Prima ! Al is mijn arbeidsethos niet zo sterk vandaag...zit alweeeeer op ZP . Okee, nog maar even uurtje aan de slag dan!
Hier alles goed hoor. Weer bloed geprikt zit nu op 5.1 nog een keertje en dan zijn we klaar. Hoe is het met jou?
Fijn dat de suikerwaardes goed blijven zeg! Prik je jezelf vandaag? Hier opzich alles goed. Nog steeds veel pijn door bekkeninstabiliteit, maar dat is nu eenmaal niet anders. Wil veel meer doen dan ik kan, voel mij verder namelijk prima. Controles etc tot nu toe ook gewoon goed. En mevrouw beweegt en groeit goed. Nog 3 weekjes en dan verlof!
Het ziekenhuis prikt me elke keer. Niet dat ik het niet zou kunnen maar laten we het maar op de officiele manier doen toch? Wat balen dat je zoveel pijn hebt van de bekkeninstabiliteit. Je moet echt rustig aan doen hoor ook al voel je je prima. Later kan je daar spijt van krijgen en dat wil je niet. Wow nog maar drie weekjes!!! Gaat hard he. Ik ook nog maar 5. Als ik het zo neerzet denk ik wel van dju het gaat wel erg snel dichterbij komen. Maar merk ook al dat het werken zwaar word hoor. Hey meis doe alsjeblieft rustig aan oke?
Bedankt voor je uitleg!! Ik ben met mijn mk ook wel erg goed geholpen. Ze namen elke keer alle tijd voor me terwijl ik vaak te laat geholpen werd. Ik had ook niet het gevoel weggekeken te worden. Alleen die fertiliteitspoli liep niet zo soepel... Dinsdag weer een afspraak dus nog maar even afwachten. Maar het kan nooit kwaad je alvast te orienteren op alternatieven
Wat klinkt dat heerlijk, nog maar 3 weekjes en dan verlof.....Ik nog 5 en helaas 5 hele drukke ben ik bang..... Goed dat je suiker op orde is Fem!
Nog een keer prikken en dan weten we het helemaal zeker. Ik ook nog 5!!!! Ik wilde eigenlijk met 36 weken maar dat moest ik maar uit mijn hoofd zetten van het ziekenhuis. Daarvoor is het werk wat ik doe lichamelijk veel te zwaar. Dus dan zijn we tegelijk Sanne
Femme, wat fijn dat je suiker in orde is! Bij mij hebben ze het maar 1x geprikt (is natuurlijk ook wel weer 3 jaar geleden, maar ik hoefde gelukkig geen suikerwater te drinken) Saffron, balen dat je nog zo veel pijn in je bekken hebt. Wel lekker, verlof over 3 weken! Sanne, 5 weken vliegen ook zo voorbij, daarna kun je ook gaan genieten van je vrije tijd voor de hektiek
Ik vind het sowieso de laatste weken heel erg snel gaan....Nog maar een week of 9 en dan is mijn moppie er....
@Marjo fijn dat je weer bij de site kan! Lekker dat je dat je beter in je vel zit. Top! @Femmel dat zijn prachtige waardes! Lekker dat je toet weer gemaakt is, idd zal wel weer even duren voordat je hem vertrouwt. Heerlijk nog even en dan met verlof dat gaat snel zeg. @Sanne fijn dat het voor jou duidelijk is. En idd bij jou gaat het ook snel zeg, nog even... Hier gaat het prima, vermoeidheid wordt minder, broeken zitten strak had op werk een maat groter genomen maar dat is net een tent, wilde nog niet aan de positiebroeken want dat zijn helemaal van die onflatteuse dingen.
Wat is het hier rustig??? Joehoe, Kippies..... Waar zijn jullie??? Er is toch niets bijzonders op de tv? Hebben jullie nog een leven naast het forum?
Slaap lekker kippetjes. Zal ik het hok dan maar op slot doen en de verwarming wat lager zetten. Doen jullie zelf de lampjes uit?
Goeiemorgen ! Oma is vannacht binnengeslopen !!! Gelukkig net voor de vakantie, en ik hoop dat de vakantie zelf voor een beetje ontspanning zorgt !!! En wie weet nog wel meer! Fijn weekend voor iedereen ! liefs suus
@Nanette: nog gefeliciteerd met je verjaardag! @Femme: wat een geruststelling dat de suikertest ok was! @Suus: lekker dat oma op tijd is. Nu maar voor een mooi Afrikaans kindje! Wanneer gaan jullie eigenlijk weg? En best wel lang toch? @Natas: fijn dat het goed gaat. Er zijn overigens best leuke en mooie positiebroeken te koop hoor! Hier gisteren en eergisteren een bijna posi ovutest, maar gisterochtend een paar steekjes in mijn buik en daarna begon de eipijn. Crisis, wat een pijn deze keer! Heb gewoon bij mijn ouders gisteravond met een flesje met warm water op mijn buik gezeten...ben benieuwd of mijn ei nu gesprongen is of dat dit voorpijn is. Pffff, meestal heb ik dit erna zeg maar. Aan mijn temp is nog niets af te leiden. Oh enne, het solli gesprek van hubby is woensdag om 15 uur. Gisteren borrel op het werk en hubby was er ook omdat hij gistermiddag al gevraagd werd te komen werken. Hij was met mjn baas aan het praten en het kwam zo naar voren dat het in Maastricht was. Oh zegt mijn baas "dan gaan jullie zeker verhuizen??". Toen drong het tot hem door dat ik dan ook weg zou gaan en dat vond hij best wel erg. Toch leuk als je baas er zo aan hecht dat je er bent... Allemaal een fijne dag kippies!
@mykelti, wij gaan helaas maar een weekje, de vakantie van de kids is maar een week, en als wij in de paasvakantie zouden gaan is het daar winter aan het worden ! Maar we gaan gewoon lekker genieten van de tijd die we daar hebben ! Spannend hoor voor jullie die sollicitatie ! Wel even laten weten wanneer je naar Maastricht gaat, kunnen we misschien een tasje koffie/thee doen ! En zo te horen nog even doorgaan met WMEK !!! LIEFS SUUS