Ik kom ook nog ff spammen! Duidelijker kan het volgens mij niet, zo 10 dagen na TP van mijn cryootjes... Het is dat ik deze test heb, want aan mijn lichaam merk ik helemaal NIETS! Geen zere borsten, niet misselijk, noppes... nakkes... nada... Hopelijk is dat geen slecht teken....!
@Sansky Ik hoop het ook! Nog geen ongesteldheid gelukkig, gister avond een beetje krampjes en steekjes,maar nog geen bloed *afkloppen* Ik hoop het zo,maar nog geen positieve test. Heb gister voor t laatst getest ( was wel met emte huismerk) .
@Emesve, jij mag toch echt wel geloven dat je zwanger bent! En de een voelt van alles, de ander nog niks! Gefeliciteerd
ik zou vandaag voor de zekerheid ook sex hebben hoor, want hij springt binnen 24-48 uur en zo staan er al wat soldaatjes klaar
gekkie waarom zou je nu al van alles moeten voelen dan Komt wel ben maar niet bang wat een supertest!!
de predictor(wel met ochtendurine) alleen de clear blue digital zonder urine zegt. Niet zwanger. Maar deze 2 zijn toch wel duidelijk????
het was die met conceptieindicator...die heeft volgens mij net zoveel nodig als die predictor Plus test. Maar die plustest was met ochtendurine en die met conceptieindicator niet. Dus ik zal het komende dagen wel zien dan. word er wel onzeker van.
heb ook geen foto geplaatst.... hahahaha.... zal jullie de moeite besparen..... .... Denk niet dat ik zwanger ben.... maar wellicht andere hormonale probleemjes...
Hoi dames, ik heb ook eens een tuurdertestje hoor, hahaha! Ik ben namelijk al een eeuw (euh, sinds ergens in oktober) niet ongi, en wat dan wel eens helpt is een testje...alsof ik de boel onbewust ophoud of zo... Goed, vanmorgen een kv 2v5 gedaan, en na 5,5 minuut (dus buiten de tijd) kwam er iets wat zich geen streepje mag noemen, eerder een soort van schaduw... ik weet, het slaat eigenlijk nergens op want volgens mij is er niks aan de hand...maar toch ff spammen hier.