Ik zat er ook naast hoor bij de eerste, geloofde de gyn niet toen hij mij feliciteerde met een zoon! Ik dacht laat maar lullen.. Blijf erbij, jij krijgt een jongen! Zelf zou ik heel graag moeder van een meisje zijn ook, maar een derde knul lijkt me heel leuk voor de jongens ook!
dat heb ik ook idd mel een jongen lijkt me leuk want meer soorten zijn dr niet en het lijkt me leuk om het verschil te zien maar t lijkt me ook leuk om te zien hoe anders nog een meisje kan zijn en voor de kleine is een zusje ook leuk ze zegt zelf ... mama ik wil een baby dan vraag ik wat ze wil een jongen of een meisje zegt ze een broertje en een meisje
Ahhhh een broertje en een meisje, wat klinkt dat schattig! Wie weet komt haar wens wel uit en mag je beide nog krijgen!
Wij wisten het niet nee, maar ik was bij de eerste overtuigd van een meid! Maar dat vond ik wel het leuke aan het niet weten! Nu wil ik het weer niet weten!
echt niet ??? ik wilde het bij de eerste ook niet weten, maar mn man wel en die kan zn mond niet houden dus besloten het dan maar te weten achteraf vond ik t wel leuk om te weten en daarom willen we het nu ook weten vind t ook zo sneu als hij/zij er later naar vraagt en wij zeggen bij je zus wisten we het wel bij jou wilden we dat niet net of t ons niet boeide dan
Mijn man wilde het ook graag weten ja! Maar toeknik zei dat hij het mij niet mocht vertellen had hij zoiets van, laat dan maar zitten! Hij kan z'n mond dan toch niet houden! Nu wil hij het weer graag weten ivm spullen en kleren, maar ik hou voet bij stuk haha!
Hahah nee diaan, hij is als de dood om een meisje te krijgen hahha! Hij zegt altijd, ben zo blij dat wij jongens hebben, een meisje zou ik nooit los durven laten.. Onzin natuurlijk, maar hij denkt dat een meisje sneller wat ergs overkomt.
Ja lachen he, had t ook gezien!! Hihi Maar jij bent begin oktober uitgerekend toch? Als jij dan 2 weken over tijd bent en ik 2 weken te vroeg.... Stel je voor hahaha!
Hoi allemaal! Haha, ik zag dat er al "hallo" werd gezegd tegen mij, maar volgens mij ben ik al dik een half uur aan het terug lezen! Poeh poeh, wat een geklets weer!
Bren, maak je geen zorgen over je ei. Weet je nog vorige maand dat ik ook zo in paniek was? En uiteindelijk kwam mijn ei op dag 17 en 18. Ik heb toen een cyclus van 31 dagen gehad. Dus hij komt heus wel meid!
Joepie! Hier weer in de dubbele cijfers van mijn cyclus. Ik vind dag 1 tot en met 9 altijd het ergst. Nu krijg ik al weer het gevoel dat het een beetje opschiet. En na mijn ei is het weer slopend wachten....