Oktober 2010 mama's deel 2

Discussie in 'De mama's' gestart door Escal, 15 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nike

    Nike Fanatiek lid

    6 dec 2009
    1.792
    0
    0
    @Karin: Fijn dat de verbouwing wat sneller kan. Waar ga je zelf heen? Of blijf jij thuis?
    Mees zit qua gewicht ook op middellijn en qua lengte er ruim boven. Lang en dun. gene spek bij de beentjes en armpjes.
    @Rimar: Gewoon kolven hoor! Daar heb je inderdaad gewoon recht op.
     
  2. Nike

    Nike Fanatiek lid

    6 dec 2009
    1.792
    0
    0
    @Elena: Fijn dat Damian weer beter is!
    @Sneeuw...hier nog niets....
    @Gwn: Balen dat je man het huis minder vindt. Je moet wel allebei weg zijn van een huis. Wij hebben er ook lang over gedaan voordat we beiden enthousiast waren. Het is toch een heel bedrag en je gaat er vanuit dat je er even gaat wonen.
    @Skatjuh: Wat fijn zeg!
     
  3. Nike

    Nike Fanatiek lid

    6 dec 2009
    1.792
    0
    0
    @Chikai: Vreemd is dat he om je kindje ineens naast een veel kleiner kindje te zien. Het gaat zo snel!
    @Elena: Wat goed van Damian gewoon met de pot mee eten. Het eerste hapje lijkt hij nog niet zo lekker te vinden....even wennen?
     
  4. Nike

    Nike Fanatiek lid

    6 dec 2009
    1.792
    0
    0
    @Hier: Mees deed net verwoede pogingen om op zijn buik te rollen. Lukte alleen nog niet helaas. Hij raakt dan erg gefrustreerd!
    Verder is hij wel wat onrustiger dan gisteren. Laat weer scheetje en het eczeem lijkt wat erger geworden. Zou het door de voeding komen? Ik weet het niet.... Toch nog maar even doorgaan. Morgen even met cb overleggen.
     
  5. Nike

    Nike Fanatiek lid

    6 dec 2009
    1.792
    0
    0
    @Cherry: Hoe gaat het nu met Aiden? Hopelijk weer een stukje beter!
     
  6. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    29 okt 2009
    5.925
    2.093
    113
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Hoi dames,

    Even kijken wat ik allemaal onthouden heb:

    Skatjuh: Wat fijn dat Jaspers heupjes in orde zijn!

    Rimar: Slecht dat je in je eigen tijd moet kolven, kan me voorstellen dat je er nu geen punt meer van wil maken, maar ze zijn verplicht je kolftijd door te betalen tot 9 maanden.
    Ik kolf wel onder werktijd, maar ben in een kwartier klaar en kolf 2x per werkdag, dus dat is een half uurtje totaal per werkdag.
    Mijn voeding loopt ook terug. Moet er wel bij zeggen dat ik op het moment ongi ben, heb steeds terugloop gehad tijdens die dagen. Vorige week kolfde ik nog 230 per sessie, vandaag maar 170. Jelmer drinkt ongeveer 180 per voeding, dus nog te overzien.

    Luiers: Jelmer zit al een poos in maat 3, ze hadden hem op het kdv vandaag een maat 4 aangedaan en zat ook prima, dus denk dat we binnenkort wel over gaan.

    Eten: Jelmer heeft gisteren en vandaag broccoli gehad en dat vind hij dus echt helemaal geweldig. Zijn mondje ging wijd open :D Courgette ging ook goed, tot nu toe vond hij alleen wortels geen succes, maar dat heeft hij als eerste gehad. Ga het volgende week gewoon weer een keer maken, misschien dat hij ze nu wel pakt.
     
  7. Gwn

    Gwn Fanatiek lid

    26 jan 2009
    2.206
    0
    0
    Noord-Holland
    @Nike: wat je zegt over het huis klopt natuurlijk. Nadeel is een beetje dat we eigenlijk hoe dan ook niet ons droomhuis zullen vinden, dat is nl voor ons echt niet betaalbaar in de buurten waar wij willen wonen. We moeten dus zeg maar het beste alternatief vinden, maar dat is dan wel moeilijk, omdat je idd 'weg' wil zijn van een huis, maar die kans is dus niet zo groot (we hebben ook wat 'eisen' nl, en die vind ik voor de kids bijv. belangrijker).

    @Kwebbel: leuk joh, dat ie dat allemaal zo lekker vindt! Amy vindt tot nu toe vooral fruit erg lekker, groente niet zo. De bruine bonen vandaag (potje) ging er dan wel weer goed in, maar broccoli enzo moest ze nog niet veel van hebben. Courgettes zijn trouwens ook een goed idee! Ga ik binnenkort ook maken.
     
  8. Amaryllis

    Amaryllis Fanatiek lid

    24 aug 2008
    3.708
    4
    38
    Nee he, had ik een heel bericht getypt, valt de laptop uit! Alles weg, balen! :x Daarna heb ik Imee op bed gelegd, en nu weet ik niet zo goed meer wat ik allemaal had staan...ehm...even in t kort dan, misschien heb ik morgen meer tijd.

    @ Boxkleed: Wij hebben er een van maisy! Je weet wel, dat witte muisje. Mn moeder heeft de stof meegenomen uit schotland, en er een boxkleed-quilt van gemaakt, hij is ontzettend leuk geworden! :) Imee spuugt eigenlijk nooit dus hij is nog niet in de was geweest, maar hoe doen jullie dat als ie gewassen wordt? Hebben jullie er twee, of kan uk dan gewoon niet in de box?

    @ Luiers: Imee zit al een hele tijd in maatje 3, ik denk dat er al wel 5 pakken in dat maatje doorheen zijn gegaan. Op dit moment zit ie nog goed, maar het kan maar zo dat we overgaan naar maatje 4. Ik let eigenlijk niet op het gewicht, maar naar hoe snel ze doorlekken. En ik ben tevreden met het resultaat; de poep komt hier soms een centimeter buiten de luier, maar verder is nog nooit gebeurd! :D En die cm komt vaak doordat ie dan aan de randen toch net niet helemaal goed zat, of in de nacht als ze lang heeft geslapen en ie gewoon super vol zit. Nog 1 pak en dan ben ik door maatje 3 heen, gaan we gewoon 4 proberen. Als die te groot zijn kan ik altijd nog een pak in maatje 3 kopen ;)

    @ Kwebbelsnoes: Wat leuk dat Jelmer het allemaal zo lekker vind! Grote kans dat de worteltjes er binnenkort ook zo in gaan, nu hij aan de nieuwe smaakjes gewend is geraakt. Hoe krijg jij het trouwens fijn genoeg, lukt dat met de staafmixer? Ik heb vandaag een nieuwe gekocht, de oude is vorige maand gesneuveld dus tot nu toe hebben wij alleen nog maar potjes geprobeerd. Maar ik heb het idee dat Imee daar wat krampen van kreeg, dus nu al een week niks gegeven. Binnenkort wil ik het weer proberen, maar dan liever vers! :)

    @ Kolven: Ik kolf ook gewoon in eigen tijd hoor! ;) Helaas, tis niet anders, ik ben al lang blij als ik pauze heb...bij mij op t werk gaat dat altijd een beetje rommelig. Soms kan ik rustig aan doen, soms is er amper tijd om een broodje te eten. Ach ja, dan kan ik later extra veel kolven :p Je moet wat.

    @ Elena: Wat een leuke foto's! Vooral die van dat eerste hapje, haha :D

    @ Gwn: Wat jammer dat jullie nog niks gevonden hebben waar jullie beiden helemaal happy mee zijn! Lastig is dat, je kunt niet alles hebben maar het gaat wel om teveel geld om zomaar akkoord te gaan met minder...ik zou daar ook moeite mee hebben denk ik. Ik hoop dat er binnenkort iets beters voorbij komt, waar jullie je allemaal wel thuis voelen!
     
  9. rimar

    rimar VIP lid

    1 jul 2009
    15.674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Ik heb een reserve, oudere boxkleed, maar meestal was ik het kleed in het weekend als mark net in bed ligt uit, heb weekendstroom nl en dan leg ik hem te drogen op het rekje in de kamer, istie 's ochtends weer droog en kan zo de box in. En ik heb bij de Lidl een vloerkleed gekocht, dus in geval van nood kan hij daar ook nog op liggen, of in de wipstoel. Zal straks wat worden als de knuffels ook de was in gaan. Gelukkig heb ik inmiddels reserve exemplaren, kunnen die eerst in de was en dan later de andere, of net andersom, gewoon eerst kijken hoe het loopt
     
  10. rimar

    rimar VIP lid

    1 jul 2009
    15.674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Zo ben er ook maar eventjes, heb Mark gevoed en net in bed gelegd, afgelopen nacht heeft hij voor het eerst weer doogeslapen, hopelijk doet hij het deze nacht weer, is ook wel lekker. Ga nog beneden wat drinken en dan lekker naar bed, trusten alvast allemaal en tot morgen
     
  11. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Sorry dames, helemaal geen tijd gehad om te lezen :) Ben net thuis van een lange dag en ga zo lekker de bank op met manlief, een aflevering van the office kijken. Ben erg druk dus, maar wel lekker hoor :) Ben alleen wel snotverkouden. Vandaag trouwens weer wat bloedverlies gehad (meer dan 2 weken terug sinds de laatste keer) dus misschien zet de ongesteldheid nu eindelijk door!

    Wil (even ego ;)) wel even vertellen dat Pelle vandaag bijna 5 uur op het KDV is geweest en dat het wederom super is gegaan! Hij heeft goed gedronken (2 keer 150cc) en kort maar goed geslapen (1 keer 45 minuten). Verder was hij vrolijk en begon hij ook breeduit te lachen toen manlief hem kwam ophalen :) Vervolgens heeft hij thuis 1,5 uur geslapen (!!) en is hij 's avonds ook snel in slaap gevallen (!!). Ik dacht dat hij helemaal overprikkeld zou reageren, maar dat blijkt tot nu toe dus juist niet het geval! Hopelijk blijft dit zo, zou super zijn :)
     
  12. Amaryllis

    Amaryllis Fanatiek lid

    24 aug 2008
    3.708
    4
    38
    Nou mn 2e werkdag is achter de rug! De ochtend verliep een beetje chaotisch, want manlief was ineens ziek. Moest ik dus onverwacht de hond uitlaten (normaal doet hij dat altijd, ik ben verwend, ik weet het :)), ging het bovenslot van de deur niet open (hebben we een kwartier op staan morrelen) en er zat een dikke laag ijs op de voorruit van mn auto, dus ik kwam zowat hijgend bij mn moeder aan :p
    Nou goed, Imee was echt super vrolijk, ze bleef maar lachen! Ook bij binnenkomst, toen ze oma zag! :) Tot ze door kreeg dat ik mn jas aan hield, toen begon ze te brullen. Ongelofelijk, ik had niet verwacht dat ze dat nu al door zou hebben. Dus even gewacht tot ze lekker in de box lag te spelen, en toen er stiekem tussenuit gesneakt. ;) Werken ging lekker, leuke klanten en zelfs nog fooi gekregen. Bij thuiskomst bleek: Imee was inderdaad vrolijker, had lekker gespeeld en ook gelachen. Maar zodra het flesje melk ook maar in de buurt kwam zette ze het op een gillen! Mn moeder heeft het op alle mogelijke manieren geprobeerd, zelfs verwerkt in een papje met rijstebloem, maar nee hoor! Imee werd totaal overstuur, overstrekken, gillen, de hele rambam. En niet willen slapen, want ze had natuurlijk honger ;) Ze heeft de hele dag, vanaf de ochtendvoeding om half 8, tot ik thuis kwam om kwart over 4, niks gegeten en amper geslapen. Man man, wat een dramaqueen..

    Bij mij heeft ze toen ruim 180cc weg geklokt (normaal met moeite 120), en twee uur later nog eens. En ook vandaag is ze flink bezig de schade in te halen, eten en slapen, ze doet haast niet anders. Stiekem moet ik er wel om lachen, wat een eigenwijs meisje! Maar voor mn moeder was het niet echt leuk, ik hoorde van mn zusje dat die ook bij moest slapen...:)

    Ben benieuwd wat vrijdag gaat brengen!
     
  13. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    29 okt 2009
    5.925
    2.093
    113
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Boxkleed: Ik had er 6 (allemaal gekregen), heb er 3 zelf gehouden en de andere heb ik aan de opa's en oma's gegeven voor als Jelmer daar is. Dus heb er altijd wel eentje schoon.

    Amaryllis: Ik heb een babycook en die pureert ook en daar wordt het echt superfijn mee, geen stukjes of wat dan ook, gewoon een mooie gladde puree. Op mijn werk gebruiken we een staafmixer maar daar krijg ik het idd lang zo fijn niet mee.
     
  14. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Hoi iedereen,

    Ik wou even zeggen ,dat ik er nog wel ben hoor. :)( ik ben zelf al een paar dagen niet fit ( aanhoudende buikkrampen en diarree) Morgenochtend ga ik even bijlezen en reageren!!!

    Iedereen weltrusten voor vannacht!
     
  15. paloe

    paloe VIP lid

    13 jan 2010
    7.473
    1
    0
    werkende student
    Doglover oeh spannend!
    Chikai wij doen de boxkleden gewoon in de was, volgens mij kan het ook gewoon. Als ik jou was zou ik hem gewoon in de wasmachine doen, door het centrifugeren gaat er al een hoop vocht uit, meer dan als je hem uitwringt. Als je toch beslist hem met de hand te wassen, kan je m altijd nog alleen centrifugeren in de machine;) En dan bijvoorbeeld in het trapgat hangen, daar stijgt de warme lucht dus droogt het sneller;) En ik gebruik hier ook het handwasprogramma voor kwetsbare dingen

    Skatjuh hoe ging het met de heupecho?kreeg je meteen uitslag? Oh, ja dus, wat fijn!

    Elena ohja! Dat heb je weleens verteld! Leuk zeg! Wow wat ziet hij er al oud uit! Wat supergeweldig dat hij zo goed heeft gegeten!

    Rimar sterkte voor je stiefvader! Wel lekker dat je zo luiers hebt kunnen inslaan!

    Nike fijn dat je er weer bovenop bent!

    Gwn wat voor huis hebben jullie nu dan? En naar wat voor huis hebben jullie gekeken? Wel jammer dat je man niet net zo enthousiast was als jij!

    Luiers: Liam zit nog in 2, maar volgende pak wordt wel 3J Al zit de 2 nog prima en hij lekt ook niet door.

    Tessa beterschap meid!

    Pff met Liam naar de huisartsenpost geweest, hij heeft vandaag nog maar 300 cc gedronken en vreselijk veel gehuild. Hij heeft ook al 3 dagen niet gepoept, terwijl hij met de lactulose normaal gesproken wel elke dag poept. T leek allemaal nogal vol te zitten en dat zou volgens de arts de reden kunnen zijn dat hij niet wil drinken (hij raakt volledig overstuur als de fles in de buurt komt..) dus nu hebben we clysma’s voor hem meegekregen. Toen we thuiskwamen dronk hij echter 100 cc en werd daarna heel rustig en vrolijk dus we hebben hem nog geen clysma gegeven..
    Gelukkig gaat het met Olaf nu wat beter, nog wel heel erg verkouden, maar hij heeft vandaag niet meer overgegevenJ

    Slaap lekker meiden!
     
  16. Chikai

    Chikai Fanatiek lid

    28 dec 2009
    3.265
    0
    0
    juf!
    Noord-Brabant
    Weet je waar ik me weleens druk over maak, dan lees ik jullie berichtjes en dan denk ik “Ben ik niet veel te laat met dit, of is Thijs niet te laat met dat…”….. Ben ik niet te laat als ik pas met 6 maanden begin met groente/fruithapjes…..? Dan weet ik wel dat dat niet zo is, maar dat vind ik weleens lastig…
    Dan voel ik me soms echt zo'n bezorgde moeder die te weinig van dingen vanaf weet...

    Wanneer worden kindjes eenkennig? We waren vanmiddag op kraamvisite, Thijs kijkt naar de vrienden van ons en het werd echt zo’n pruillipje met als gevolg dikke tranen. En bij ons was alles weer goed…

    Yukl: fijn dat het met Pelle vandaag op het kdv ook goed is gegaan! Heerlijk! Hopelijk maakt hij ook een goede nacht! Thijs heeft zowaar bij manlief vanochtend 2 uur geslapen, ’t is toch niet eerlijk he….

    Amaryllis: jeetje, die Imee, die kan er wat van!! Ik moet wel lachen om je verhaal, wat zo’n kleintje al niet teweeeg kan brengen!

    Paloe; ach, die Liam… Wat sneu zeg. Hopelijk komt alles weer goed op gang!



    All: bedankt voor de boxkleed-wastips! Zal het eens gaan proberen, eerst maar eens onderzoeken of ik ook met de wasmachine handwas kan doen...



    Weltrusten!
     
  17. Elena22

    Elena22 VIP lid

    10 feb 2010
    8.115
    1.800
    113
    Kraamverzorgende
    Goedemorgen allemaal!

    @Chikai; Je bent echt niet te laat of overbezorgd, je doet waar JIJ (en je baby) je goed bij voelt. En dat is toch veel belangrijker dan alles tegelijk doen met "de rest" ?! Wat betreft eenkennigheid; Ik heb begrepen dat ze met 8/9 maanden echt zo'n fase hebben maar het kan al eerder hoor. Op het cb zeiden ze dat Damian zo snel was in zijn ontwikkeling en daardoor ook al vroeg eenkennig kon worden, misschien ook zo met Thijs? Leuk he zo'n pruillipje :D Vind dat zo uberschattig ;) Succes met het boxkleed!
    @Paloe; Arme Liam :( Hopelijk voelt het mannetje zich snel beter en hoef je de klysma niet te gebruiken. Gelukkig dat Olaf zich wat beter voelt. Ja, ben best wel trots op mijn kleine grote man :D
    @Yukl;Oh wat fijn zeg dat Pelle het zo goed heeft gedaan op het kdv! Valt er dan niet een hele last van je schouders?
    @Amaryllis; Wat een eigenwijs meisje heb je toch ;) Krijg je later nog heel wat mee te stellen :p Gelukkig ging het huilen ietsje beter, nu alleen nog het drinken!
    @Zieken; Allemaal beterschap!
     
  18. Reina5

    Reina5 Fanatiek lid

    1 jun 2010
    1.153
    0
    0
    @Chikai Kan het me heel goed voorstellen van je bezorgdheid. Nee, je kindje doet niets te laat, maar alles op z'n eigen tempo. Pas als het heel erg gaat afwijken van de standaard hoef je je denk ik zorgen te gaan maken. Het is vooral belangrijk dat jij leert op je gevoel af te gaan voor wat jouw kindje nodig heeft (denk ik).
    Heb gelezen in een boek ontwikkelingspsychologie dat eenkennigheid vanaf 6 maanden komt.
     
  19. Reina5

    Reina5 Fanatiek lid

    1 jun 2010
    1.153
    0
    0
    @hier Mark ligt steeds meer als hij wakker is heel hard geluiden te maken, van die langgerekte tonen zeg maar in een flink volume :D:D. Hij is dan heel uitgelaten :). Leuk toch :D
     
  20. Gwn

    Gwn Fanatiek lid

    26 jan 2009
    2.206
    0
    0
    Noord-Holland
    Goeiemorgen!

    Moet het ff heel kort houden, ben op het werk :).

    @Chikai: ik sluit me volledig bij de rest aan, maar ken je gevoel wel hoor!

    @Eenkennigheid: ik had ook begrepen met een maand of 7/8, tenminste, dat zeiden ze op het KDV bij de rondleiding, dat je ze beter niet in die periode pas kan brengen, maar liever er voor of erna. Hier merk ik wel aan Amy als ze erg moe is, dat ze dan eigenlijk geen vreemden kan hebben, maar verder lacht ze naar iedereen zowat ;).

    @Boxkleed: hier ook 3 stuks, voor als er 1 in de was is, en ook omdat ik er vaak 1 op de grond leg, dan heeft ze voor mijn gevoel wat meer ruimte en ziet ze weer eens wat anders. Gooi ze ook gewoon in de wasmachine.

    @huis: ach, het komt wel. Vind het alleen lastig dat ik zo moeilijk hoogte kan krijgen van wat mijn man wil, dat weet ie zelf nl ook niet zo goed geloof ik, behalve dan wat onbetaalbaar is ;). Ik maak me ook gewoon te druk denk ik, ik zie me straks al met Amy en een dikke buik tussen 2 huizen in zitten zeg maar, terwijl ik nog niet eens zwanger ben! :p. Het zal allemaal wel loslopen, maar als ik eenmaal iets in mijn hoofd heb, en dan vooral zo iets groots, wil ik ook dat het snel geregeld is. :)

    Dat was het voor nu even, fijne dag allemaal.
     

Deel Deze Pagina