Hét 30+ kippenhok! Nu met stokverwarming!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Alexandra2008, Jan 26, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Meiden, ik kreeg geen berichtjes meer in mn mail dat er nieuwe berichten waren geplaatst. Wel van andere topics dus ik heb ook niet gekeken of er nog iets geschreven was. Ik lees nu net voor het eerst alles terug.

    Ik wil zeggen allereerst sprokkel, dank je voor je lieve woorden. Het is hier nu dus inderdaad gezond leven, sporten (auw, heb behoorlijk spierpijn nu) en afwachten en vooral heel hard hopen. Hopen, hopen hopen en ondertussen proberen te genieten van het leven. Iig bedankt dat je zo meeleeft!

    Alex, spannend meis! Gelukkig lijkt het nu toch de goede kant op te gaan,. super!!

    Ik heb inderdaad ook contact gehad met Rieanne, (niet inhoudelijk,), gelukkig is ze weer thuis.
    Ik weet eigenlijk niet zo goed wat ik ervan moet zeggen. Ik moet eerlijk zeggen Sanne dat ik fijn vindt dat het nu voor jou duidelijk is, en uitgepraat. Maar ik hou er een vervelend gevoel aan over. En hoe zit het bijvoorbeeld met Eternity? Weet zij inmiddels ook hoe het zit? Ik kan even niet gezellig doorgaan alsof er niks gebeurd is, daarvoor heeft het (blijkbaar) teveel indruk op me gemaakt...
     
  2. goofychick

    goofychick VIP lid

    Dec 31, 2007
    12,116
    0
    0
    Zuid-Holland

    Meiden ben ff niet geweest, maar dit is te ziek voor woorden wat hier gebeurd.......Sanne ik geloof je hoor!!!!!!..............er zijn kennelijk anderen die jullie kennen die moedwillig jullie op deze manier zwart proberen te maken dat kan niet anders.....succes om het allemaal op te lossen.

    Een forum hoort voor je plezier te zijn en niet om narigheid te krijgen, en een slecht gevoel erover te krijgen. Dit is ook de reden waarom ik er minder ben.
     
  3. goofychick

    goofychick VIP lid

    Dec 31, 2007
    12,116
    0
    0
    Zuid-Holland
    @Alex ik denk aan je, ook al ben ik er minder vaak.

    @marjolein, ik vind het knap en dapper dat je postitiever in het leven bent aan het staan, ik weet zelf hoe moeilijk dat is. GIRL POWERRRR!!!!
     
  4. Dank je meis! Ik doe mn best!
     
  5. Alexandra2008

    Alexandra2008 Fanatiek lid

    Aug 21, 2008
    3,438
    6
    38
    Female
    Almere
    @marjolein
    Knap hoor, dat je zo bent gaan sporten! En ik hoop HEEEEEL hard met je mee!
    Goed te horen dat Rieanne weer thuis is.
    Ja, ik denk dat we er allemaal wel een vervelend gevoel bij hebben. Maar ja, wat anders kan je doen dan de draad maar weer oppakken en hopen dat dit zich niet herhaald in de toekomst.
    Edit: Overigens weet niemand wat zich nu eigenlijk heeft afgespeeld, behalve de betrokkenen die het aangaat. (En misschien is dat maar beter zo.)

    @Goof
    Fijn weer wat van je te horen joh. Hoe gaat het met je?
     
  6. Dank je meis, je bent een lieverd!
     
  7. lentebloempje

    lentebloempje Fanatiek lid

    Nov 23, 2009
    1,411
    0
    0
    bejaardenverzorgende
    zuid holland
    Ben het wel met je eens. heeft mij ook een naar gevoel gegeven.
    Maar zo als alex al zegt om het te laaten rusten zijn ook wijze woorden.
    Wat voor mij denk ik ook gaat gelden is dat ik ook minder ga komen.
    is nu al 3 keer hommels geweest en waarom ik weet het niet.
     
  8. lentebloempje

    lentebloempje Fanatiek lid

    Nov 23, 2009
    1,411
    0
    0
    bejaardenverzorgende
    zuid holland
    Goof fijn om wat van je te hooren.
     
  9. Laten rusten... Ik weet niet of ik dat kan. Denk zelf ook wel dat ik er minder zal zijn. Ik vind het erg jammer.
     
  10. lentebloempje

    lentebloempje Fanatiek lid

    Nov 23, 2009
    1,411
    0
    0
    bejaardenverzorgende
    zuid holland
    Zag net dat de meiden die hier weg gingen een ander topic hebben opgestart bij de algemene clubs.
    Iets van dat jij jij mag zijn.
     
  11. lentebloempje

    lentebloempje Fanatiek lid

    Nov 23, 2009
    1,411
    0
    0
    bejaardenverzorgende
    zuid holland
    ik vind het allemaal ook naar. Ik snap ook niet wat wij gedaan hebben? waarom opeens zo hekel aan ons?
     
  12. lentebloempje

    lentebloempje Fanatiek lid

    Nov 23, 2009
    1,411
    0
    0
    bejaardenverzorgende
    zuid holland
    het is hier echt stil.:(:(:(:(:(:(
     
  13. Heb ik ook gezien ja..
     
  14. Denk dat iedereen even een beetje afstand neemt ofzo, ik weet het ook niet anders
     
  15. saskia33

    saskia33 Niet meer actief

    Ben er wel maar heb zitten twijfelen of ik er nog wat over wil zeggen of niet....
     
  16. Het houdt gewoon iedereen bezig, logisch ook.
     
  17. saskia33

    saskia33 Niet meer actief

    Kijk een forum is een plek waar mensen die elkaar over het algemeen niet kennen komen praten over iets wat gemeenschappelijk is (in dit geval zwanger willen worden).

    Daarnaast hoeven (maar kunnen er wel) er verder helemaal geen gemeenschappelijke interesses te zijn. De ene persoon zal je beter liggen dan de andere persoon.

    De een vertelt meer over zichzelf dan de ander (die bijvoorbeeld alleen maar over zwanger willen worden praat).

    Daarnaast mist het stukje nonverbale communicatie en is er een stukje anonimiteit waardoor berichten harder over kunnen komen bij anderen dan ze bedoelt zijn en dan kan het een en ander escaleren.

    Word er best verdrietig van. Maar om hier dan maar minder te komen is ook zo jammer.

    Edit: niet echt een doorlopend verhaal maar wat losse flodders die de afgelopen dagen bij mij opkwamen.
     
  18. Alexandra2008

    Alexandra2008 Fanatiek lid

    Aug 21, 2008
    3,438
    6
    38
    Female
    Almere
    Er is niemand van hen die gezegd heeft dat ze een hekel aan het hele kippenhok hebben. Het ging echt alleen om Sanne en Eternity. Als er nog meer meiden zijn met wie ze niet samen in het kippenhok willen zitten dan hebben ze dat in ieder geval niet uitgesproken.
    Het is hun keuze om zich af te splitsen van het kippenhok en samen verder te gaan en aan wat voor reden daaraan ook ten grondslag ligt, en wat je er ook van vindt, blijkbaar is dat hetgeen waar ze zich goed bij voelen en dat mag.
    Overigens ben ik wel via een pb geïnformeerd over het nieuwe clubje (ik weet verder niet wie nog meer), maar ik vind het kippenhok +het "nog steeds niet zwanger" hok wel genoeg om bij te houden zo.
     
  19. #2939 Lobi, Feb 24, 2011
    Last edited: Feb 24, 2011
    ...
     
  20. leonieke

    leonieke Niet meer actief

     

Share This Page