Februari 2011 mama's - deel 3

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door smartie1980, 30 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. rinslll

    rinslll Bekend lid

    19 jun 2009
    624
    0
    0
    Oja,kinderwagen.....

    Hadden de maxi cosi mura 3
    Die is verkocht,kees k2duowagen gekocht.
    Hebben nog buggy van safety first vlgs mij en laatst via mp nog een mooie complete enkele kees kinderwagen voor paar tientjes gekocht.

    Die duo loopt btw erg fijn en is hier wel nodig met onze kleine dreumes.
    Hij loopt al een tijdje maar niet voor naar t dorp e.d
     
  2. Ray

    Ray Actief lid

    25 dec 2009
    254
    0
    0
    Siep ik heb ook ontzettend goede dingen gelezen over de Dr. Brown flesjes! Aurelia krijgt sinds een paar daagjes bij 1 voeding s'nachts een flesje borstmelk, maar ik heb toch een set van Dr. Brown besteld omdat ik er zulke goede reviews over lees! Ik gebruik nu flesjes van Medela.

    Hier gaat alles goed, Aurelia krijgt nog steeds borstvoeding. Overdag nu elke 2,5 uur (en soms iets vaker) en s'nachts slaapt ze meestal een blok van 4 uur gevolgd door eentje van 3 uur lang. Na haar voeding van 9 uur s'ochtends is ze altijd wakker. Ze lijkt de afgelopen 3 dagen wel wat moeilijker, veel kermen etc. en ik vraag me af of dat kan komen door iets wat ik gegeten heb? Ik ben ook sinds een paar dagen aan een penicilline kuur vanwege een zenuwontsteking in m'n kies (moet een wortelkanaal behandeling, bah!) zou het daardoor kunnen komen?
    Hoevaak en hoelang zijn jullie kleintjes wakker?

    Zal snel weer alles bijlezen! Hoop dat alles goed gaat met de lieve dames hier :)
     
  3. Ray

    Ray Actief lid

    25 dec 2009
    254
    0
    0
    Juffie: Aurelia drinkt hier per voeding zo'n 10-15 minuten van 1 borst, maar met luier verschonen en boeren erbij ben ik ook wel 40 minuten bezig. Hier nog eentje die de hele tijd in slaap dommelt, wat wel helpt is haar uitkleden en als ze wegvalt haar lichaam strelen of de voetjes kietelen, en idd een beetje de melk als het ware naar buiten masseren.

    Siep, Aurelia drinkt ook snel als ze een flesje krijgt, hoe kan ik haar langzamer laten drinken?
     
  4. McGyver

    McGyver Niet meer actief

    @pluutje wanneer kunnen jullie terecht?

    Wandelwagen Wij hadden maxi cosi mura 4 en nu phil en teds

    SchrikIk hier even om 5 uur wakker, door deb wekker heen geslapen.
    1, 5 uur langer dan planning. Maar lisa sliep ook gewoon,
    .Superdus en mijn boobs / pamelas lieten het ook toe,
    Extra geslapen dus.
     
  5. McGyver

    McGyver Niet meer actief

    Wat heerlijk trouwens die eerste spuit luiers, haha,
    Gister avond in korte tijd 3 stuks,
    Zo gaan de luiers in eens stuk harder er door heen..
    Kleine stinkerd dat ze is..met mama haha..
     
  6. rinslll

    rinslll Bekend lid

    19 jun 2009
    624
    0
    0
    Heerlijk mcg, en goed van je pamelas hehe.hui
    Zo voelde ik me ook met stuwing,men wat sen dingen....

    Ray,je klinkt goed.
    Kun je de speen nog vaster draaien?kan er minder lucht bij en drinken ze langzamer.
    Hoe kijk je op kraamperiode terug zo zonder hullp?
     
  7. rinslll

    rinslll Bekend lid

    19 jun 2009
    624
    0
    0
    Oja hoera J.vandaag alweer 5 wkn :0
    Time flies
     
  8. rinslll

    rinslll Bekend lid

    19 jun 2009
    624
    0
    0
    Mcg,merk je dat je opknapt?
     
  9. patje

    patje Fanatiek lid

    17 jan 2006
    3.923
    0
    0
    overijssel
    :d:d:d
     
  10. patje

    patje Fanatiek lid

    17 jan 2006
    3.923
    0
    0
    overijssel
    @mcGyver, lekker dat je 1,5 uur langer hebt geslapen.

    Hier alles nog rustig, ik ga zo even lekker in bad met de kids en dan de vk bellen. Ik hoop zo dat hij tijd heeft.
     
  11. Blondie3

    Blondie3 Fanatiek lid

    15 apr 2007
    2.869
    1
    0
    Truckdriving Woman
    Brabant
    Pluutje: Rodey had ook een verkort tongriempje en dat hebben we ook laten knippen.
    Stelt echt niks voor, binnen 1 sec. sta je alweer buiten.
    Je bent in ieder geval langer bezig met van en naar het ZH rijden enz enz.

    McGyver: fijn dat je wat extra hebt kunnen slapen.

    Patje: ik duim voor je

    Ik moet zeggen dat ik een super man heb.
    Hij heeft deze afgelopen 2 weken vrij gehad en sinds ik gestopt was met de BV heeft hij alle nachtvoedingen gegeven.
    Dus ik heb deze weken even op adem kunnen komen.
    Maandag moet hij weer werken dus dan doe ik alle nachtvoedingen weer.
    Nu moet ik zeggen dat Regan een goed schema heeft tot nu toe:
    10.30 - 3.00 - 8.00u dus we hebben niks te klagen zo.
     
  12. Blondie3

    Blondie3 Fanatiek lid

    15 apr 2007
    2.869
    1
    0
    Truckdriving Woman
    Brabant
    Regan heeft wel al spruw gehad (we zijn nog bezig met medicatie)
    houden de "nieuwe" mama's dat ook mee in de gaten, daar kunnen ze ook heel veel last van hebben. En het is zo zielig voor ze :(
     
  13. Iosola

    Iosola Fanatiek lid

    22 okt 2008
    1.010
    0
    36
    Italia
    @suzannes, gefeliciteerd met linde!!!

    @truus, gefeliciteerd met jullie mannetje!

    @bv, ik wil hier graag weer lang voeden. min 6 mnd (als het lukt) en max tot 1 jaar. Bij luca was het na een jaar toch redelijk zwaar en ook niet echt meer nodig dus we zullen zien deze keer...
    duur voeding, hou ik helemaal niet bij, ene x is mevrouw sneller tevreden dan de andere.

    @patje, hoop voor je dat hij tijd heeft! Succes!

    Hier gisteren bij de KA geweest, alles is perfect, elisa zit nu na 1 week al meer dan 100 gram boven haar geboortegewicht! Supermamamelk dus!

    Nu ga ik beide verschonen want het stinkt hier naar een openbaar toilet!
     
  14. patje

    patje Fanatiek lid

    17 jan 2006
    3.923
    0
    0
    overijssel
    Hij komt einde van de ochtend......Nu hopen dat het dan gaat doorzetten!!
    Denk dat het dan toch een cadeautje word voor mijn zus....die is morgen jarig.
     
  15. michele25

    michele25 Fanatiek lid

    5 apr 2010
    4.657
    1.778
    113
    Vrouw
    blonddi hier heeft elize ook spruw maar wat een rommel is die tube he. t plakt zo. ook gaat man weer werken zondagn8 voor t eerst. vind t wel spannend alleen met 3 kids... aan andere kant weer wat ritme en wat meer rust
     
  16. rinslll

    rinslll Bekend lid

    19 jun 2009
    624
    0
    0
    whoehoe,succes.
    Nog ff lekker paar uur nestelen en laatste dingen doen.
     
  17. patje20

    patje20 Fanatiek lid

    14 sep 2006
    2.871
    13
    38
    Vrouw
    Ergens in de polder
    Goedemorgen dames,

    @patje nog niets zie ik?? Hopen dat t een beetje werkt!

    ff ego, ben hondsberoerd hele tijd hoesten, dichte neus, zere keel.. pff kan er ook nog wel bij.. en ook nog steeds een baby die niet naar buiten wil!
     
  18. Sjalleke

    Sjalleke Fanatiek lid

    21 okt 2005
    2.158
    405
    83
    Dames toch... Moet na een nacht meer bijlezen dan gewoon overdag ;) Wordt er niet meer geslapen 's nachts?
    Hier wel nog hoor, werd vanmorgen wakker met een hele a-symetrische buik :D In plaats van een ruggetje op rechts ligt ze nu op links lijkt het wel, en ik maar denken dat ze al klemvast in het bekken lag...;)
     
  19. jojogirl88

    jojogirl88 Fanatiek lid

    6 sep 2009
    2.001
    0
    0
    begeleidster
    Belgiƫ)
    @Spruw: Aan wat merk je of je kleintje spruw heeft? Emeric heeft wel wat een wit tongetje maar drinkt verder erg goed en klaagt ook eigenlijk niet. Kan dat ook gewoon door de melk komen?

    @Voeding: Hier ook gemiddeld 3u tussen elke borstvoeding, hij drinkt ook gemiddeld 10min langs elke kant maar zoals Ray en Juffie ookal zeiden valt hij ook wel geregeld in slaap.
    In het ziekenhuis hadden ze mij toen ook als tip gegeven om hem wat uit te kleden maar soms werkt zelfs dit niet hoor.
    Met verversen enz. erbij ben ik ook makkelijk 40-45min bezig.

    @Kleertjes: Emeric heeft nooit in maatje 50 gepast... Hebben al zijn allereerste kleertjes alweer opzij mogen leggen, maatje 56 zit hem als gegoten! Hij was ook 54cm bij zijn geboorte dus was al een hele kerel:)

    @Patje: Kom op meid je kleintje mag nu wel komen hoor!

    @Alle meiden die nog moeten; Jullie zijn er ook allemaal bijna!!! Nog heel eventjes en dan hebben jullie ook je kleintje in je armen!!!

    @All: Wat ben ik toch verliefd op ons kereltje:):) Elke keer dat ik naar Emeric kijk smelt ik gewoon:) Hebben jullie vast ook wel met jullie kleintjes;) Heerlijk die moedergevoelens!
    Ohja Emeric's naveltje is deze ochtend afgevallen, Joepie!! Vond dat een heel gedoe om te verzorgen, moesten er zo'n poeder op doen om naveltje uit te drogen maar dit ging nooit zo vlot doordat hij voortdurend met zijn beentjes lag te trappen!
    Hebben jullie kleintjes trouwens ook zo'n hekel aan verluieren/uitkleden???
    Emeric huilt het hele huis bijeen wanneer ik zijn pampertje moet verversen of hij in bad moet:D
    Heeft mij ook al 100den keren helemaal ondergeplast:p Hoewel ik weet dat hij gaat plassen en mij er toch telkens op voorzie lukt het hem toch keer op keer om op zijn kleertjes of op mama te plassen:p
    Zo ga nog even een wasje insteken want heeft vandaag alweer een setje kleertjes en body ondergeplast (incl. mama;))
     
  20. siep81

    siep81 Bekend lid

    9 jun 2010
    866
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ray, ik trek gewoon af en toe de fles eruit om hem te laten boeren en op adem te laten komen. En idd, de dop zo strak mogelijk erop draaien. Maar de gouden tip heb ik ook nog niet, met dop aandraaien en boeren redden we het meestal net 15 min.

    @dr brown fles, hmmm... de krampen zijn minder, maar nu heeft meneer elke keer de hik en al 2 keer gespuugd. Maar even een paar dagen afwachten.

    @slapen, ik ben de draad kwijt. Eerst sliep hij bijna de hele dag, maar sinds deze week is hij soms een hele dag wakker (tenminste, van 10.30- 19.00). Tussendoor doet hij dan wel wat hazenslaapjes, maar sinds deze week alleen als hij op schoot ligt. Net was hij in slaap gevallen op mijn schoot. Toen heb ik hem in zijn bed gelegd, was hij 5 min. later weer wakker. ;) Nu ligt hij weer op schoot te slapen. Ik wil hem niet laten wennen aan slapen bij mij (en de hele dag een kind op schoot is ook niet heel handig), maar het alternatief is een huilend kind in de box of in de wieg (en dat houdt hij gerust een uur vol, langer hou ik het niet vol :)).

    @nog niet bevallen dames, kom op! Dit is het laatste feb. weekend, een mooi moment m te bevallen!
     

Deel Deze Pagina