Ricmar, ik zou niet van je temp uitgaan.. je kunt je lichaam heel goed. Als je baarmoeder laag is en je afscheiding veranderd van vruchtbaar in creamy dan lijkt het er op dat je eitje idd gesprongen is Misschien had eitje iets meer tijd nodig om te stijgen en vliegt je temp morgen de lucht in
@Truus, Wat spannend! Hopelijk zet het allemaal door en mag je vandaag nog je kindje in je armen sluiten! @Ricmar, Positieve ovu test en zelfs rekbaarslijm wil niet zeggen dat er een eisprong is geweest. Je temp had al moeten stijgen.
@Tinkerbel Gelijk heb je hoor, als je gevoel zegt dat je de test moet doen dan moet je dat ook doen. Succes vandaag! @Richmar He een bekende uit een andere topic waarin in schrijf Uit je kaartje kan ik ook niet echt een eitje halen. Maar ik heb de geloof in temp kaartjes/ovu testen gauw naast mij neer gelegd want ik ben meerder malen bedonderd door kaartje of ovu test. Hoop dat je gewoon je ei hebt gehad en dat er een mooie bevruchting komt/is! @Truus AAAAAAHH jaaaaa beebje van Truus je hebt goed geluisterd gisteren naar mij!! Ooo wat een spannend en gek idee dat jullie vandaag papa en mama worden! Heeeel veel succes meis, je kunt het!!! Gister was beebje heeeel druk, heerlijk golvende bewegingen toen ik op de bank zat, de hele avond en manlief heeft eindelijk de golf beweging gezien. Deze mama is weer helemaal happy en onwijs verliefd haha
@Truus, Zet hem op! @Adora, Weer echo's op papier! Ga proberen om ze goed op foto te krijgen voor de nub.
Echo's staan in mijn mapje. Was leuk om de kleine weer even te zien spartelen. Nekplooi is mooi dun, nu uitslag van het bloed afwachten.
Ooooh Truus spannend!!! hoop zooo voor je dat het doorzet!!! Adora, verdrietig van het 2de kindje maar gelukkig doet het eerste kindje het wel goed!! Tinkerbel succes vandaag! laurise, wat fijn dat je je beeje weer goed voelt maar is idd heel normaal hoor dat je hem/ haar minder voelt (ik moest toen op het eind bellen zordra ik de beeb meer als 5 uur niet voelde, dus ik zat regelmatig in het zkh aan de extra ctg's (bovenop die 2 a 3 in de week van de controle) Ja ik heb er last van als ik eraan kom, ben nu net van me ongi af dus zal het vandaag of morgen wel merken met sex....?! haha Nenna, ik hoop zo erg vreselijk dat het voor jou nog raak mag zijn deze of volgende maand! het is jullie zo erg gegund!!!! Thirska en hvj hoe gaat het met jullie? Hier alles zijn gangetje!
TRUUUUUS..........you go Girl super spannend......hopelijk zet het door. mag je snel van je beebje genieten
Tinkerbel, fijn dat de nekplooi dun was... ik ga eens naar je foto's kijken Ik ben benieuwd wat ze in het Nub-topic zeggen
MamaP, wat balen dat het vanzelf moet genezen, ik hoop voor je dat je er niet te lang last van hebt en ook niet met de sex . Tinkerbel, fijn dat het goed met je gaat. Fijn dat de echo foto's goed zijn. Wanneer krijg je de uitslag van de bloedtest? Nenna, lieve meid, ik hoop zooo voor je dat het het deze ronde of de volgende lukt. Ik snap wel dat je dan van deze site af gaat, maar vind het wel heel erg jammer. Ik ga nog harder dan anders voor je duimen . Adora, heel verdrietig dat 1 beeb aan het verdwijnen is... Wel fijn dat het met je andere beeb goed gaat. Mooi echo foto . Ricmar, tja moeilijk te zeggen. Je kaartje zegt geen ei, en je symptomen wel. Ik hoop dat je snel meer duidelijkheid krijgt. Ik kan er zo ok even niets van maken, sorry. Truus, whaa spannend al weeen. Wel balen dat je nog niet veel ontsluiting hebt. Maar het begin is er. Succes meid . Laurise, haha fijn dat je weer op je roze wolk zit. Lekker genieten hoor .
@Jerina, Dankje! Volgende week donderdag de uitslag van de bloedtest. @Adora, Ik denk een jongen. Wat denk jij? Vind het wel erg moeilijk haha
Ja, ik denk ook een jongen (als ik naar de 2e echo kijk) maar het kan net zo goed de navelstreng zijn, haha.. Hier een foto van jongens en meisjes-nub:
Even een update van mij, vk is om 12 uur weer geweest, helaas slecht nieuws. De weeen hebben helemaal niks gedaan, terwijl ik toen volgens haar toch al wel zeker 2 a 3 centimer ontsluiting zou moeten hebben. Vervolgens heeft ze mij met 2 paracetamols in een warm bad gezet maar de weeen zijn er eigenlijk niet erger of minder op geworden. Ze komen nu om de 3 a 4 minuten maar lijken wel in duur wat afgenomen te zijn. Pff wat een hel dit zeg, al vanaf vanacht 4 uur weeen zonder eigenlijk enig resultaat.. Als het goed is komt ze tussen 3 en 4 weer langs, mag toch hopen dat ze dan beter nieuws heeft.. Tinkerbel, mooi echo en fijn dat de nekplooi mooi dun was!
@Tinkerbel Fijn dat de nekplooimeting goed is! Wat een mooie echo foto's! Heerlijk he om weer te zien! Nog even de bloeduitslag afwachten en dan lekker gaan genieten. @Mamaprinses Goed bezig betreft het bericht van Truus haha. Fijn dat jij ook bevestigd dat het zo hoort, en beebje heeft mij inmiddels gehoord want gisteren en vandaag weer erg actief en inderdaad op het eind moet je het goed in de gaten houden. Vervelend dat het zo'n pijn doet als je er aan komt, fijn dat je ongi weer over is, klussen maar @Truus Oooo hopelijk is het inmiddels wat meer! Je kunt het! Zet hem op! @Jerina Ja heerlijk, ik straal weer van alle kanten! @Adora en Tinkerbel Heb ook een tijdje nub foto's gekeken maar ik vind het maar lastig om te zien, alleen bij een wc shot weet ik het inmiddels te herkenen haha. Morgen lekker met schoonmams de gordijnen op maat maken, naar de babydump voor de maxi-cosi en hemelstok. En vandaag heeft heel luxe mijn schoonmaakster beebjes kamer schoongemaakt (raam gelapt, meubels schoongemaakt, gedweild etc.) Nog 7 weekjes werken...