Ik vind die marcel maar eng. De manier waarop hij over een "gezin" praat ieuw, krijg er de kriebels van. Kan me heus wel voorstellen dat mannen een kinderwens kunnen hebben, maar hij slaat wel heel erg door! Brrr, krijg er echt een naar gevoel bij
Ik vond net een stukje op internet: Na de uitzending van afgelopen zondag bleven veel kijkers met vragen over Marcel en Ksenia uit Boer Zoekt Vrouw. De Poolse, die door de boer gekozen werd als zijn vrouw, gaf toen duidelijk te kennen dat er wat haar betreft geen sprake van liefde was. Toch verschenen eerder al berichten in de media dat buren van de aardappelteler hadden gezien dat de twee samenwoonden. Hoe zit het nu? Ksenia blijkt Marcel na de opnames toch nog een kans te hebben gegeven. Ze is zelfs bij hem ingetrokken, maar het mocht niet baten. Na een week of 2 heeft ze haar koffers alweer gepakt. Hij heeft mij niets verteld over de reden van haar vertrek. Zulke gesprekken voer ik niet met Marcel. Maar hij liet wel weten dat hij niet meer met Ksenia samenwoont, vertelt een bron uit Marcels nabije omgeving aan de Telegraaf. Dorpsgenoten leven met de 44-jarige agrariër mee. We vinden het sneu voor Marcel dat Ksenia hem heeft afgewezen. Je kon zo duidelijk zien dat die man tot over zijn oren verliefd was. Het is meer dan jammer.
Ik heb alweer zin in volgende week hoor Richard en Annemieke vond ik erg leuk samen. Ik moest af en toe wel om 'm lachen. Hij laat zo overduidelijk merken hoe gek hij op haar is. Frank en Anita vind ik ook leuk bij elkaar passen (hoewel ik er eerst anders over dacht). Ze zijn duidelijk erg gek op elkaar. Gijsbert en Femke ook helemaal leuk! Voor Annemarie vind ik het een beetje sneu want wat is die Adriaan een rare zeg! Het is echt zo'n droge, chagrijnige, negatieve, vage kwast. Ze had veel beter met Harry op vakantie kunnen gaan! Aan Ksenia kon ik al wel merken dat ze niks voor hem voelt. Maar ik vraag me dan wel af waar het vandaan komt dat ze nadien toch bij hem was ingetrokken (schijnbaar is ze er nu alweer weg). Ze zag blijkbaar wel iets in hem want ze heeft niet voor niks op het programma gereageerd. Maar ik denk dat ze het nog te moeilijk heeft met haar overleden man. Wat logisch is want ze is pas een jaar weduwe.
O bedoelde hij dat?? Zo had ik het niet begrepen. Maar alsnog vind ik hem niks. Hij is zelf ook afstandelijk. Ik krijg geen hoogte van hem. Beetje raar dat hij gewoon helemaal niks meer zegt als ze hem op het strand iets vraagt.
Ik ben ook erg benieuwd naar de laatste aflevering volgende week Die Richard vond ik al een engerd bij de eerste aflevering en dat gevoel is niet weggegaan. Jakkes die man is zo nep! Vind het maar een eng mannetje.
Het is trouwens wel grappig dat Frank aan de ene kant een baasje is maar aan de andere kant binnen no time met de lip staat te trillen
haha dacht je dat het echt was. Zou zo maar kunnen, arme ziel. Goed gemaakt hè? Lijkt net echt Oh de link werkt niet echt meer, hij gaat nu naar het laatste filmpje van lucky tv.
Ja ik zat idd vol aandacht te kijken en luisteren..Pas na:hand in de broek had ik t door... heb ooit eens zo een 'schrikfilmpje' gezien.sindsdien ben ik wat schrikkeriger Hey Happy! ja ben ik het wel mee eens...marita wou wel... ieuuww , het idee
Ik wel, hij krijgt een koekje van eigen deeg. Die andere dames waren helemaal gek van hem, net zo gek van hem als hij van het idee 'ik wil een vrouw' opzich. Alleen dat was blijkbaar ergens niet goed genoeg voor hem.
Adriaan: "wat is in hemelsnaam een aubergine??" Annemarie: "Dat is een aubergine-kleurige vrucht." WHOEOEHAHAHAHA!! Die dialogen tussen A&A werkten toch wel erg op mijn lachspieren! En dat Adriaan uiteindelijk op het strand nogal bot overkwam kon ik helemaal begrijpen: hij had zovaak hints gegeven, maar kreeg nooit response van haar. Haar laatste toenaderingspoging luidde als volgt: "(...) maar we kunnen toch nog wel eens een keer een bakkie doen ?" Jaaaaaaaaaaaaaaa zo gaat dat in z'n werk Annemarie!!
Ja en nee, ze had eerder al aangegeven dat ze nog niet verliefd was maar dat het evt wel zou kunnen komen, maar ja verliefdheid kun je volgens mij niet afdwingen of oproepen. Marcel wist dat en koos toch voor Ksenia, omdat hij haar leuker vond dan Marita. Hij wilde Ksenia de kans geven verliefd te worden ofzoiets en ja, dat is niet gelukt, jammer voor hem. Dat is het risico wat hij genomen heeft (is mijn mening hoor) En als hij voor Marita had gekozen hadden we waarschijnlijk ook commentaar gehad zo van, het was zo duidelijk dat hij Ksenia leuker vond maar omdat Ksenia geen zekerheid kon geven of ze verliefd zou kunnen worden op hem, koos hij maar voor 2e keus Marita, want die was wel verliefd op hem, had ik dan weer geen eerlijke keus gevonden eigenlijk
HAHA, heel gezellig bij Annemarie! Moest zo lachen zondag, die Annemarie en Adriaan... "wat is dat?""knoflook" "ohhhh, dat moet ik niet hoor" Woohaah! "welke zee is dit eigenlijk?" "we hadden het nog in het vliegtuig gezien, iets met de medi...???? " Ik vond het echt bijna pijnlijk, die 2.
leuk mopje: Boer zoekt vrouw Een van de boeren van "boer zoekt vrouw" ging trouwen Grote bruiloft tot laat in de avond Na het feest voor het eerst naar bed met nieuwe boerin Boerin ligt naakt in bed ,en zegt : ik heb het koud Boer haalt een deken en ligt het over haar heen Boerin zegt : ik heb het nog koud Boer haalt nog een deken en ligt dat er ook nog over Boerin zegt: vroeger thuis ging mijn vader op mijn moeder liggen als zij het koud had ! Boer zegt : we kunnen die oude man s nachts om 3 uur toch niet uit z'n bed bellen ?!?