!
Ik wil het ook gaan proberen (waarschijnlijk wordt het pas in de zomer). Wat ik heb gevonden : PurePixie: DIY: Stokke-tripp-trapp chair cushion Tuto : Un cousin pour chaise Stokke-tripp-trapp Het geeft in ieder geval voldoende info om zelf een patroon te maken van in ieder geval het zitkussen en die is het lastigst.
Goed idee zeg, die krengen zijn echt BELACHELIJK duur!! Wie betaald nou 40 euro voor een kussentje... Kun je niet gewoon de maten opnemen van het zitje en de rugleuning? Of is het niet zo simpel..
op marktplaats kopen en dan heb je de juiste maten! dat linkje is alleen de zitting, niet het rugkussentje
Dankjewel! Dat is alvast een start! Ja misschien gewoon opmeten. Of anders een patroon maken/overtrekken van iemand in de omgeving met een stokke! Maar ik hou me aanbevolen als iemand een patroon heeft!
Ik heb 'm toevallig van de week ook zelf gemaakt van tafelzeil. Ideaal. Makkelijk schoon te houden en weer een paar tientjes bespaard Maar heb ook het hele internet afgezocht naar een patroon. Niet gevonden dus zelf maar wat verzonnen. Ik heb de zitting gemaakt zoals in de link hierboven geplaatst en de maat van het rugkussen gemeten op de stoel zelf. Het rugkussen het ik gewoon rechthoekig gemaakt en er aan allebei de zijkanten 2 "lusjes" met klittenband aangemaakt om het kussen om de beugel vast te kunnen maken. En dan nog 2 wat grotere lusjes (1 aan de boven en 1 aan de onderkant) met klittenband die je dan om het ruggedeelte heen vast kunt maken. Met een foto van een origineel kussen lukt het wel.
Ik heb er een via internet gekocht van tafelzeil maar die wordt slecht en is verkleurd. Ik wil binnenkort een nieuwe gaan maken en ga deze dan als mal gebruiken. Ik ben ook op zoek naar een patroon.. ik lees even mee.
Als je er eentje hebt, dan zou je die kunnen overtrekken en als patroon gebruiken. Of is dat te moeilijk?
Ja het is niet een standaard kussentje. Er zitten veel flappen aan en klitteband enzo. Dit is voor de babyset. Ik ben er nog niet over uit hoe ik een patroon kan maken haha. Ik heb het dan over het kussentje van de rugleuning.
Ik maar ik ben iemand van t gemak en had echt geen zin om t zelf te gaan zitten maken. Daarbij ben ik ook niet zo handig.. succes dames.