Ok, dan kan ik wellicht nog even kijken deze week. Is toch wat sneller dan bezorgen en dan heb ik meer kijk op het product zelf.
@ Vica, hier ook al eens bij hema besteld was binnen 1 week binnen. @ intake, hier ook een gezellig gesprek gehad er was hier niet veel om te zien. Een stacaravan is nu eenmaal niet groot... @ Hier, Pff al de tweede avond dat m'n suiker te hoog staat en das te merken ook. Als ik te hoog sta is de kleine druk en is erg slaperig en dorstig... Het lijkt nauwelijks te zakken ik denk dat ik maar ga toegeven aan de slaperigheid en in m'n bedje kruip! Ben benieuwd wat de gyn er morgen van zegt...
@HEMA: bij ons ook geen positiemode maar wel zwangerschapsondergoed. @Mutsje: Heb vorige week ook 2 mutsjes met naam binnengekregen van Rainbowbabies. Erg mooie kwaliteit! Ik heb 2 verschillende maten besteld, dan heeft ie er ook nog eentje voor de herfst (ook een donkerder kleur). Gekregen van mn moeder. Wel zelf besteld, want zij mogen de naam natuurlijk nog niet weten
Veel gelezen, veel vergeten...ben een zeef! Star: balen dat het fietsen niet lekker ging! Wel goed dat je lekker je bed in gegaan bent!' Nikske: He het komt ook altijd tegelijk he, dat alles stuk gaat! Wel fijn dat ze volgende week al een nieuwe ophangen! Vica: Hier ook een hema die geen positiekleding verkoopt maar wel de voedingsbh's. Kraamzorg: Jeetje bij sommige komen ze zelfs 2 uur, wat een luxe Hier in de regio schijnt er een tekort aan kraamverzorgsters te zijn waardoor je vaak weinig uren/wisselende gezichten hebt. Denk ook dat dit de reden is dat ze in principe niet op intake komen tenzij je hiervoor betaald. Heb wel de gezinnenpolis dus voor mij wordt het idd vergoed. Enne, dat ze zelfs snachts komen als je in het ziekenhuis bevalt....haha dat is hier echt niet! Dan kun je 's morgens vanaf 8 uur bellen tenzij de vk het noodzakelijk acht dat ze direct komen, dan moet zij daarvoor bellen. En als je in het ziekenhuis bevalt na 2 uur 's middags dan komen ze pas de dag erna om 8 uur, tot die tijd zoek je het dus maar uit of moet je in het ziekenhuis blijven. Maar daar schoppen ze je ook een uur na de bevalling naar huis (zolang alles goed is natuurlijk!) Ach ik wacht het wel af, maar goed, door die verhalen allemaal hier uit de buurt zie ik er best tegenop, het hele kraamzorggedoe. Misschien valt het best mee, en worden er in April weinig babietjes geboren hier Andere kraamzorgbranche: Er is maar 1 andere en die is nogal christelijk, lijkt me geen goed plan hier
Foeske: als je suiker te hoog is zal je wel meer moeten gaan spuiten. Bij mij wordt wekelijks geevalueerd of het omhoog moet, naarmate de baby groeit heb je namelijk meer insuline nodig. Ben jij niet bij de endocrinoloog en diabetes verpleegkundige voor de zwschapsdiabetes? Die behoren dat namelijk te begeleiden en niet de gyn. Star: balen dat je zo'n kramp kreeg van fietsen! CVM: nee moeder en schoonmoeder wonen niet in Zwitserland. Na de geboorte van de kids hebben ze elkaar afgewisseld dus heb elke keer zo'n 2-3 weken hulp gehad na de bevalling. Daarna man nog een paar weekjes thuis dus zo komen we de eerste periode met z'n allen gezellig door hahahaha Baby duwt en port hier ook meer dan dat 'ie nog echt schopt, elekns ook utstekende bulten... en volgens mij is hij ook altijd heel druk met zijn armpjes en handjes beneden aan de rand van mijn bekken...
Goodmorning, heb besloten helemaal te stoppen met hyves dus mocht je ineens een vriendje missen, it's me Kan dus ook niet meer op de zphyves, das wel jammer maar ach. Ben vaak genoeg hier Nu op zoek naar een leuke manier om gratis een site voor beebje te maken ergens. Tips?
Goedemorgen! @Cvm, ik ken alleen babysite.nl @Me2, dat is wel goed geregeld zo met moeder/schoonmoeder en man! @Foeske, moet je dan weer meer gaan spuiten als je suiker savonds steeds te hoog is? Hier wederom aan het wachten op bouwvakkers. Hun werkdag begint om 07.30, dus ben benieuwd of ze nog komen vandaag. De helft van de afwas is gedaan. Mijn schoonmoeder komt vanmiddag dus ik zal wel flink gezeik krijgen over de rommel. Vooral het afval dat wij scheiden ligt er al een tijdje. Maar ja, dat moet hubby echt weg brengen..Maar ja, dan gaat ze steeds zeuren enzo.. Bah.. GEEEN zin in! Maar goed. We tellen maar tot 10 dan he. Nu verder met de afwas. Oh ja, vandaag alweer 34 weken! JEEEEJ, zo'n gek idee dat de kleine over 3 weken al mag komen!
zie de link van mn babysite had eerst betaalde versie nu 1 plaatje reclame en 1 x per dag klikken en gratis alle opties
wij hebben ook babysite.nl maar dan de betaalde versie..... hier eerst wat eten en dan even was doen, daarna wil ik de stad in: poging 2 om spullen bij elkaar te krijgen haha
Morrege dames Ga even heel vluchtig reageren want heb echt een hectische dag achter de rug (gisteren) en ben nu echt DOODop Gaat een lange werkdag worden denk ik Vica: Balen dat je zo lang moet wachten op die bouwvakkers :x PROFICIAT met je 34 weken Het gaat nu echt hard he? We kunnen al echt van dagen spreken en dan niet eens zo lang lijken.... 46 dagen.... Foeske: Echt leuke winkel he die AVA? Zondag ga ik met mama al de rest nog halen dat ik nodig had. En dan kunnen we hier ook beginnen knutselen oei...weet het even voor de rest niet meer Ja hoor...de kinderkamer is af!!! O wat ben ik blij. En vind hem stiekem ook heel erg mooi geworden Wilde nog een foto hier plaatsen maar mijn ouders waren pas om half 8 weg en moest al om 8u in het ziekenhuis zijn voor de 2e prenatale les. (die duurde tot kwart over 10 dus lag pas om kwart voor 11 in mijn bed!! En om 6u alweer op voor het werk ) Maar straks even de lader van de camera insteken en dan een fotootje maken. Zal ik hier ook even het kamertje tonen De prenatale les ging gisteren over epidurale verdoving of niet. Was er eigenlijk voor mezelf al helemaal uit dat het epidurale ging worden. Tot ze daar gisteren over de nadelen begonnen Nu twijfel ik dus weer enorm Wat hebben jullie gekozen? Of wat zijn jullie ervaringen bij eerdere bevallingen? Mama zei van epidurale te nemen omdat je dan minder suf bent van het persen en de weeën en meer kan genieten van je kindje. Maar gisteren hoorde ik dan weer dat je ook van de verdoving nog een hele tijd suf kan zijn dus dat schiet niet op En volgens de vk voel je bij verdoving niet wanneer er een wee opkomt en wanneer je moet persen. Dan is er een grotere kans dat je niet goed perst en dat ze het kindje moeten helpen met de tang of de zuiger (en dat wil ik toch zoveel mogelijk voorkomen vanwege die lelijke teut op zen hoofdje ) Dus graag jullie raad
Mobius... ik ben zonder epidurale bevallen en heb ook volop genoten van kindje hoor.; maar goed bij mij duurde het wel "maar" 6 uur en bne dus niet eerst uren/dagen bezig geweest met weeen..... Volgens mij is met de epidurale dat je wel aan de ctg merkt wanneer je kunt gaan persen hoor, daarbij rent er genoeg personeel rond die je aanwijzingen zal geven!!!
@mobius; fijn dat de babykamer af is, ben benieuwd naar de foto's! Ik ga het eerst proberen zonder verdoving, maar je weet nooit wat je beslist als je aan het bevallen bent. Maar mijn voorkeur heeft dus zonder.
Fijn dat de kamer af is zeg! Ben benieud naar de foto! Epidurale gaat hier in nederland heel anders dan bij jullie. Hij wordt je niet standaard aangeboden. In principe doe je het hier gewoon zonder, tenzij je erom gaat zeuren (meestal is 1 keer vragen niet overtuigend genoeg) of het tijdens de bevalling nodig blijkt te zijn. En als je hem dan al krijgt gaat hij eraf voordat je gaat persen. Omdat je dus de persweeen niet goed voelt. Dus het persen doet gewoon net zoveel pijn als zonder. Ik heb er geen ervaring mee want ik had een makkelijke en snelle bevalling. Maar ik ben dus zowiezo niet gek op een ruggeprik. Maar dat komt door ervaringen binnen de familie. Weet niet of het verstandig is om hier neer te zetten hoor. Het komt echt maar zelden voor, maar de tante van mijn vader is verlamd geraakt doordat ze een ruggeprik verkeerd gezet hadden. Is een tijd geleden en heb ik verder nog nooit gehoord, maar zolang ik de keuze heb wil ik ze dus echt weghouden van mijn rug.
Nikske: Heerlijk nu je verlof! Goed idee van die raamslinger (zuignap met lint) Vica: Succes met de bouwvakkers vandaag; als ze komen.... Dan heb je ze toch drie dagen over de vloer gehad? Ook succes met je schoonmoeder........... Kan me haast niet voorstellen dat jullie troep hebben in huis. Zie nl vaak van die schoonmaak lijstjes van jou en dan denk ik jeetje wat heb je het druk! Gefeliciteerd ook met de 34 weken! Mobius: Ben heel benieuwd naar je kamertje voor de kleine Me2 Fijn dat de controle bij de gyn goed was! Spannend dus ook voor jou of je een KS zal krijgen. Ik wist niet dat ze het advies geven om na een KS 2 jaar niet zwanger te raken als je op 'natuurlijke' wijze wil bevallen. Wel logisch als ik er zo over nadenk. Morgen naar Barca, lekker hoor. Mijn schoonouders zitten in Alicante en mijn ouders vertrekken zaterdag ook naar de spaanse zon voor een paar dagen golfen. Ik heb gisteren ook een paar foto's gemaakt van de babykamer. Het zonlicht viel zo mooi naar binnen. Zal vanmiddag ook even posten. Mijn zoontje zal er ook opstaan, maar die foto haal ik ook weer weg.
@Fleuri, ben benieuwd naar de foto's! Hier is het altijd een bende in huis hoor! Daarom ben ik ook altijd druk. Ik red het niet meer op een normaal tempo sinds het begin van de zwangerschap. En aangezien we toen hierheen verhuisd zijn is nu alles nog niet op orde! En als ik het aan het einde van de week een beetje op orde heb dan is het na het weekend weer een mega bende! Helemaal als beide kids er zijn! Wat een bende kunnen die maken zeg!
Vica: gaat nu heel hard met je 34 weken!!! Ben heel benieuwd of de bouwvakkers nu wel komen! CVM: speciale reden om niet meer op Hyves te komen? Ik gebruik het ook heel erg weinig, eigenlijk alleen nu met jullie en zit ook al een tijdje te denken om er mee te stoppen. Ik ben meer een Facebooker hahahaha Musty: sterkte met je meis! Luckey: hoop dat het shoppen vandaag lukt!! Mobius: heel veel sterkte met je werkdag vandaag! Wat fijn dat de kamer af is en ben heel benieuwd naar je foto's! Ik heb wel een epiduraal gehad, is mij heel goed bevallen! Totaal niet suf en heb gewoon kunnen persen op commando van gyn, ging super (kreeg hem met 8cm ontsluiting in een weeenstorm om me weer wat op kracht te laten komen en hier zetten ze hem niet uit voor het persen). Zou er weer voor kiezen als dat nodig mocht zijn, maar de bevalling ging vlot dus nu hopelijk nog vlotter. Fleuri: ben benieuwd naar de foto's van het kamertje! Ze raden hier aan om pas 2 jaar na een ks te bevallen (niet zwanger te worden ) als je een normale bevalling wil. En ik zit precies op die 2 jaar (zelfde week uitgerekend!). Ze nemen hier echt minder risico's dan in NL ben ik nu wel achter met bijna 3 kids. Morgen naar Barcelona met z'n 2-en! Schoonmoeder komt vanavond aan om voor de kids te zorgen dus ga vandaag alles even goed voor ze klaarleggen ed tussen mijn werkzaamheden door (lekker handig thuis werken )