April mama's 2010 deel 10!!!

Discussion in 'De mama's' started by nonnie26, Feb 25, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    @nonnie ja al voor de nacht, ze gaat meestal rond half 7 7 uur ergens naar bed maar ze was echt kapot, ze heeft kwartiertje geslapen begon toen te gillen en nu slaapt ze weer.. maar normaal gaat ze gelijk lekker slapen tot de volgende dag..

    @ Mermaid mjamm pannekoeken hebben wij gisteravond nog gesnoept:p

    @ hier alles is weer opgeruimd en nu lekker avond!
     
  2. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    oww weet iemand hoe het met mermaids solli is afgelopen ?
    dacht er ineens aan
     
  3. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    @tm ze is afgewezen vanwege haar zwangerschap..
     
  4. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    ahh oke:)
    ik bedacht het me ineens haha
    balen zeg !
     
  5. MamaX

    MamaX Niet meer actief

    @ Ka, wat vervelend van haar oortje! Hopen dat het snel over is...

    @ Lautjuhhh, veel plezier vanavond met aynil! Ik moet het opnemen, manlief wil ook graag kijken :S

    @ Nonnie, fijn dat gillen, krijg je ook lekker oorpijn van! Voel je je trouwens alweer wat beter?

    @ Mermaid, wat erg, dat gevoel! Fijn dat je even tijd voor jezelf hebt kunnen nemen, hopelijk voel je je snel beter.

    @ Eylem, erg he, zo'n abortus. Heb er ooit een mailtje over gehad van mijn sz. Begrijp ook niet dat mensen dat kunnen hoor!
    Behalve natuurlijk met een medische reden.

    @ TM, waar was je eigenlijk op vakantie geweest?

    @ oud-leden, jammer als mama's zo negatief zijn, is toch niets mooiers als een leven in je buik te voelen! Uitgezonderd natuurlijk als je een depressie hebt, kun je er niet zo heel veel aan doen.

    @ rest, heb niet zoveel meer onthouden, dus ga vanaf hier maar weer verder.

    @ Hier, Xayla ligt weer op bed, was super moe, terwijl ze vanmiddag ook al 3 uur geslapen heeft! Vanmorgen lekker wezen wandelen (het was hier nog droog) en weer nieuwe kleren voor Xayla gescoort!
    Maandag ook weer even kijken, wel lastig, er ligt nu overal de zomercollectie, maar het is er nog veel te koud voor! Net even bij mijn nichtje geweest, oude kleertjes droppen. Zij heeft een dochtertje wat 3,5 maanden jonger is, dus alle kleren gaan rechtstreeks naar de volgende kast. Xayla heeft daar Erwtensoep op, en lekker dat ze het vond!!! en daarna een pannekoek. Ze lijkt echt op haar vader, ben zelf van allebei niet echt gek. Echt zooo lief, ze slaapt zelfs net als haar papa, op haar buik, handen omhoog en 1 knie opgetrokken, kan zo wel uren naast haar bedje zitten kijken!
     
  6. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    mamax
    we zijn naar de belgische ardennen geweest:D
     
  7. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    heey nonnie reageer is man :p ben ik der ben jij foetsiee:p
     
  8. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    daar is je antwoord TM ;)

    oke ik ga even de koelkast doen!! wat een rust trouwens :( normaal zou ik geen tijd hebben voor dit soort dingen maar heb nu al de was opgevouwen/keuken opgeruimd/woonkamer op orde/vaatwasser in en uitgeruimd/voorraadlades opgeruimd en dan nog de koelkast zometeen... zou haast denken dat ik OF zwanger ben OF ongie moet worden maar beide is niet het geval dus weet niet waar die nestel/poetsdrang nu ineens vandaan komt :(
     
  9. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    whahaha nesteldrang blijf je altijd houden :p:p
     
  10. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    mak aan he! ;):D

    @mamax, ja ben weer helemaal opgeknapt :) leuk hoor nieuwe kleertjes shoppen! hier ook een papa's kindje maar dan 300% uiterlijk hahahahaha..... eigenwijs/gillen/boos worden heeft ze van mammie :D
     
  11. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    BALEN :cool:

    leuke avatar :)
     
  12. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    ik blijf me hier al 2.5 jaar ergeren aan de troep en allle onafgemaakte klusjes
    (helaas nooit de energie gevonden om wat te doen whahahahahaha:))
     
  13. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    thanks:D


    besef me ineens dat als ik mijn pendel moet geloven ik deze aankomende nod posi test:p
     
  14. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    ja hoor komen jullie allemaal even lekker online terwijl ik die koelkast MOET schoonmaken :cool:

    krijg morgen die vrienden van ons over de vloer en die zorgen zelf voor drinken etc ze weten het te vinden en ik blijf niet lopen hahahhaa maar goed laatste keer dat ze hier waren zei M tegen mij jeetje er heeft iets gelekt alles is rood in je koelkast!! ik zo ooh dat doe ik maandag wel even soppen ( zat er toen al een week :) ) inmiddels is dat 4 weken geleden en morgen komt ze dus weer haar eigen drinken uit de koelkast halen, staat zo raar dan he als het nog steeds rood is ;) of ik moet haar wijsmaken dat het een nieuw pak is wat wéér is gaan lekken :p
     
  15. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    nou wij lijken best veel op elkaar ;)
     
  16. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    whahahaah gewoon even dat rode weg halen
    heb ik gister ook gedaan:p:p kwam thuis waar al weken lang een vlek in me koelkast zat
    heb alleen die vlek weggehaald:p
     
  17. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    nou dat zou wel leuk zijn toch!! ik weet wat jij gaat doen over 9 dagen :p ben je lekker 3 dagen niet online omdat je "druk" bent ;)
     
  18. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    ;)we blijven het maar zeggen whahahaha maar je hebt idd gelijk:p
    tijd voor een prive meeting:p:)
     
  19. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    whahahaha zou je denken
    we hebben teminste nog wat in te halen van 7 dagen :):p:p
     
  20. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    ik zit er idd hard over na te denken om dat te doen :)
     

Share This Page