@incog, wat goed dat je de knoop door gaat hakken, hoe moeilijk het nu ook lijkt ik denk wel dat jullie er uiteindelijk meer rust in kunnen vinden. persoonlijk zou ik niet voor hendriks gaan. wij hebben deze makelaar ook gehad bij zowel verkoop als aankoop van het huis en waren absoluut niet tevreden (de oude bewoners van ons huis hadden ook hendriks en waren ook niet tevreden!) de folder klopte niet, bij het nieuwe huis kregen we er geeneens een (?!) ook hebben ze het bedrag waarvoor wij ons toenmalige appartement voor moesten verkopen veel te laag ingeschat (hebben uiteindelijk t appartement binnen een week verkocht voor 10.000 meer dan hun aangaven als absolute top prijs!) verder nog wel wat zaken maar zou er mocht je er mee in zee willen gaan allemaal heel goed doorspreken. succes! ow meisje huilt, ff fles maken x
@hier, sokjes zijn goed in de smaak gevallen. trekt ze alleen vaak uit omdat er natuurlijk van die felgekleurde beestjes opzitten hahaha. heb zaterdag ook een leuke avond gehad. lekker op bezoek geweest bij een vriendin. sem heeft daar heerlijk in de wandelwagenbak geslapen en heb haar slapend mee naar huis kunnen nemen en in bed gelegd thuis, heeft toen doorgeslapen tot sochtends! heerlijk dus. ga nu snel even strijken sem ligt in bed dus misschien tot straks!
Cherry: Ik geef idd nog borstvoeding. Hij krijgt op de dagen dat ik werk bv uit een flesje. Mijn man heeft aangeboden om als hij binnenkort weer een nacht thuis is een keer 's nachts een flesje te geven, zodat ik lekker oordoppen in kan doen en doorslapen. Maar dat duurt nog tot vrijdag, dan heeft mijn man 1 nacht vrij.
Nou wel fijn dat je in ieder een nachtje hebt om naar uit te kijken. En dan maar hopen dat je ook echt doorslaapt!
@Karin; Stan slaapt hier met een pyjamatje en rompertje in een dikke slaapzak zonder mouwen. Verder gebruiken we een enkel dekentje. Alleen als ie overdag zo in bed wordt gelegd, dan gebruik ik een dubbele deken. @Incognito; Gefeliciteerd met je diploma. Wat vreemd dat je de vorige keer niet geslaagd bent als je voor je gevoel nu hetzelfde hebt gedaan. Was je de vorige keer misschien onzekerder? Ik hoop dat je weer een beetje hebt kunnen bijtanken nu O. bij je moeder is geweest. @Kleertjes; Stan zit in maatje 56. Heel af en toe pakken we maatje 62, maar dat is meer als de leuke combinaties even op zijn. @Chikai; het is inderdaad erg vermoeiend. Voor Thijs zorgen, werken, kolven, enz. Gewoon ook lekker je rust proberent te pakken, al is dat makkelijker gezegd dan gedaan. @Rimar; wat fijn dat het gesprek met je baas een goed gesprek was. Hoef je je daar niet meer druk om te maken. En natuurlijk gefeliciteerd met je nieuwe baan. @Skatjuh, Hier sliep Stan ook opeens nog maar tot 5 uur. Wij geven nu in de laatste fles wat rijstepap erbij en nu slaapt ie al een paar dagen tot 8 uur of half 9. Misschien kun je er iets mee. @Nike; Arme Mees, gaat het nu weer beter met hem nu je de provocatietest hebt afgebroken? Dat zijn aardige stukken die jullie lopen. En dat nog wel tijdens je zwangerschap. Nee, dat doe ik je niet na. @Yukl en Elleke; beterschap meiden. Nou ja, ik hoop eigenlijk dat je al weer beter bent aangezien ik al weer een paar dagen niet op het forum ben geweest. @Athina, Het is een leuke taart geworden. @Lijst; die moet ik ook nog invullen, maar dat vergeet ik steeds. Misschien dat het straks lukt. @Tessa; Wat kijkt Fay leuk onder de douche. @Paloe; Leuk he, op jurkenjacht. Volgens mij werd het bij mij de eerste jurk die ik gepast had. Had hem al een 10 uit het rek zien steken en had toen al zo'n gevoel van dit wordt hem. @Cherry; wat fijn dat Aiden zo goed is opgeknapt. @Elleke; Is K. je niet gewoon heel erg aan het uitproberen? Om te kijken waar je grenzen liggen of zo? Ik heb helaas geen tips voor je. Ik wil je wel een knuffel geven. Je moet niet aan jezelf twijfelen. Ik denk dat iedereen een goede moeder is als zij naar haar gevoel en verstand kan handelen. En ik kan me goed voorstellen dat je het soms niet meer ziet zitten als je weer een aanvaring met K. hebt. IK hoop dat je wat meer rust krijgt, nu je frustraties op meer plekken kwijt kunt. Ik merk zelf dat het vaak oplucht als je je verhaal meer dan eens kwijt kunt.
Met Stan gaat het hier lekker. Hij is nog altijd een vrolijk mannetje en grijpt steeds gerichter naar zijn speeltjes. Verder begint hij steeds meer op zijn zij te spelen. (en dan gefrustreerd raken omdat het dan niet lukt zoals hij wil). Met mijzelf gaat het op en neer. Ik ben de laatste tijd weer veel moe, waardoor ik weer op de bank omwaai en probeer te rusten. Het huishouden komt daardoor wel wat in het gedrang, maar anders houdt ik het niet vol. Gelukkig helpt mijn lieve man me wel. Vandaar ook dat ik tegenwoordig nog minder hier aanwezig ben. Het intake-gesprek bij het Riagg vanwegen mijn angsten rond de operatie liep helemaal niet als verwacht en viel heel hard tegen. Dus nu op zoek naar een andere psycholoog. Daar heb ik het wel even moeilijk mee op dit moment.
Incognito; groot gelijk dat je dan weggaat hoor, al blijft de beslissing moeilijk. Teruggaan naar je lekkere warme deken, de stad, is dan wel fijn! Hopelijk vind je daar ook een mooi huis dat naar je zin is! We hebben al een aantal keer de fles gegeven s avonds, maar dan nog komt hij gewoon midden in de nacht. Het lijkt niet uit te maken wat je hem geeft en hoelaat en hoeveel, hij wil gewoon lekker even bij mama zijn s nachts Haha Vanavond ga ik hem een fles kunstvoeding geven, eens kijken hoe hij het daarop doet Zou het helpen om gewoon wat dikkere melk te gaan geven, denk je? (met rijstebloem ofzo?) Kwebbel; wat een knap kind heb jij toch! Ondersteboven in bed met inbakerzak en dekentje . Hallo, hoe krijgt hij het voor elkaar! Wel gezellig s nachts ja, maar een beetje onhandig. Mij breekt het ook wel op, maar overdag bijslapen lijkt gewoon niet te gaan lukken. Amaryllis; dank je Ach, die nachten worden vast een keer beter. Ik denk dat de tijd met een volgende zwangerschap inderdaad sneller zal gaan, behalve als ik weer zolang (10 weken) misselijk ben . Het zal vast anders zijn dan bij een eerste. Oei, jij had ook niet zon fijne nacht dus. Ja, je moet echt rekening gaan houden met zon klein kindje he, ik merk dat ook wel bij Thijs. Soms raakt hij echt overprikkelt, dan blijf ik de dagen erna echt bewust thuis. Hij slaakt bij wijze van spreken soms echt een zucht van verlichting, van he, ik ben weer thuis! Cherry; mijn man wil er wel uit, maar ik voed hem toch zelf (anders moet ik s nachts kolven, dus ik ben zo wie zo wakker ) Regenboogje; hopelijk vind je snel een andere psycholoog, waar je je wel prettig bij voelt. Sterkte hoor meid! Fijn dat Stan het zo goed doet!! Wat denken jullie . Zou het helpen als ik Thijs s avonds een fles met rijstebloem of zoiets ga geven, zou hij dan langer slapen dan 3 a 4 uur achter elkaar? Hier was de dag iets anders gelopen dan verwacht, mijn oudste zus kreeg gisteren te horen dat ze als eerste was bij een reactie op een huurappartement in Den Bosch, en vandaag was ze ook eerste bij een andere woning. Alleen moest ze voor 14.00u beslissen met welke van de 2 ze verder wilde, maw wilde bezichtigen. Het was toen 11.30u. Dus wij als een speer naar Den Bosch gereden, zij is vanuit Nijmegen gekomen en om 13.45u hadden we beide woningen qua wijk bezichtigd en heeft ze een keuze gemaakt. Morgenavond gaan we bij één van de 2 kijken. Daarna hier in het dorp naar het reisbureau geweest om wat vakantiewoningen te boeken voor onze vakantie, en nu ben ik pas weer thuis . Drukke dag dus, terwijl het er eigenlijk niet zo uitzag!
Je kunt het natuurlijk altijd proberen! Geef je hem twee of drie nachten achter elkaar een papfles, en dan kijk je of hij eventueel langer slaapt. Zou ook zo maar net kunnen dat het geen reet uitmaakt ( zoals hier). En anders wat eventueel ook heel misschien helpt is een paar schepjes Forte ( of iets anders voor hongerige babys) te gebruiken. Niet dat Thijs persee een hongerige baby is hoor! Maar dan zijn ze dus ook iets meer verzadigd maar het wordt dat geen pap zoals met de rijstebloem. Proberen kan nooit kwaad natuurlijk, wie weet joh is het voor Thijs wel een wondermiddel ( rijstebloem)!
@Chikai; je kunt een papfles altijd proberen. Hebben wij ook gedaan. Eerst leek het niets uit te maken maar nu we 1 trapje hoger zijn gegaan lijkt het wel te werken. dus ipv 150 water 180 water in de fles.
Ben zo trots. We hebben vandaag Stan een stukje peer gegeven. Nadat we het zelf richting zijn mondje hadden gebracht om eraan te sabbelen, deed ie het laterna zelf. Hij leek het zelfs lekker te vinden. Foto volgt nog, maar die ligt nog beneden.
@ kwebbelsnoes: wat balen zeg dat de nachten zo slopend zijn! Ik heb ook echt geen tips, want hier gaan ze ook nog niet geweldig. Soms gaat het een nacht redelijk goed, maar soms is het ook echt bal. En hij krijgt nog steeds standaard een nachtvoeding, daarin zie ik ook echt geen verbetering ofzo. Hahaha moest wel enorm lachen vanwege het feit dat je hem andersom in zijn bed vond! Jeetje, wat sterk zeg! Dat zie ik Pelle echt niet doen hoor, niet ingebakerd in ieder geval. Heel bijzonder! @ amaryllis: je hebt inderdaad gelijk, dat je zoveel ellende aan kunt dankzij het geluk wat je door je kind ervaart. Tobe geeft op dit moment ook enorm veel terug, het is echt geweldig. Ik voel de hele dag door een enorme liefde voor hem. Pelle natuurlijk idem dito, al vind ik het bij Tobe leuker en specialer dat ik meer terug krijg dmv woorden/uitingen/handelingen. Pelle is meer een lieve knuffelbeer Ik kan me trouwens wel voorstellen dat Imee zo van slag was. Twee van die toch wel grote uitstapjes op een dag konden we bij Tobe echt niet doen. Dat deden we dus ook nooit. Eentje was echt de max, anders sliep hij vreselijk slecht. Wat dat betreft ben je zo vreselijk afhankelijk van je kind, maar ook het ritme van je kind. Ik kan het me ook niet voorstellen dat sommige mensen van die hele makkelijke kinderen hebben. Ik weet dat ze bestaan, maar ik heb ze niet Al moet ik het bij Pelle nog ervaren hoor. Echt hele heftige uitstapjes hebben we bij hem nog niet gedaan (is er gewoon niet van gekomen omdat het lastig plannen is met 2 kinderen). @ incognito: zelfs voor mij voelt het apart dat jullie mooie huis nu te koop komt te staan. Had dat een jaar geleden nooit verwacht. Maar toch ook een gevoel van (positieve) spanning, vanwege de verandering in jullie leven die er aan zit te komen die (dat weet ik zeker) positief zal uitpakken. Ben heel benieuwd hoe het allemaal gaat lopen! @ regenboogje: knuffel! Hopelijk voel je je snel in ieder geval wat minder moe. En vind je snel een psycholoog die wel prettig is. Wat leuk dat hij zo sabbelde op een stukje peer! En uh, wordt het niet eens tijd voor een banner, want hoe oud is hij nou ook alweer? Je hebt het laatst nog gezegd, maar ik onthou het niet @ chikai: geen idee of pap werkt! Maar je kan het proberen toch? Ben wel benieuwd! Krijgt Thijs nog wel eens 2 nachtvoedingen?
Poeha, Pelle was driftig vandaag Hij wilde niet worden vastgehouden, zelfs niet als we rondliepen, nee, meneer wilde spe-len! OP het speelkleed dus, niet op onze schoot. En drinken was ook weer feest: vanaf de eerste slok wild trappen en met het hoofd draaien. En nu ligt hij te mopperen in bed, wil-niet-slapen!! Tjeez. Morgen voor het eerst een lange dag (8.30-16.00) naar het KDV. Als dat maar goed gaat.
Wat ik me trouwens afvraag. Pelle is van de 29e. Vandaag is het de 28e, dus morgen is hij in principe 4 maanden. Maar morgen is het de 1e, dus ouder dan 4 maanden. Haha. Ben benieuwd wat er precies op zijn banner komt te staan.
Soms vraag ik me af of Pelle ooit gaat leren 's avonds gewoon lekker rustig in slaap te vallen Het is altijd 1,5 uur gezeur, gejammer en gehuil voordat hij eindelijk eens slaapt. En het stomme is, hij heeft het een paar dagen heel netjes gedaan, maar vervolgens is hij er weer mee op gehouden. En ik heb werkelijk geen flauw idee waar het aan ligt. Bleh.
@Incognito: Ik zou voor jackfrenken gaan. Veel overzichtelijkere site! Succes met alles rondom het huis/nieuwe huis. Best heftig, maar je krijgt er vast wat moois voor terug. @Amaryllis: Wat mooi gezegd! @Chikai: Vijf maanden zijn inderdaad hier ook zo snel gegaan! Ik zou zeker rijstebloem gaan proberen. Niet geschoten is altijd mis. Wie weet helpt het!
@Amaryllis: Wat balen dat je na zo'n leuke dag zo bent teruggefloten door je lieve dochtertje. Hier gaat het ook niet hoor, twee uitstapjes op een dag. Maar je wil zo graag he! @Kwebbel: Haha ondersteboven in bed! Wel vervelend dat dar zo'n gebroken nacht aan vooraf gaat. Ik ga er ook niet heen als ie ligt te kletsen, maar heb soms wel de neiging om even de speen in te doen. @Doglover: Fijn dat je een forum hebt gevonden! Maar je mag ook hier je gal spuwen hoor over je (h)ex (haha) en K.
@Escal: Leuk dat de sokjes in de smaak vallen. Ik zag er hier ook liggen bij de Hema. Misschien dat ik ze dit weekend ook even ga halen. @Regenboogje: Dat huishouden komt wel hoor. Eerst aan jezelf denken. Hoop voor je dat je snel een fijne psycholoog vindt. @Chikai: Leuk dat je vakantie nu echt geboekt is. Lekker gaan genieten van de voorpret!
@Yukl: Toch goed van Pelle dat hij zelf wilde spelen. Hier zitten we juist in een fase dat zelf spelen helemaal niet leuk is. Alleen met zitten en staan bij papa en mama en boven hem hangen en gekke bekken trekken kun je hem vermaken. Anders is het na 2 minuten mopperen.
@Rustiger op het forum: Ik ben er zelf ook debet aan. Komt met 3,5 dag werken vaak neer op 's avonds reageren als Mees op bed ligt. Maar dan wil ik soms ook even qualitytime met vriendlief. @Hier: Even wat citeren uit het boekje van het kdv over Mees vandaag: "Hoi lieve Mees Lief lachebekje! Wat een vrolijkheid in huis met jou. Bij het wakker worden, bij het verschonen, bij het fles drinken, altijd oogcontact en lachen......" Lief toch!!!