@Debende, succes vanmiddag! Wat naar, bah.... Ik heb dat ook eens gehad, inwendig onderzoek wat dan zo pijnlijk is!!
even snel een reactie van mij: net terug van sporten en val bijna neer van de honger! Jeetje niet normaal..... ga zo ook even testje doen ofcourse en dan 14.00uur accupuntuur maar weer... benieuwd of ik weer zoooo moe word ena.. de bende, jeetje wat vervelend! Hoop dat je vandaag nog wel wat meer weet... is niks om zo het weekend in te gaan Sterkte!
Oke dacht dat jij het over het algemene had zeg maara @ALL: uhmz hij ligt te drogen hooor.... maar ik kan al wel verklappen dat bm lager zit als dat hij gister zat (kon ik hem niet voelen) en weer eggwhite en hij voelt zacht aan.... ennuh nu ik naar het streepje kijk (ook al moet hij nog verder drogen) zie ik dat hij al heel donker is! Dus "gewoon" morgen (cd12) me piek en cd14 me eitje Pffff gelukkig!
@Bb, wat fijn dat je ei dus lekker op tijd is.... Zoals ''normaal'' bij jou is dan.. Ik zou willen dat ik zo'n strakke cyclus had ..
mijn baarmoeder staat altijd juist hoog bij ei sprong dan kan ik er niet bij met de inseminatie ook extra canule nodig om hoog te insemineren.
Ja dat geluk heb ik dan weer wel, en wat dat betreft mag ik ook niet klagen mijn piek is altijd dag 11-14 en mijn ei springt dan altijd dag 12-15 Meestal geeft FF mijn eisprong aan 2 dagen NA de 1ste posi ovu.... Ik ga zo voor ik ga douchen even een cb digi doen, want ik twijfel of die al posi is of niet jullie horen van me.........(als je er behoeften aan hebt dan he hahaha)
Ooh echt jah? Nee die van mij is lager dan dat merk ik altijd ook met de seks en de rest kan ik er nooit bij, de gyn+ha zeiden ook al dat hij in de "normale" stand zooo hoog zat... (was beide keren na mijn ei
als het goed is moet vlak voor je eisprong en tijdens je eisprong je baarmoeder hoog staan is wat ik altijd heb begrepen, ver weg van de uitgang/bacterieen...
even google geraadpleegd De baarmoederhals: in het eerste deel van de cyclus is de baarmoederhals gemakkelijk met je vingers te voelen. De consistentie is dan stevig en je voelt een kleine opening. In de dagen voor de eisprong komt de baarmoederhals onder invloed van oestrogeen hoger/dieper in de vagina te hangen en is dan moeilijker te bereiken. De consistentie wordt weker en de opening wordt groter. Na de eisprong zakt de baarmoederhals weer en wordt weer steviger. Zorg ervoor dat je de baarmoederhals altijd in dezelfde positie voelt. Als je de stand en de consistentie van de baarmoeder gedurende een cyclus gevolgd hebt kun je de volgende cyclus goed bepalen wanneer de vruchtbare periode aanbreekt.
Ja, prcies. Dit is ook wat ik ervan weet. Alleen heb ik pas 2 dagen ''gevoeld''... Dus ik heb nu geen idee hoe IK ervoor sta...... Of m'n ei daadwerkelijk eraan komt of zo.... ik weet het dus niet.. Maar je hebt wel gelijk!
Dag meiden!! @Ricmar jeetje wat een stijging!! zo zien we ze graag luid en duidelijk!! @Dimmel hmm jou temp schommelt wel heel erg zeg... volgens mij weet jou lichaam nog niet helemaal wat die wil! @BB suc6 bij de medicijnman En lekker klussen dus!! @ lily dat is wel een hele korte ongi. Ik vermoed dat er nog meer gaat komen. Denk niet dat je nu al "schoon" bent van binnnen.. @pindakoek zoals ricmar al zei.. ik hoop dat het nog even duurt want anders heb je wel een hele vroege ei en misschien is die dan nog niet volgroeit. @ikke vandaag zelfs 38.1 ziekjes dus ff kiijken of me temp vanmiddag beter is... @debende jeetje meid zit je niet mee he! Nu die pijn.. ik hoop dat de dokter er iets mee kan want krom lopen van de pijn is ook niet echt lekker. Heb je geen pijstillers gehad van de ha zelf? Paracetamol is als je krom loopt niet genoeg! @all ik lig ziek op bed... voel me zo beroerd he... koorts, hoofdpijn, verkouden en super schor... dus ja me temp kaartje maar even niet ingevult! Hopen dat het snel allemaal weg gaat want ziek zijn is echt niks voor mij... heb nu wel alle tijd om jullie te vervelen
dames even een vraagje stel dat gisteren pas eitje is gesprongen, maken de zaadjes van zondag nacht of te wel maandag ochtend vroeg en de zaadjes van dinsdagvond nog een kans??
In mijn Anatomie boek en op wiki stond het zelfde: Levensduur sperma Als sperma niet in de vagina terecht komt, dan heeft het een levensduur van ongeveer 5 minuten. Het is echter wel degelijk mogelijk dat zwangerschap ontstaat omdat sperma indirect in de vagina terechtkomt, bijvoorbeeld door een vrouw met een vinger te bevredigen waar nog sperma aan kleeft. Het is daarom zaak om, wanneer zwangerschap niet gewenst is, ook indirect contact van de vagina met sperma te vermijden. Spermacellen die direct tijdens de geslachtsgemeenschap worden ingebracht leven meestal 24 tot 48 uur in de baarmoeder. Er zijn echter uitzonderingen bekend van zaadcellen die na vier tot vijf dagen nog in leven waren. Factoren als stress, alcoholgebruik en roken hebben invloed op de levensduur van sperma.
missas wat raar want binnen een uur moet je sperma brengen naar het lab bij IUI of bij zaadonderzoek, het kan dan toch niet al dood zijn?? Ik heb wel een gelezen dat zaadjes langer leven, maar er zou dan nu ca 48 uur tussen kunnen zitten bij mij en ben bang dat ik te vroeg ben geweest. wel raar want zondag was ovu test bijna positief en maandag knal hij, dinsdag weer stuk lichter.. dus piek geweest, dus zou ei toch eerder gesprongen moeten zijn dan donderdag?
Nou, geen blaasontsteking en niet zwanger! alleen verhoogde zuurgraad. wat er nu gaat gebeuren hoor ik straks als de huisarts terugbelt. wordt vervolgd!
Gelukkig heb je geen blaasontsteking! En jammer dat je niet zwanger bent!! We lezen weer mee straks..