hallo dames , ik heb een vraagje . ik heb een onreglematige menstruatie ben sins eind julie 2010 met de pil gestopt voor de 2 kind . maar deze maand heb ik me EI GEVOELT en geklust .. en wil testen maar weet niet waneer ik het kan doen omdat mijn laaste cylus 47 was weet ik niet waneer me menstuatie moet komen waneer kan ik testen wie kan me helpen o ik heb bereekent met een mensturatie kalender van libresse me ei . ik heb wel 3weken last van me borsten . en af en toe beetje bijkpijn en misselijk maar niet dat het eruit moet en heb ook witte afschijding . sorry voor me lange verhaal ik hoop dat mensen zijn die me een antwoord geven . ow nog efe dit kwijt ik vind het wachten zo moeilijk om niet te testen wat ik heb 2 testen thuis ligen .. groeten zeynep
Meid ik zou zeggen gewoon testen. Tenzij je natuurlijk je ei 3 dagen geleden hebt voelen springen, hihi. Succes!!
Gemiddeld genomen wordt je ongeveer 14 dagen na je eitje ongesteld en zou je dus rond die tijd kunnen testen. Ik weet niet hoe lang geleden het is dat je je ei hebt gevoeld, maar als dat meer dan 10 a 11 dagen is geweest zou je een testje kunnen wagen. Mocht die nega zijn, dan hoeft het natuurlijk niet gelijk iets te betekenen en kun je een dag of 2 a 3 later opnieuw testen. Ik hoop dat je zwanger bent!
Ik hoop inderdaad dat je je ei hebt gevoeld. En van menstruatiekalenders moet je niet uitgaan voor het berekenen van je eisprong. Die nemen het gemiddelde van een cyclus! Jouw ei kan dus veel eerder of later komen. Zo'n kalender kan immers niet in je lichaam kijken en je lichaam kijkt niet op die kalender. Het beste om aan te geven of je daadwerkelijk een eisprong hebt, is ovulatietesten te gebruiken of te gaan temperaturen. Maar dat was je vraag niet. Je wil graag weten wanneer je zou kunnen testen. Dit kun je het beste doen 2 weken na je vermoedelijke eisprong. Ik weet niet wanneer je je eisprong gevoeld denkt te hebben?
bedankt voor je reatie . ik hoop dat ik het wel gevoelt hebt dinsdag . inens had ik steken en krampen in me onderbuik dan rechs half uurtje en dan is dat verdwenen ik hoop dat dat me ei was eigenlijk weet ik het niet zeker en ben bang voor teste ik heb met teste afgelope maand zo veel verdriet gehat en tereursteling en ben bang dat dat nu ook zo gaat worden . maar heb een vraag hoe tempen julie dan met een meter onder de oksels of zo groeten zeynep
zal ik wachten met testen of zal ik het vrijdag een tegen aan gooien ik ben wel een beetje bang voor tereursteling negatif
Gewoon doen en in eerste instantie van het ergste uitgaan. Als ie negatief is dan zondag nogmaals proberen. Probeer het wel met die KV 2v5.
Je hebt dinsdag je ei gevoeld? Dat was dus afgelopen dinsdag 22 februari? Dan kun je nu absoluut nog geen zwangerschapstest doen. Dat is veel te vroeg. Het bevruchte eitje moet dan nog innestelen. Mocht je vorige week dinsdag bedoelen, dan zou ik ook nog even een paar dagen wachten met testen. In principe kun je het beste 14 dagen na je vermoedelijke eisprong testen. Sommigen testen een paar dagen eerder. Maar een paar dagen na je ei al een testje proberen, heeft helaas geen zin. Qua temperaturen: ik deed gewoon altijd de thermometer in mijn mond. Maar het beste schijnt te zijn dat je anaal temperatuurt. En ook elke dag 's ochtends direct na het wakker worden op hetzelfde tijdstip. Je kunt je temperatuur invullen op Fertility Friend (is wel in het Engels) en volgens mij ook op Menstruatiekalender. Die geven dan automatisch aan wanneer je eisprong heeft plaatsgevonden. Maar ik hoop dat temperaturen niet nodig is en dat je gewoon deze ronde zwanger bent!
ja ik heb hem als het goed is afgelopen dinsdag 22 gevoelt te hopen ik weet het niet zeker . maar heb vandaag een test gedaan helaas negatif . maar heb ook geen onge voel normaal heb ik dat wel dus in ieder geval ga ik wachten tot 10 maart als ik nog steets nisk heb ga ik de 2 test doen . volgens mijn ben ik ook zo mee bezig omdat ik het snel wil ook met me hooft zit ik er mee maarja ik zie het wel waneer het wort heb een zoontje van 4.5 en de 2 zien we wel waneer die mag komen bedankt voor je berichtje en gefeliciteert met je zwangershap ik hoop dat je gezonde baby te wereld zet ..