Wie heeft er (veel) genaaid voor de babyuitzet?

Discussion in 'De babyuitzet' started by Jiska, Dec 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. polkadot

    polkadot Actief lid

    Mar 2, 2010
    476
    0
    0
    Engeland
    oo wat leuk je fietsstoeltjes en windscherm! Knap van je!
     
  2. kimr1

    kimr1 Bekend lid

    Aug 13, 2008
    545
    0
    16
    en zo makkelijk...
    Als je bedenkt dat dit pas het 3e is wat ik gemaakt heb.
     
  3. Konijn87

    Konijn87 Actief lid

    Aug 27, 2010
    339
    0
    0
    Vlaams-brabant (België)
    Héél erg knap! Zou ik meteen kopen als ik het in de winkel zag ;)
     
  4. siepie

    siepie Fanatiek lid

    Apr 28, 2010
    3,424
    3
    38
    Leuk zeg dat fietsstoeltje!!!

    Verschuift dat fleece/folie niet?
     
  5. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Hoe heb jij 't eigenlijk afgewerkt, de zomen zeg maar? Ik had 't zelf met biaisband gedaan en dat ging op zich wel redelijk, maar volgens mij heb een makkelijkere manier? Ik zie namelijk geen band op de foto ;).
     
  6. kimr1

    kimr1 Bekend lid

    Aug 13, 2008
    545
    0
    16
    Nee hoor, ik heb klittenband gemaakt aan de achterkant.
     
  7. kimr1

    kimr1 Bekend lid

    Aug 13, 2008
    545
    0
    16
    ik heb het zeil met de goede kanten op elkaar gestikt en daarna omgekeerd.
    Toen nog een naad erover gestikt. (geen idee hoe dat heet, ben nog niet zo thuis in de vaktermen ;) )
    Biaisband leek me nog te moeilijk. Het luierzakje heb ik wel met biaisband gedaan, maar dat is maar recht toe recht aan.
     
  8. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Oké bedankt! Dat ga ik de volgende keer ook proberen, ik had verwacht dat dat draaien niet zo makkelijk zou gaan met zeil. Heb er helemaal zin in gekregen, haha.
     
  9. misa

    misa Niet meer actief

    Iemand ook ooit een kussentje voor een stokke triptrap kinderstoel gemaakt? Heb je tips en eventueel een patroon voor me? :)
     
  10. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Op de vorige pagina staat toevallig een foto van kimr1!
     
  11. liedjepiedje

    liedjepiedje Fanatiek lid

    Mar 15, 2009
    3,148
    23
    38
    Wat ontzettend leuk dat fietszitje. Ik ben nog niet zo ver dat ik een fietsstoeltje nodig heb. Maar tegen die tijd wil ik ook zoiets fabriceren!
     
  12. polkadot

    polkadot Actief lid

    Mar 2, 2010
    476
    0
    0
    Engeland
    Ik ook :D Heb de foto al opgeslagen :)
     
  13. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    May 27, 2008
    2,602
    6
    38
    Female
    Wauw, ziet er prachtig uit!! Echt een mooi meisje!
    Heb je nog commentaar gehad op het feit dat het een dekenhoesje is ipv een lakentje (door kraamhulp?)?
    Schijnt dat ze eigenlijk liever ene lakentje zien dan een hoesje...

    @Kimr
    Wauw, dat heb je supermooi gedaan!! Ook van de stokke-stoel, knap hoor! De fietsbekleding heb ik vorig jaar besteld bij iemand die het ook zelf maakt, maar je kan het inderdaad net zo goed zelf doen! Leuk!!
     
  14. siepie

    siepie Fanatiek lid

    Apr 28, 2010
    3,424
    3
    38
  15. misa

    misa Niet meer actief

    Oohw dankje! Heb maar ff een pbtje gedaan. :)
     
  16. Wortel

    Wortel Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    3,472
    0
    36
    Jullie hebben mij met dit topic heerlijk geïnspireerd!

    Hier het waskussen dat ik samen met mijn moeder heb gemaakt. Ik had het patroon voor de onderkant verkeerd getekend en geknipt, maar dat heeft moeders opgelost!:)
    View attachment 132758
     
  17. Wortel

    Wortel Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    3,472
    0
    36
    Ook maar even de achterkant, sommigen hier hadden daar wat vragen over. Deze is zonder elastiek en gaat heel gemakkelijk om het kussen!
    View attachment 132760
     
  18. Wortel

    Wortel Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    3,472
    0
    36
    En dan nog het spuugdoekje, zojuist helemaal zelf gemaakt. Het is heel simpel, maar ik ben er heel trots op!
    View attachment 132762

    De accesoires in het kamertje zijn grijs/zilver. Ik ben gek op het merk Koeka, maar vind de prijzen absurd. Dit zijn mijn eerste naaiprojecten.
    Het aankleedkussenhoes is gemaakt van een handdoek en een fleecedeken dat ik hier nog had liggen. Het spuugdoekje heb ik gemaakt van een gastendoekje dat ik ook nog in de kast had liggen. Al met al kost het dus echt bijna niks en heb ik lekker dingen kunnen maken, waarbij het niet erg was als ik het verknalde. Dit was voor mij erg stimulerend en voor sommige beginners misschien een tip?!
     
  19. mama to be

    mama to be Actief lid

    Jan 1, 2008
    395
    0
    0
    Winsum
    Leuke dingen maken jullie allemaal zeg! Wil ook graag een naaimachine aanschaffen. Nu zag ik een aanbieding bij de Knippie. 2 jaar Knippie en een Toyota naaimachine voor 125 euro. Iemand enig idee of een Toyota naaimachine goed is?
     
  20. Konijn87

    Konijn87 Actief lid

    Aug 27, 2010
    339
    0
    0
    Vlaams-brabant (België)
    Toyota is over het algemeen een goed merk. 't Nadeel bij dergelijke machines (ook bijvoorbeeld Singers bij Liddle) is dat ze een minder krachtige motor hebben, waardoor de prijs natuurlijk lager kan liggen. Dit is over het algemeen geen probleem en die machines zijn best geschikt voor wat gewoon naaiwerk en herstelwerk. Mocht je echter van plan zijn zelf erg veel kleren te maken (en dan met name uit dikke stoffen zoals jeans), dan kan het zijn dat het motortje niet krachtig genoeg is. Maar ik ken heel wat mensen die op de singer uit de liddle stikken en daar heel tevreden van zijn. Het is dus een beetje afwegen wat je van plan bent met de naaimachine en hoe intensief je ze zult gebruiken.
     

Share This Page