Ach wat supercute allemaal! Daar krijg je toch helemaal de lentekriebels van? Ik heb zelf ook 2 konijnen, maar die zijn toch echt geholpen hoor, moet er niet aan denken om er straks nog 20 te hebben lopen En die vogeltjes, fantastisch zo lelijk! Daarom zijn ze echt leuk!
Update; De kipjes worden met de dag groter. Ik kwam er gister achter dat er maar 2 zijn, ik dacht drie omdat er 4 eitjes in het nestje lagen. Die ene vond ik op de grond in de kooi, maar was zo klein dat je drie keer moest kijken. Met deze twee gaat het goed. Ik heb ze voor het eerst horen piepen vanmorgen. Vaders zit meer op het nest als moeders en als moeders het nest verlaat weet hij niet hoe snel hij bij zijn babies moet komen, zo lief. Ik weet even niet zo goed wat ik met het 4e ei aanmoet. Er zit wel wat in maar of het nog uitkomt is een vraag. Geen idee hoelang ik het nog moet geven. Nou ja ik zie wel. Hier een foto:
Aaaah pluizenballen!! Ik dacht dat als een ei niet goed was de ouders het er zelf uitgooide.. zou gewoon nog lekker laten liggen.
Ik zou nog een foto plaatsen van alle konijntjes, dus bij deze. Hier zijn ze 9 dagen oud, op de bodem van een emmer. 10 cm per konijntje zo ongeveer. Echt schatjes. Bekijk bijlage 131999
Ja dat lijkt denk ik zo, want volgens mij ligt hij/ zij in spagaat. Maar de één is ook wel ietsje groter als de ander.
Ik heb echt geen flauw idee of dat zo is, zou best eens kunnen. Waar ik wel bang voor ben is dat als het ei uitkomt, het babietje vertrapt gaat worden door die twee grote babies, het verschil is namelijk wel groot nu. Nou ja ik zie wel.
Update: Ze groeien lekker door en maken steeds meer geluid. Vandaag zag ik dat de oogjes open zijn. Ze beginnen ook echte veertjes te krijgen. Het eitje heb ik weggehaald. Al zou er nu een vogeltje uitkomen zou het toch vertrapt worden door de twee grote, dus dacht dat het dan beter zou zijn om het eitje koud te laten worden. Dit is een foto van twee dagen geleden: