Oh ik doe normaal hoor. Als je in het bijzijn van je kind rookt, vind ik het kindermishandeling. Het is gewoon ronduit slecht. En dan heb ik het niet over de kinderwagen waar je achter loopt, maar in 1 en dezelfde ruimte. Achter de kinderwagen vind ik het gewoon debiel staan, maar daar zal je kind niet zo bar veel last van hebben.
Ja, hier ben ik! Mijn vader rookte stevig en ja, ook binnen want anno 70-80 was dat gewoon heeeeeel normaal. En ja, hij rookte ook in de auto met de raampjes dicht, en nee, niet veel maar 1 sigaret stinkt al meer dan genoeg. En ik heb een vreselijke afkeer van roken daaraan overgehouden, ben fervent anti-roker en bij ons thuis wordt er ook niet binnen gerookt. En ik kan je zeggen: we hebben meer dan genoeg vrienden en ook rokers daarbij en er is nog nooit iemand weggebleven omdat ie bij ons buiten moet roken.
Ja ik vind je zus dan een slechte moeder.. erg he. En kindermishandeling is het zeker, je schaadt toch (bewust zelfs) de gezondheid van je kind wanneer je binnen rookt?
Ik vind dat aszz gelijk heeft als het gaat om roken in een ruimte waar je kind bij is. Maar dat was niet de vraag van TS. edit: draga ik ben benieuwd hoe je straks met je eigen kinderen om gaat als je dit nu al doet bij neefjes/nichtjes, vind het echt schandalig. Verder hou ik dit topic voor gezien, eindeloze doelloze discussie, wachtend op een slotje.
ben benieuwd wanneer deze een slotje krijgt.... het is nu de rokers tegen de niet-rokers... ben zelf wel benieuwd hoeveel niet-rokers er overgewicht hebben?
Ik word hier echt verdrietig van! dat je zus het geen probleem vind is nog tot daar aan toe maar dat je het zelf niet vreselijk vind om je neefjes/nichtjes in die stoffen te zetten! Schandalig!! Sorry, ik kan er echt niks meer van maken.
Nee hoor Ik denk dat jij ook wel fouten maakt met je kinderen. Ik ken mijn zus en weet wel beter. maar kindermishandeling vind ik wel te ver gaan. Gelukkig zijn er hier ook nog goede moeders.
Wij roken beide niet en bij ons in huis wordt ook niet gerookt. Vindt het geen gezicht om met een sigaret achter de wagen te lopen. Als je met een paar mams in een speeltuin zit,en de kinderen zijn lekker aan het spelen dan kan het toch wel,als je de peuken maar netjes opruimd. Mijn vriendin is zwanger van de 2e,en kan niet stoppen met roken,dus heeft ze besloten om nu nog maar 5 sigaretten te roken per dag,dit zou niet zoveel kwaad kunnen,yeah sure...ik heb er al veel discussies met haar over gehad,maar ik als niet roker zou niet snappen hoe moeilijk het is om te stoppen...en dat geloof ik ook wel hoor,maar kom op,je bent je kind aan het vergiftigen!! Ze kreeg het bij de 1e voor elkaar om buiten bij de winkel even een sigaret te roken,met buik en al,en ze vondt het raar dat mensen haar boos aankeken. maar goed ,dit is off-topic en moest het gewoon even kwijt omdat ik er toch mee zit.
Ik vind roken ranzig, maar wat andere doen moeten ze lekker zelf weten. Ik vind het geen gezicht en aso achter de kinderwagen roken. Roken in een ruimte waar kinderen bij zijn vind ik ook note done, maar omdat kindermishandeling te noemen vind ik veelste ver gaan, maar dat is mijn persoonlijke mening.
echt hoor maar wat een onzin discussie weer. Iedereen blijft toch een eigen mening houden, maar toch proberen mensen dit te veranderen bij elkaar. Het zal in dit geval de rokers tegen de niet-rokers zijn en dat kan eindeloos doorgaan. De niet-rokers vinden het allemaal slecht om nog te roken als je kinderen hebt. Als je kinderen wil moet je dus gewoon stoppen. Als dat jullie keus is, is dat helemaal super. Heb ik respect voor. De wel-rokers hebben hun eigen regels over hoe en waar roken en zolang ze zelf er maar achter staan is het toch prima. Ga dan ook je mening niet opdringen. ( tevens vind ik het ook erg ver gaan dat mensen gelijk aso worden genoemd als ze roken en dat je dan een slechte ouder bent. En de kindermishandeling helemaal. Grote onzin )
nee, je stelt het kind bloot aan een risico op schaden van de gezondheid. begrijp me niet verkeerd, wij zouden nooit binnen roken, maar om nou te zeggen dat het kindermishandeling is?! wat mora zegt, ouders met overgewicht (die dat hebben door slecht en vet eten) geven ook dat voorbeeld aan hun kinderen en die kinderen eten 9 van de 10 keer ook ongezonder dan andere kinderen. is dat dan ook kindermishandeling? het gaat gewoon te ver om dat te zeggen. ouders die roken (ja zelfs die dat doen waar hun kinderen bij zijn) kunnen wel veel lievere ouders zijn dan ouders die dat niet doen. die bijvoorbeeld schreeuwen waar de kinderen bij zijn of die hun kind geen aandacht geven.
Ik zet niet bewust de boel opstelten. Maar gooien met kindermishandeling mag wel. Tuurlijk denk ik er echt niet zo over en zou mijn familie nooit kwaad doen. iedereen heeft een andere mening. Maar wanneer die niet in een bepaald straatje past ben je aso of een slechte moeder. En dat mag wel geschreven worden. Ik probeer altijd iedereen in hun waarde te laten. Zo geef je moeders die goed, lief en verzorgend zijn voor hun kinderen een k#tgevoel omdat ze verslaafd zijn aan roken.