dora: gefeliciteerd!! verder heb ik niet kunnen bijhouden wat iedereen heeft verteld. Ik las iemand die nog onzeker is na de echo, dikke knuffel meis en hopen dat het nu wel goed gaat komen, maar als de gyn denkt dat het goed is, zal het toch wel?? ik ben zoooo moe, ik kan me niet concentreren, ben alles kwijt, erger me overal heel snel aan, bah... vriendje is naar school en als hij terug is, heb ik beloofd gezelliger te zijn, als het lukt. Gelukkig heb ik nu een goed excuus. moet nog van alles doen, maar heb gewoon geen zin...
wow! 24 uur niet gekeken en ben bijna een half uur aan het bij lezen Zijn er eigenlijk veel dames hier die mee doen met moeders voor moeders? Ikzelf doe ook mee, en ben ondertussen ruim 2 weken bezig. Vind het super om te doen! @Kyara; Mijn naam is ook die van mijn hond. Ik heb een Kelpie die Blinq heet @Misselijkheid; fijn dat je vandaag wat minder aanwezig was. Heerlijk!
ik krijg morgen visite van moeders voor moeders, vind het echt super spannend. zal de test morgen net zo knal zijn als van de week? Straks is het minder of niet en dan?? Pff ik kan me echt druk maken om zulke dingen. heb vandaag sowieso een stressdag, ben alles kwijt en voel me raar en gestressed enzo, pffff... zwangerschapsdementie en hormonen
Dames, begin er niet aan hoor.. Laat die poetsdoek liggen... ! Pffffff.. Nu eindelijk in de bank. Morgen 6 uurtjes werken en dan weekend Misselijkheid is wel verdwenen, heerlijke lasagna op!
Hoi dames ik kan jullie niet meer bijhouden hihi, misschien slaap ik gewoon te veel man man wat ben ik toch moe elke keer vorige week was ik juist nog zo lekker fit en was ik in huis lekker aan het schoonmaken maar nu pfff geen zin bah! Oja ik doe ook mee aan MvM en snap nie wat ze bedoelen dat je in deze periode zoveel moet plassen? normaal heb ik al niet veel, denk dat ik rond de 300 ml zit per dag en nu kom ik aan de 400ml ik drink best veel thee en andere sappen maar zo gaan die flessen ook niet hard Ik wil mij ook bij de oktober hyves aanmelden maar hoe doe ik dat?
Oh ja die slangen! Ik ben dol op slangen, salamanders, leguanen agamen enz enz enz!!! Alleen giftige vind ik niet zo prettig hahahaha! Maar met spinnen moet je niet aankomen hoor! Als die groter zijn dan een 20 eurocentmunt ben ik WEG
@mouse: balen zeg, ik kan me wel voorstellen dat je ongerust bent met jouw voorgeschiedenis. Hopelijk gaat het nu wel goed! @leeftijd en regio: 31 en helemaal in het zuiden van het land! @mvm: ik heb alleen een ketting gekregen.
Ik mocht kiezen uit een armband of een ketting, maar ik kon niet kiezen dus heeft mijn man voor mij de ketting gekozen haha de tas zou ik ook krijgen, maar alleen als ik het vol hield tot de 16 weken, dus is nog afwachten
Goedemorgen dames!!! hier heerlijk geslapen. was bekaf gisteravond en dus lekker optijd me bedje ingedoken. we zijn net wakker. vandaag niet veel in de planning wel ff huisje doen enz. x sap
Goedemorgen Dames, Hier ook heerlijk geslapen, hoop dat dat geld voor iedereen hier ? Heeft Zilver eigenlijk nog iets laten horen, zag bij voorstel-ronde dat ze nog had gereageerd, maar hier verder niet ? Sabrina begrijpelijk dat je niets doet ; eerst weer goed fit en beter worden.. Geniet van je bank vandaag Nou ik ga aan het werk.. Doei Dames..
Spokende peuter in bed gehad... Dus slapen? Nee niet echt Szusje belt net: Ik heb een heel licht streepje maar dat is toch niet posi? MAar de doktersassistente zie: streepje is streepje! En ik had echt SERIEUS net voor ik wakker werd gedroomd dat we samen testten en ze een dun streepje had en zei: Ik wacht effe tot wat de dokter zegt en ik maar juichen hahahahaha!! En nu belt ze met dit verhaal hihihihihi hoe typisch!!
Goedenmorgen, zilver,zilver.....euhm, oh gunst wat erg....naam zegt me wel wat. Geen idee eigenlijk. Sap, gaat het iets beter met je? Hyves-ladies, ik heb gereageerd en geaccepteerd. Werkende dames, werk ze! Hier: sinds gisteren cola aan het zuipen en ja ja, ik heb het idee dat het enigzins werkt. Ha ha ha,mijn dochter zegt net:"mama,wat lekker rustig he, zonder papa? Papa kletst de hele tijd, daar wordt je moe van he?" Snoesie! Hier ook weinig op de planning (what's new?), ben al blij dat ik de dag weer door kom....jeetje, wat dramatisch. Misschien moet ik mezelf toch maar een schop onder de kont geven (ach,zo lenig ben ik niet...).
hahahah ;licht streepje niet zwanger nou dan meld ik me weer af. kijk maar ff in me album na de eerste testen. x sap
ja ben gelukkig weer aan de betere hand. nu alleen nog aankomen maar gaat wel lukken de komende maanden. verder voel ik me top. x
Goedemorgen dames! Hier goed geslapen: de oudste was om 7.45 uur wakker. Keurig toch? @Finnefant: gefeliciteerd met je zus! Wat bijzonder dat je erover hebt gedroomd. Hier een beetje hetzelfde: m'n zusje belde een week voordat ik kon testen dat ze had gedroomd dat ik zwanger was! @mvm: ik mocht ook kiezen uit de ketting en de armband (heb voor de ketting gekozen) en de tas werd opgestuurd als ik het tot 16 weken vol kon houden. Ik kreeg ook een lief nachtlampje. @Sabrina: fijn dat je je weer top voelt! @leeftijd en regio: ik ben 27 en woon in het noorden/noord-oosten van het land. Vlakbij Emmen.