Caro: ja dat valt even tegen in de sneeuw en die.lukas, wat een heerlink venthe toch! Als ik in bed leeg kijk ik altijd nog even.mn twitter, fb, hyves, zp en nu.nl door Voorheen keek ik altijd even tv in bed maar nu dus de telefion Weet jij hoe je in.kan stellen dat hij typfouten aufomatisch corrigeert? Mn iphone had dat wel maar zie hier alleeb maar english staan en zoals je ziet maak ik nogal veel fouten met die kolenschoppen van me
@caro hahaha lekker he de sneeuw! Tanx ik ga zeker kijken :d dukaten heb ik helaas niet maar kijken kan altijd! @ Nonnie bankhangse, douche en slaapze, hopelijk ben je morgen weer wat opgeknapt!! @ chilleke balen van je dvd speler zeg!! @ Surf he gedsie ook ziek! Beterschap!
Nee nog niet ga het nu even proberen: Test ja hoor het werkt alleen gaat het niet zo snel of is dat even wenen? Nou maar 1 typfout
officieel 25, nog wat uur. maar ik werk momenteel vast rooster, die iedere 2 weken herhaald word. de ene week 5 dagen en de andere week 3 dagen (waaronder 2 korte dienstjes van 4 uur en de rest min. 8 uur) maar eigenlijk vind ik het iets te veel...zou liever iets minder werken nog.
hahaha mirjam, ik ben juist super blij met mijn iphone automatisch corrigeren vind ik af en toe wel irritant...ach ja ... thomas gaat vanavond kijken of hij het nog kan fixen... nu bonje met de buren kijken..
Dat is wennen. In het begin was het bij mij ook bagger. Typte ik dingen waarbij ik later zelf niet snapte wat ik bedoelde . Maar nu gaat het goed en snel. Dus er is hoop!
Poeh, vijf dagen is wel veel ja. En je werkt toch ook wisselende diensten, dus 's avonds, of niet? Ik werk nu gemiddeld 20 uur per week, maar eigenlijk werk ik de ene week 16 en de andere week 24 uur. Die weken van 24 uur vind ik ook best zwaar eigenlijk. Maar ik heb geen zin om elke week een halve dag te gaan werken, dus echt 20 per week. En de week van 2 dagen is daarentegen wel heerlijk! Dus ik hou het maar zo.
@ Nonnie: Nou, normaal slaapt Ayla dus niet zo lang en daarom had ik ook geen wekker ofzo gezet, omdat ik er dus vanuit ging dat ze na een uurtje ofzo wel weer wakker zou worden, maar ze heeft dus ruim 2,5 uur geslapen . @ Surf: Balen dat jullie allebei ziek zijn. En jammer dat het weekendje Duitsland nu niet doorgaat. Beterschap. @ Caro: Hahahaha, ja ok, het was wel lekker om even te slapen. Ik was zo moe. Nou ja, nu hebben we lekker patat gegeten, was ook geen straf . Ayla gaat tegenwoordig ook niet meer zo vaak slapen in de wandelwagen . Gaat Noa ook niet slapen als je het zitje van je af zet? @ Chilleke: Argh! Balen dat de dvd-recorder kapot is. @ tv: Hier voetbal . Zo, nageltjes weer gedaan. Heb een vijl meegekregen, mocht er dan weer wat lucht onder beginnen te komen dan even bijvijlen, oliën en lakken en dan kunnen ze er weer tegenaan . Vrijdag wordt mijn nagelstyliste geopereerd (oog eruit, had ik verteld toch). Dus zo meteen even een kaartje maken bij Greetz en zorgen dat ze die zaterdag bezorgd krijgt.
dit is mijn rooster, om effe een idee te krijgen ma 7-10.30 di 15.15-22.30 woe en do vrij vrij 7-10.30 weekend werk ik of laat/vroeg of vroeg/laat 7-15.00 14.30-22.30 ma 15.15-22.30 di vrij woe 13-18 do 15.15-22.30 vrij,za en zon vrij en dan begint het overnieuw. op zich valt het mee, maar omdat ik het werk niet meer leuk vind, voelt ieder uur te veel. maar voor Gijs ben ik wel veel thuis. dus dat scheelt, met een ochtenddienst ben ik om 11 uur thuis en met een late dienst hoef ik pas om half 3 weg. maar ik moet gewoon echt iets anders gaan doen en wil gewoon 21 werken, dat lijkt me wel wat
Hoi! Heb even teruggelezen maar ik weet het allemaal neit echt meer. Mermaid, lekker dutje, zou ik ook wel willen En patat toe is ook niet verkeerd haha. Surf, jammer dat je weekendje niet doorgaat! Beterschap! Caro, als je je wipstoel nog kwijt moet, ik zoek er 1 voor als we een nieuw kindje krijgen tzt en je mag er best 5 euro voor hebben hoor, weggooien is ook zo wat Haha, die Noa, in de sneeuw wakker en wel.... Wonder, hoe is het met Elin? Nou ja, rest weet ik niet meer. Heb gewerkt vandaag en ben nu gaar, bedtijd eigenlijk. Eva is trouwens zo grappig de laatste tijd met haar kletsen en lachen. Ze heeft een soort nieuwe gekke lach (beter: grijns), waarbij ze al haar tanden laat zien en heel haar oogjes dichtknijpt en het liefst ook nog flink door haar neus snuift. Ik moet dan zo lachen!
Nee, dat heb ik eigenlijk nou geprobeerd! Ga ik volgend keer eens doen, kijken of dat uit maakt. Thanks voor de tip. Fijn dat je nagels weer gedaan zijn. Oja, dat had je verteld van dat oog. Brrr! Akelig!