Mijn dochters worden in Juni bruidsmeisjes bij de bruiloft van mijn schoonzus. Nu heb ik verschillende sites al bekeken en al wat leuke jurkjes gezien. * humpiedump * littleflowers * suits you well Heeft één van jullie ervaring om bij één van deze sites online te bestellen? En misschien nog meer ideeën waar je bruidsmeisjes-jurken kan shopppen? Kwebbel
Het is gebruikelijk dat je schoonzusje deze uitkiest en betaald, maar ik begrijp hieruit dat jij op zoek bent of doe je het samen? Heel veel trouwwinkels hebben ook een "minisectie" Welkom op de voorpagina Bruidskind.nl - Voor al uw bruidsmeisjesjurken, jonkerpakken en overige bruidsaccesoires. misschien nog even googlen..?
hoi kwebbeltje, ik heb bij humpiedump besteld telefonisch en ik vond het geweldig je krijgt de jurkjes netjes in z'n hoes en ze denken echt met je mee heb op hun vertrouwt met een bolero echt geweldig . kan het je zeker aanraden . groetjes san84
Gewoon googlen op Bruidsmeisjeskleding of bruidskinderenkleding oid. Mn stiefje trouwt half april en ik wil onze dochter er wel graag heel feestelijk "op" hebben, maar ze is verder geen bruidskindje ofzo. Stiefje opperde toen dat ik dan ging googlen.... Op zich wel leuke dingen gezien, maar veelal te p(r)opperig ivm het "buikje" van mn dochter. Of het was echt reteduur! Heb nu bij Wehkamp een leuk setje gezien, misschien dat ik die maar ga bestellen. Eerst eind maart nog maar even afwachten, dan staan er vast ook meer "zomerse" jurkjes online.
ik ben vorig jaar getrouwd en mijn dochter was bruidsmeisje...ik heb haar jurkje bij humpiedump gekocht...super aardige mensen en ze helpen je heel goed. ik ben alleen wel daarheen geweest.
Haha...schoonzus is ook op zoek en zij nemen de kosten op zich Kleur wordt idem als haar eigen bruidsjurk. Zitten er ook aan te denken ommet stukje stof naar de winkel(s) zelf te gaan,maar misschien is online bestellen wel net zo handig. Zal ook eens telefonis ch informeren. Ik snap dat ik via google kan gaan zoeken , maar jurkjes die ik zoek staan niet in de wehkamp of soortgelijk. Fijn dat Humpiedump in de smaak is gevallen.
wat voor maten heb je nodig heb er straks nog 1 in de aanbieding maat 128 het is degene met de naam lotte en is ivoorkleur. groetjes san84
Heb net even gekeken, maar denk dat wij meer in de richting van Romy of Lucy gaan komen. Zal binnenkort ook even met schoonzus overleggen want aan shirts heeft onze oudste 128. Ze is niet zo heel lang Dus zal me niets verbazen als de maat wat kleiner moet.
Deze vinden we beiden ook erg mooi Littleflowers en dan kijken onder bruidsmeisjes...... en dan nummer 103 Helene
Ik heb wel eens wat besteld bij suits you well, goede service! Ga er waarschijnlijk vd zomer een kostuum voor onze zoon bestellen, ook voor een bruiloft. Groetjes, Happymam
hartstikke super bedankt kwebbeltje!!! Ik heb nl op little flowers het jurkje voor onze dochter gevonden voor op onze bruiloft!!!!
de ea claire ivoor, hij staat bij de babyjurkjes t/m 24 maanden (ver onderaan), we hebben nogal een klein meisje, maar er staan ook grote maten bij zie ik, we zullen voor de 86 of 92 gaan.
ik heb 2 jurkjes van suits you well, ik kon wel huilen van geluk toen ik ze binnenkreeg, zo mooi zijn ze. mooie stof en er zit ook nog een hoepeltje in. voor die prijs durfde ik wel het risico te nemen ik had zondagavond besteld en dinsdag in huis
leuk wij zijn voor de schoentjes bij humpiedump geweest (in spijkenisse is dat toch? ) . Fijne winkel Voor de jurk zijn wij hier geslaagd, (link naar het jurkje) Schattig bruidsjurkje met haarband, (model 102-Jula) | jurkjes | COMBRU
Bekijk bijlage 132071 jammer genoeg was ze iets minder hard gegroeid dan verwacht , jurkje is net te ruim nog -we hadden eigenlijk nog langer willen wachten met kopen. Het bruidspaar trouwde in september - maar steeds meer jurkjes raakte overal uitverkocht... ik lees hier bij iemand over 'speelse bloemen' ik heb de jurk nog niet bekeken, maar dat was een jurkje wat ik ook érg leuk vond voor haar: Een tule rok, met los daarin wat bloemen (misschien dezelfde?) . Maar die was er dus ook niet meer... mandje komt trouwens ook bij Humpiedump vandaan...